Soutěž

CASINO BEARDROYAL
V BŘEZNU SE VYHRÁVÁ

1 ČÍSLO OBJEDNÁVKY, 2 SOUTĚŽE

Ta první je pro šťastný bastardy, co vyčmuchaj šťastnou chvilku a nejrychlejc pošlou SMS. Druhá je pro všechny ostatní, který to musej urvat silou. Podmínky pro účast jsou super snadný – do soutěží se nabíjí číslo březnový objednávky. Budeme ho po tobě chtít doložit i fakturou, tak nezkoušej žádný špinavý triky a jedeme pěkně fair play!

 

O co hraješ?

Každý den ve hře Lucky Bastard rozdáváme 3x CASHBACK NA CELKOVOU HODNOTU SOUTĚŽNÍ OBJEDNÁVKY, ať už byla jakákoliv. A ten, kdo v Angry Crush nahraje nejvyšší skóre, si může vybrat jednu z top odměn:

lucky bastard

Jestli jsi nikdy nevyhrál ani blbýho angličáka z krabice kornflejků, třeba se ti poštěstí v Lucky Bastardovi. Každej den náhodně určíme 3 šťastný chvilky, který ti neprozradíme. První, kdo pošle SMS zprávu s číslem objednávky jako první po šťastný chvilce, vyhrává cashback na celkovou hodnotu soutěžní objednávky, ať už byla jakákoliv.

Víc info o Lucky Bastardovi v pravidlech.

 

"Cena SMS je jako cena běžné SMS dle tarifu soutěžícího. Technicky provozuje Nilia Production, s.r.o., www.nilia.cz, infolinka +420 720 315 984 ve všední dny od 08:00 do 16:00."

angry crush

Neobejdeš se bez hbitejch prstíčků a prvotřídního prstokladu. Nejdřív si šoupání nasranejch symbolů do trojic a vyšších -ic nanečisto natrénuj. Až se rozehřeješ, naláduj do hry číslo objednávky a dej si vostrejch 90 sekund, kdy se ukáže, jak mrštný seš hovado. Nejvyšší skóre za den si vybírá jednu ze 31 hodnotnejch cen.

Víc o tom, jak hrát Angry Crush, v pravidlech.

SÍŇ SLÁVY CASINA BEARDROYAL

Kdo chytil štěstíčko za kule? A kdo prstem crushoval tak rychle, že skoro roztavil displej?

POKLONIT SE VÍTĚZŮM

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení