Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Šampon v hlavní roli

Položili jste si někdy otázku, čím je vlastně správné umývat si svůj vousatý skvost a proč jenom na to máme speciální výrobek, když si vousy normálně myjete šamponem na vlasy v lepším případě, v tom horším jen sprchovým gelem? Tak to potom čtěte dále a odhalte magogické účinky tohoto výrobku, jak by řekla Jolanda.

Will-washing-beard.jpgV prvé řadě musíme vysvětlit, proč je lepší si vousy mýt speciálním přípravkem a nestačí k tomu použít obyčejný šampon na vlasy. Stejně jako u vlasů se snažíme z vousů dostat pryč špínu, přirozený maz, pot a odumřelé kožní buňky. Na rozdíl od vlasů se ale musíme postarat i o drobky a bordel z jídla. Pokud si rádi dopřáváte žebírka, hamburgery a podobné prasárny, tak víte, o čem mluvíme – zasvinit si bradu, je snadnější než sehnat smaho na Václaváku. Díky našemu šamponu, který je speciálně navržen pro strukturu vousů, si stačí umýt vousy jen jednou, abyste docílili perfektní čistoty. A to je zásadní rozdíl oproti šamponu na vlasy či sprchovému gelu, kde jedno umytí zdaleka nestačí. Navíc používáním těchto výrobků dochází ke zbytečnému vysušování pokožky i fousu samotného.

Náš šampon obsahuje jemné tenzidy na bázi rostlinných olejů, díky kterým vousy odolávají statické elektřině, takže po umytí nebudou trčet na všechny strany. Olejové přísady a konzervační složky zase zajišťují lepší rozčesávání a lesk.

Protože máme rádi přírodu a hlavně zeleň, je vyroben z obnovitelných zdrojů a ekologicky šetrných konzervantů. Alergické měkkouše zase potěší redukovaným obsahem alergenů - šampon obsahuje pouze to nejnutnější a sice Limonen, který odstraňuje maz a zbytky přípravků. Současně dodává šamponu svěží citrusovou vůni a je velmi dobře snášenlivý i pro citlivější kůžičky.

Díky těmto ingrediencím vousy krásně vymyjete, změkčíte a přitom minimálně vysušíte a rozježíte, jako by tomu bylo po umytí obyčejným šamponem na vlasy. Pro zachování dobře vyživených a zdravých vousů je tedy ideální, používat speciální přípravek k tomu určený.

Ve zkratce tedy nevysušuje tolik jako šampony na vlasy, je šetrný, dodává lesk a vousy se po něm lépe rozčesávají. Pokud bychom Vás nepřesvědčili, že Angry Šampus je něco co potřebujete, tak si hlavně pro Kristovy rány fousy neumývejte tělovým gelem!

Pozn. hned po umytí je vhodné aplikovat olejíček nebo balzám pro dosažení maximálního účinku těchto přípravků. Póry jsou roztažené a všechny dobroty jdou přímo dovnitř. Přečtěte si více o oleji nebo balzámu.

Celé složení níže
BeardSampoo_slozeni

 

KOUPIT ŠAMPON
Zpět do obchodu