Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Beardpanze aneb jedeme za hranice!

Naši vousáčové, už skoro rok a půl tu spolu válčíme. Za ten čas jsme spolu prošli spoustou věcí, naštěstí jich byla velká většina pozitivní a my se za ten čas tak nějak otrkali. Uvědomili si nějaké věci, stali se díky vám sebejistější a utvrdili se v našem přesvědčení, že jsme vytvořili něco extra. Když je z času na čas ouvej, tak si stačí projít vaše zprávy, recenze a zase jsme ready posouvat se dál.

Tento rok máme naplánované velké věci a jednou z nich je expanze, která se již rozbíhá. Přeložili jsme web, dopisy, nálepky a bůh ví co všechno, abychom se přiblížili našim bratrům Slovákům a Polákům. Zakládáme si na osobním přístupu a ne na prázdných kecech typu: "kosmetika pro pravé muže". Kdo je do prdele pravý muž? Když začnete používat kosmetiku pro pravé muže, tak zabezpečíte svoji rodinu, získáte koule zastat se slabších nebo se postavit křivdě? Případně milion jiných věcí, které si pod tímhle pojmem představí někdo jiný.

expanzekrokzakrokem_perex1-550x373.jpg

No zpátky, máme strach, že kvůli neznalostí mateřského jazyka, tedy Polštiny, se nám tento osobní vztah nepodaří navázat. V případě Slovenska je to v pohodě, Tom má Slovenštinu C2 - rodilý mluvčí - takže to je safe a budou nám rozumět.

Na druhou stranu věříme, že kvalitě a poctivým produktům rozumí všichni, nehledě na mateřštinu. Nově nás tedy najdete na www.angrybeards.sk, pokud byste měli zájem nakoupit v eurech a na www.angrybeards.pl, pokud by Vás lákal nákup ve zlaťácích. 

Doufáme, že budou naši bratři ve vousu i za hranicemi tak super, jak vy. Kdybyste tedy měli nějakého homieho z Polska nebo Slovenska, už mu o nás můžete říct, fungujeme i tam! 

 

Zpět do obchodu