Členství v gangu máš na dosah ruky

GANG MÁ DOPRAVU ZADARA

Dopředu spolu jdem i spolu umřem, jsme angry gang, tak i žijem. Na svý nezapomínáme, takže pro tvrdý jádro nově zavádíme dopravu zadara. Bez keců až do konce roku.

DOPRAVA ZADARA NENÍ ČURYNA

Chtěli jsme to vymyslet co nejvíc jednoduchý. Akorát že svět kolem nás už je holt složitej. Odkryjeme ti proto celej náš herní plán. dopravu zadara ti můžeme dát, jenom když splníš obě podmínky:

#1 Máš na angrybeards.cz svůj zákaznickej účet.

#2 Odebíráš angryletter a chodí ti na stejnou e-mailovou adresu, na kterou máš založenej zákaznickej účet.

Jestli tyhle dvě pravidla splňuješ, máš už teď dopravu zdarma aktivní. Poznáš to tak, že ve svým zákaznickým účtu najdeš hlášku DOPRAVA ZADARA AKTIVNÍ.

#1 ZÁKAZNICKEJ ÚČET MÁŠ?

Nejseš přihlášenej? Nebo ještě vůbec nemáš účet? Pojď s náma dát rychlej troubleshooting.

Zákaznickej účet je užitečná věcička. Stačí se do něj lognout, když lezeš k nám do shopu, a my hned víme, s kým máme tu čest. Nemusíš vyplňovat jméno ani adresu a najdeš tam komplet historii objednávek, i když celkovou útratu někdy lepší nevědět. Navíc máš automatickej přístup k předprodejům a brzo na tebe chystáme i další kulišárny.

Přihlas se do svýho účtu nebo si vytvoř novej a pak se vrať sem.

#2 ANGRY LETTER BEREŠ?

Když se přihlašuješ ke svýmu účtu, dáváš tam e-mail. A na tenhle e-mail ti musí chodit i náš angryletter, abychom měli jistotku, že jsi plnohodnotnej člen gangu a máš na dopravu zadara až do konce roku oprávněnej nárok.

Nejseš si jistej? Práskni svůj e-mail sem, dvakrát ti nic chodit nebude.

 

Dobrá práce MATRIX HAS YOU

Cajk, teď by to mělo být komplet. Dej matrixu 10 minut, ať se s tím popere. Pak mrkni na svůj účet a snad tam na tebe bude čekat hláška DOPRAVA ZADARA AKTIVNÍ.

CHYBA V MATRIXU?

Možná se to v matrixu nějak dojebalo. To ale neva, vyškolili jsme zákaznickou, aby ti s tím uměla okamžitě pomoct. Tak na nic nečekej a volej: +420 566 466 742

FAKT JE TO AŽ DO KONCE ROKU?

Jasná páka, bráško! Dokud budeš v gangu, dopravu ti cvakáme my. Kdyby se ti něco nezdálo, volej rovnou na zákaznickou, kde to s tebou všecko levou zadní pořeší.