Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Beard Doping, ať rostou!

DSC_6812-EditV tomto článku se můžete dočíst o účincích hlavních složek v Beard Dopingu. Obsahuje řadu hydratačních a vyživujících složek. Hlavní ale je Diaminopyrimidine Oxide, který právě dělá Doping Dopingem. Velmi důležité je hned na začátek říct, že Doping můžete používat i jako vyživující přípravek s tím, že si ho dáte sem tam, když si vzpomenete. Pokud ale chcete využít jeho schopnost podpory růstu, musíte ho používat pravidelně a v řádu měsíců. Nově probuzené fousy se o sebe ještě neumí postarat, byste Doping vysadili moc brzy, vypadají. Tak a teď můžeme jít na ty složky

Voda (aqua), křišťálově čistá a dokonalá. Tvoří z více než poloviny nás, vousáče a stejně tak spoustu jiných tvorů. Je nezbytná pro život a proto jsme si řekli, že si zaslouží být i v tomto produktu.

Diaminopyrimidine Oxide je aromatický aminoxid, který se původně používal k léčbě vysokého krevního tlaku. Působí jednak jako kondicionér a dodává vousům objem. My jsme jej ale použili kvůli kouzlům, které zvládne s vousovými folikuly. Působí hluboko v pokožce u kořínků, které posiluje. Tím stimuluje růst a pomáhá je zpevňovat.

Mandlový olej (Prunus Amygdalus Dulcis Oil), tak po tomto oleji bude Vaše pokožka chrochtat blahem. Je opravdu jemný, doporučuje se i pro děti, takže se nemusíte bát, že by Vaší hroší kůži uškodil. Je to jedna z nejkvalitnějších surovin, která se v kosmetice používá. Pleti dodává esenciální mastné kyseliny, které mají vliv jak na samotnou pokožku, tak i na vousy. Dobře proniká do pokožky, kterou zásobuje vitalizujícími (vitamíny A,B,E) a minerálními látkami. Dobře hydratuje i sušší pleť. Díky vitamínům E a C vytváří ochrannou vrstvu, která pokožku chrání před vnějšími vlivy, a to lépe než Trumpova zeď USA před přistěhovalci z Mexika.

Konopný olej (Cannabis Sativa Seed Oil), patří mezi nejhodnotnější oleje na světě a na kůži má doslova zázračné účinky. Navíc je vhodný pro všechny typy pleti, neucpává póry, naopak bojuje proti již vzniklém pupenům a zároveň funguje i jako prevence. Léčí kožní onemocnění, jako je suchý ekzém, lupénka, různé dermatitidy a akné. Podporuje proces hojení a obnovuje sebe regeneraci pokožky. Díky obsahu vitaminu E chrání pokožku před vnějšími vlivy. Kůži teda regeneruje, promašťuje, zklidňuje, zvláčňuje a zvyšuje její odolnost.

Cetearyl Alcohol se vyrábí z kokosového oleje. Patří mezi mastné alkoholy a skládá se z cetyl alcoholu a stearyl alcoholu. Nevyvolává alergické reakce, nedráždí a je tedy vhodný i na citlivou pokožku. Ten jsme do směsi přidali hlavně kvůli jeho schopnosti zvýšení vstřebatelnosti ostatních složek do hlubších vrstev kůže.

Olej z pšeničných klíčků (Triticum Vulgare Germ Oil) je přírodní antioxidant, opět má řady skvělých vlastností a tou hlavní je zvýšení trvanlivosti ostatních složek.

Glyceryl Stearate Citrate se vyrábí esterifikací rostlinných olejů a kyseliny citrónové. Tvoří jemnou stabilní konzistenci bez mastného efektu. Pokožce pomáhá udržet si vlhkost, působí na ni jako kondicionér, tedy zvláčňuje ji, vyhlazuje a zjemňuje.

Slunečnicový olej (Helianthus Annuus Seed Oil) při aplikaci na pokožku se snadno vstřebává a proniká rychle do hlubších vrstev. Má zklidňující, zjemňující, vyhlazující a protizánětlivé účinky. Funguje jako antioxidant a chrání pleť před poškozením vnějšími vlivy, ztrátou pružnosti a pevnosti. Je vhodný na všechny typy pleti.

Tocopherol neboli vitamin E. Je životně důležitý pro lidské tělo a s kůží také dělá divy. Je to přírodní antioxidant a použili jsme ho také kvůli tomu, že zabraňuje žluknutí olejů. V tomto tekutém zlatu nám dával větší smysl použít přírodní, oproti olejům, kam jsme dali uměle vytvářený. Oba mají své výhody a místo ve výrobcích. Přírodní je v Dopingu proto, že je určený primárně na kůži a právě přírodní vitamín E umožňuje lepší vstřebávání přípravku do pokožky. Lahvička Dopingu vydrží při doporučeném používání cca jeden měsíc. V případě nanášení jen na menší místa i více měsíců, ale vždy ho vypotřebujete relativně rychle, takže zde není potřeba využít hlavní výhody synteticky vyráběného, a tím je prodloužení životnosti a udržení kvality výrobků i po jejich otevření. 

Chmel otáčivý (Humulus lupulus) je ta stejná rostlina, která se používá pro vaření piva. Takže by se dalo říct, že Doping je tekuté zlato nejen obalem, ale i obsahem. Na pleť má zklidňující účinky, je antimikrobiální, protizánětlivý, lehce dezinfekční, tonizující a zjemňující. Pleť je po aplikaci vláčnější a jemnější. 

Zinc Gluconate se používá jako přísada, která absorbuje, odráží nebo rozptyluje UV záření, a tím pokožku chrání. Má mírné adstringentní a antiseptické vlastnosti a je odolný proti bakteriím a plísním, podporuje hojení ran a používá se při prevenci nebo léčbě opruzenin. Na kůži vytváří ochrannou bariéru, která je odolná proti vlhkosti, na rozdíl od syntetické ochrany proti slunci se však nevsakuje do pokožky a jeho účinky jsou na pokožku mnohem jemnější. U citlivek může vyvolat alergické reakce na kůži.

Copper Gluconate (Glukonát měďnatý) funguje jako složka proti stárnutí. Existuje několik způsobů, jak glukonát měďnatý může pomoci předcházet a zvrátit známky stárnutí. Během stárnutí dochází ke snížení produkce kolagenu a elastinu dermálními fibroblasty, stejně tak i rozpadu vláken kolagenu a elastinu, což má za následek vrásčitou pokožku, která ztratila svou pevnost a pružnost. Měď stimuluje proliferaci dermálních fibroblastů a funguje jako základní koenzym při produkci kolagenu. Proto lokální aplikace glukonátu mědi zvyšuje množství kolagenu v kůži, což vede k pevnější, mladší pleti.

 

Beard Doping obsahuje řadu dalších složek a věřte nám, každá v něm má své místo. Každá jedna byla zvažována a přehodnocována. Věříme, že se nám po dalším dlouhém boji povedlo udělat zase něco výjimečného a že si Doping zamilujete stejně, jako jsme si ho zamilovali my. Ať rostou, protože teď už musí!

Slozeni_doping

KOUPIT DOPING
Zpět do obchodu