JINGLE DROP - A VÁNOCE MŮŽEME ODPÁLIT!

Tak co, draku, taky už seš natěšenej jak malej Jaryn, co jsme si pro tebe letos připravili za pecky? Vánoční rolničkovej drop je tu! Tak se s náma pojď naladit na správnou notu a pokochej se vším, co pro letošní Vánoce vybombili Santovi elfové. A jedem: Rolničky, rolničky…

 DSC_4747

Jestli si chceš s náma brouknout pro atmošku, dej si to instrumentálně a začni videem pod článkem.

 

Echt vánoční drop

Hlas letošnímu dropu daly ty kvanta těžce vydřenejch zkušeností s předchozíma ročníkama. Už se nám to všechno dělá lehčejc, našli jsme nekompromisně efektivní flow od návrhu tužkou po ostrou výrobu, známe fachmany, tlačíme na termíny a pimpíme to fakt až po top strop. Letos se do finálního dropu probojovalo 11 (!!!) krutopřísnejch masakrů.

Třebíč je prostě novej Severní pól, akorát fousatej. A NIC, a pro jistotu to zopakujem, NIC nepotěší chlapa tak, jako über vymazlený skvosty s nasraným vousáčem na obale. Máme tě ještě krapet napínat, nebo už to do tebe můžem pustit?

 

Tak here we go!

 

 

1. Sada Calm Balls a boxerek, co maj Balls Holder


Pro všechny, kdo nechtěj při chillu na gauči jednou rukou futrovat bramborovej salát a druhou prohrabovat kulábr jak čínský relaxační koule. Pytel pošleš za přepážku a už se ti ke stehnu prostě nepřilepí.

1-calm-balls-trenky

Calm Balls + Boxerky

 

 

2. Vytuněná Calm Balls sada s pytlem a Antistick


Aby ty Vánoce byly o level lepší než loňský na všech frontách, tak jsme o fous posunuli i stávající výrobky. Milovaná sada Calm Balls s pytlem nově chodí v dárkový krabici, která je ready dělat radost.

Jo, a Antistick jsme začali balit do plechu, plus ho je o půlku víc. Tak jen abys věděl, že rozhodně nezahálíme!

2-calm-balls-pytel

Calm Balls + Pytel

 

 

3. Sada Shaveta+Gel+Balm+První pomoc


Když už dělat sadu na holení, tak pěkně v barvách engrybírdího gangu. Do dárkový krabice jsme nastrkali komplet set na zaholování kontur, včetně náplastí s nasraným vousáčem pro zastavení začátečnickýho krvácení.

3-sada-shavetta

Sada Shavetta

 

 

4. Blazing beard oil aka Zlobivej Santa


Tuhá zima je před námi a tenhle hřejivej olej na vousy je pro zmrzlej xicht jak příjemný olíznutí dračím plamenem. Ohákli jsme ho do vůně Naughty Santa a piš si, že tohodle zlobivce si do komína pustí každá.

4-naughty-santa-oil

Olej Naughty Santa

 

 

5. Combat Comb - hřeben, co nejdřív češe, pak se ptá


Taktickej hřeben zrozenej do tvrdý akce. Komplet vymazlenej v český dílně a napěchovanej karbonem, kterej mu dodává unikátní odolnost. Mocný čóro, který můžeš roztočit na tacticool oku na prst. Taky už máš svrbění?

5-combat-comb

Hřeben Combat Comb

 

 

6. Dual Comb - křivej, jak turecká šavle


Hřeben je teda rovnej, ale jeho charakter je nahnutej. Na jedný straně má dlouhý zuby se značnýma rozestupama pro úvodní nalazení, na druhý straně pak hustý zubiska pro finální rozčes. Hraje to prostě na obě strany.

6-dual-comb

Hřeben Dual Comb

 

 

7. Degustační basa original engrybírdích olejů na vousy


Za poslední rok nám přišla bziliarda dotazů, jak kterej olej voní. Co chlap, to jinej nos. Rozhodli jsme se to ale vyřešit epesně, takže tady je degustační basa s 5 stálicema v engrybírdí nabídce. Když tápeš, kup tohle, očuchej a pak už jdi na jistotu.

7-set-5-oleju

Set 5 olejů na vousy

 

 

8. Set 3K - kravata, knoflíky, kapesník


Musíš do vysoký společnosti? Vem si kus engrybírdí nasranosti s sebou. Delikátní černá kravata, ocelový knofle a černo-zlatej kapesník s chlapskejma artefaktama designed by Vousace tě ochráněj, aby se z tebe nestal poprděnej snobák.

8-set-kravata-knofle-kapesnik

Kravata, knofle, kapesník

 

 

9. Minimalistická peněženka


Šrajtofle z vysokopevnostního duralu a do krásy stárnoucí kůže. Tak mikro, že o ní nebudeš ani vědět. Pojme až 6 karet a pakl bankovek. Drobný sice nežere, ale lahváče s ní otevřeš na pána.

9-minimalisticka-penezenka

Mini šrajtofle

 

 

10. Smaltovaný hrnek, se kterým nevyjebeš


Teda on s tebou. Nikdo s nikým už nikdy nevyjebe! S tímhle hrnkem nikdo nepozná, jestli ráno srkáš flambovaný frappuccino nebo tam posíláš dvojitý vodky.

10-hrnek-angry

Jako odměna nad 2222 Kč. Hledej v košíku!

 

 

11. Vánoční nasraný fusekle


Fusky máme ve dvou provedeních. Barevných ponožek jsme vyrobili ultra limitovaný množství, takže budou pryč rychleji než řekneš “borůvkovýkoláč”. Třeba stihneš aspoň černobílou nehynoucí klasiku, ale ani ta se na skladě nejspíš dlouho neohřeje.

11-ponozky-vanoce

Fusky se soby

 

Seš ready na drop?

Máš už otevřených všech 10 karet a v hlavě spřádáš plán, jak tenhle mega nákup vysvětlíš doma?! Tak je jasný, že seš náš, kámo.

Dej si ještě jednou Tomův nosní výkon na flétnu a díky, že v tom i letos jedeš s náma. Ještě o fous lepší a už bychom to nejspíš nevydrželi. Dej nám pak vědět do čeho jdeš, třeba na Fejsu nebo Insta.

 

Tak šťastný a vousatý!