Kdo je BusyB

busyb-team-1500x690-v2

 

Kdo je BusyB

Tak dlouho jste kradly černý zlato svejm frajerům a žadonily o vlastní kosmetiku, která funguje stejně dobře jako ta chlapská, až jsme podlehli a pustili se do toho. Protože koneckonců spokojená frajerka je ta největší výhra pro všechny.

A tak vznikla BusyB. Funkční kosmetika, která stojí na pevným základu engráčskejch výrobků, ale k dokonalosti je laděná s holkama a pro holky. BusyB z tebe neudělá princeznu, ale ulehčí ti život. Protože o to jde především. Abys nemusela v každodenním zápřahu řešit pocení, bolestivý tření kůže nebo třeba suchý ruce. Kočko, s tímhle vším ti pomůžeme a jsme tu pro tebe, kdykoliv budeš potřebovat. Připrav se shrábnout jackpot, protože tohle je mnohem lepší než výhra v tombole na mysliveckým plese.

busyb-team-selfie-800x800

 

Pojď do toho s námi

Je nám jasný, že bez tebe by to nešlo. Proto nás zajímá tvůj názor na naše výrobky a pokud máme někde prostor pro zlepšení, určo nám dej vědět. Stejně tak bereme i tipy na další vychytávky, který nutně potřebuješ a pomůžou ti přežít našlapaný dny. Takový ty dny, kdy nestíháš, chlap tě vytáčí dotazy typu kde mám čistý trenky a za zadkem se ti už po čtyřicáté ozve mamííí. Třeba něco vymyslíme. Protože tahle kosmetika je hlavně o tobě a pro tebe.