Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Od září v novém

ALERT: Vážný rozhovor, žádné vtipné fotky, džouky ani nic podobné, prostě holá pravda jak to je.

 

Milí vousáči,

každý den pracujeme na zlepšení, něco jde vidět objednávku od objednávky a něco zabere déle. Poslední čtyři měsíce aktivně pracujeme na větších změnách.

V první řadě bylo naší prioritou vypilovat naše balení. Vy, co jste s námi od samého začátku víte, že tam kde jsme teď, jsme nebyli na samém počátku. První balíčky byly s pěnovou výplní, fotografie koček v obálkách byly roztavené, kvůli žáru pečetí a nálepky neexistovaly. Byli jste to právě vy, kdo nám dával impulzy ke změnám. Jeden z vás nám zavolal, aby nám poděkoval za balíček a upozornil na problém s kočkami. Upozornění nebylo nasrané, ba naopak to byla velmi vstřícná zpětná vazba. Ještě doteď nechápeme, jaké máme štěstí, že jste tak jste skvělí zákazníci.

Dalším bodem byl web, který se nám s pomocí profíků ze Studia dkLAB podařilo posunout, aspoň podle dosavadního feedbacku, na profi úroveň.

Na vaše podněty jsme se také rozhodli vyrábět i menší - 10 ml olejíčky. Na zkoušku pro nováčky a také pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet více vůní a vybrat si tu svou, budou ideální. Balzámy budeme dělat ve 30 ml i 50 ml a vosk 30 ml.

Třetí a největší výzvou bylo dotáhnout vizuální vzhled našich výrobků na stejnou úroveň, jako je hmota samotná. Skla máme perfektní, tzv. ultra violet glass z Holandska, jejichž velkou předností, oproti jiným sklům, je vysoká odolnost proti slunečnímu záření a zachování obsahu takového, jaký má být.

Co nás ale nejvíce trápilo, byla etiketa. Kvůli legislativním ptákovinám musela být zahlcena textem tak malým, že místy splýval. Lehce se odíraly a v teple se odlepovaly. Nově tak bude potisk přímo na obalu a výrobky navíc budou mít i vlastní krabičky, což vyřeší celou řadu dalších problémů.

Tím se dostáváme k poslednímu bodu velkých změn. Naší myšlenkou bylo přinést všem dostupnou a velmi kvalitní péči o vousy a kůži. Něco, co se všem bude líbit a co si všichni budou moct dovolit. Možná si ještě někdo pamatuje, že jsme začínali s 30 ml olejem za 189 Kč. Snažili jsme se držet cenu nejníže, jak jen to šlo, aby zároveň nijak neutrpěla kvalita služeb, ani výrobků samotných. Neuvědomili jsme si ale, co všechno se do ceny musí vejít.

Po téměř roce tu stojíme, tisíce hodin práce za námi spolu s tím i stovky spokojených zákazníků, což nás velmi hřeje u vousů. Abychom ale mohli i nadále vylepšovat, inovovat a zvyšovat laťku ve všech směrech a zároveň tento trend dlouhodobě udržet, nevyhneme se zdražení.

Proto kamarádi, vousáči, zákazníci a fanoušci budeme zdražovat. Doufáme, že na nás nezavřete a pochopíte, proč ke jsme se takto rozhodli. I přes zdražení vám budeme nadále přinášet cenově velmi přijatelnou a hlavně maximálně kvalitní péči. Když na nás nezavřete a dále nám budete věřit a podporovat nás, můžeme vám slíbit, že vás brzy budou čekat další zlepšení a spousta nových výrobků.

 

Pokud jste se dočetli až sem, tak vám děkujeme za váš čas a snad i pochopení. Ať rostou!

Zpět do obchodu