Soutěž

CASINO BEARDROYAL
V BŘEZNU SE VYHRÁVÁ

1 ČÍSLO OBJEDNÁVKY, 2 SOUTĚŽE

Ta první je pro šťastný bastardy, co vyčmuchaj šťastnou chvilku a nejrychlejc pošlou SMS. Druhá je pro všechny ostatní, který to musej urvat silou. Podmínky pro účast jsou super snadný – do soutěží se nabíjí číslo březnový objednávky. Budeme ho po tobě chtít doložit i fakturou, tak nezkoušej žádný špinavý triky a jedeme pěkně fair play!

 

O co hraješ?

Každý den ve hře Lucky Bastard rozdáváme 3x CASHBACK NA CELKOVOU HODNOTU SOUTĚŽNÍ OBJEDNÁVKY, ať už byla jakákoliv. A ten, kdo v Angry Crush nahraje nejvyšší skóre, si může vybrat jednu z top odměn:

lucky bastard

Jestli jsi nikdy nevyhrál ani blbýho angličáka z krabice kornflejků, třeba se ti poštěstí v Lucky Bastardovi. Každej den náhodně určíme 3 šťastný chvilky, který ti neprozradíme. První, kdo pošle SMS zprávu s číslem objednávky jako první po šťastný chvilce, vyhrává cashback na celkovou hodnotu soutěžní objednávky, ať už byla jakákoliv.

Víc info o Lucky Bastardovi v pravidlech.

 

"Cena SMS je jako cena běžné SMS dle tarifu soutěžícího. Technicky provozuje Nilia Production, s.r.o., www.nilia.cz, infolinka +420 720 315 984 ve všední dny od 08:00 do 16:00."

angry crush

Neobejdeš se bez hbitejch prstíčků a prvotřídního prstokladu. Nejdřív si šoupání nasranejch symbolů do trojic a vyšších -ic nanečisto natrénuj. Až se rozehřeješ, naláduj do hry číslo objednávky a dej si vostrejch 90 sekund, kdy se ukáže, jak mrštný seš hovado. Nejvyšší skóre za den si vybírá jednu ze 31 hodnotnejch cen.

Víc o tom, jak hrát Angry Crush, v pravidlech.

SÍŇ SLÁVY CASINA BEARDROYAL

Kdo chytil štěstíčko za kule? A kdo prstem crushoval tak rychle, že skoro roztavil displej?

POKLONIT SE VÍTĚZŮM