Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Pochlap se s Angry Beards

Se vzrůstající základnou Vás, našich milovaných vousáčů, vzrůstá i naše odpovědnost. Jak řekl jeden moudrý muž: "With great beardedmen comes great responsibility". Proto jsme se rozhodli možnost využít k tomu, abychom Vás oslovili s něčím úslužným. Něčím, čím budeme moci pomoct spoustě vousáčů a s trochou štěstí z toho udělat tradici. S tímto na mysli jsme vytvořili projekt Pochlap se a věříme, že společně se nám to povede.

Projekt stojí na aukci předmětů slavných vousáčů a vousaček, ze které půjde celý výtěžek na nadaci. Sehnat slavné osoby, které by do toho s námi šly bylo až překvapivě složité. Spoustu tento nápad oslovil, účast přislíbili, ale tím to haslo. Jo, myslíme hlavně tebe Bene. Ale ne, je nám jasné, že všichni úspěšní se nenudí, mají spoustu svých věcí, a tak jsme moc vděčni všem, kteří do toho s námi opravdu šli. Ostatní se k nám snad přidají v dalších ročnících.

Sehnali jsme pro Vás jedinečné skvosty jako třeba boty z olympiády vzpěrače Jirky Orsága, pohár z juda rappera Calina a další moc zajímavé věcičky. Domluvili jsme také velmi zajímavé partnery. V první řadě Aukro, které nám s dražbou pomůže, Centrum Černý Most, kde budeme 3.11. šířit ducha Movemberu fyzicky a prodávat naše výrobky s tím, že co prodáme, to půjde na nadaci Movember (respektive Muži prosti rakovině, ale podrobněji o tomto přímo na webu www.pochlapse.cz) a řadu dalších. To hlavní však přijde v listopadu, kdy dražba vypukne. Nemusí se to zdát, ale je to velká odpovědnost, vzít takto osobní předměty druhých lidí a hodit je do dražby. My však věříme, že se s tím společně popereme a zvládneme vybrat na nadaci úctyhodnou částku.

Udělali co jsme mohli a teď je to na tobě. Podívej se na náš projekt, vyberte si co byste chtěli ulovit pro sebe a draž jak o život, protože peníze které utratíš mohou opravdu životy zachránit. Holka nebo kluk, je to fuk, všichni jsme v tom spolu.

Vše o projektu Pochlap se

 

 

Nechceš dražit předměty? Přidej se k nám do týmu!

Protože všichni chceme táhnout za jeden provaz, staň se součástí našeho týmupřizvi svoje kámoše a sledujme, jak společně šíříme dobrou věc, která zachraňuje životy po celém světě.
Movember můžeš podpořit byť jen korunou, narůstem majestátního kníru, ale i pohybem či šířením osvěty, kam jen půjdeš. 

Přidat se do týmu
Zpět do obchodu