Sada pro růst vousů – Roller a Doping - Dárkové Balení

1 999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Daruj (si) plnovous. Jestli teda čekáš bírd za týden, skoč si radši na nějakej pochybnej web, kde ti to slíbí a přihodí k tomu i zázračný pilule na zvětšení čůra. Tenhle boj je pro každýho vousáče náročnej běh na dlouhou trať. V sadě dostaneš to nejlepší, co pro podporu růstu můžeme nabídnout – Beard Roller a mega dávku Dopingu.

Detailní informace

Dopravu máš u nás GRATIS!
Dopravu máš u nás GRATIS!
Nakup u nás minimálně za 500 Kč a dopravu cálujeme my!
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
Objednej dnes do 9:00 a už zítra to můžeš rozbalit.

Detailní popis produktu

NASRANÁ KŮŽE = RŮST

Doping a Roller jsou tím nejúčinnějším, co pro růst plnovousu můžeme nabídnout. Ani tak to ale není instantní plnovous v krabičce, takže se připrav, že boj s růstem bude běh na dlouhou trať. Výsledek je ovlivněným životosprávou, ale i genetikou, kterou neochčiješ. Oba nástroje iritují kůži, která se masivně prokrvuje a vousům tak přináší živiny, který by jim tělo jinak upřelo. Doping ti hubu rozpálí do běla a zvnějšku vyživí kůži. To celý sem tam podpoříš rituálním rozbodáním svrchní vrstvy kůže Rollerem. Abys do tajů boostování pronikl hlouběji, pročti si určitě Jak zrychlit růst vousů.

 

PROKRVENÍ
MASIVNÍ PROKRVENÍ

Stejně jako Doping i Beard Roller prokrvuje kůži pomocí iritace. U Rolleru je mechanická a u Dopingu chemická.

540 TITANOVÝCH JEHLIČEK
NO PAIN, NO GAIN

Slabší povahy ráznej nástup Dopingu překvapí, ale prokrvit kůži je pro boost růstu nutný. Pro krásu se musí trpět. Však si to zamiluješ.

STRAVA JE ZÁKLAD
VYBUZENÝ HOJENÍ

Tělo Rollerem rozbodanou pokožku automaticky opravuje a tím jí dodává množství živin, který jsi do sebe dostal Dopingem.

ALLIN
GIFT BOX

Tuhle parádu můžeš nadělit rovnou tak, jak ti přijde. Je vypimpená do nejmenšího detailu, ale jestli chceš někoho potěšit dvojnásob, vezmi dárkovou verzi.

 
Sada pro růst vousů – Roller a Doping 100 ml

BITVA NA VŠECH FRONTÁCH

 

ROOST BOOST

Růstový set Roller a Doping v luxusní kazetě

Doping je živá voda. Mázni ho na vousy, obočí, nebo jakýkoliv jiný ochlupení a ucejtíš ten zázrak. Krásně tě rozpumpuje, což může poprvý překvapit. Žár ti prokrví kůži, takže se do folikul dostane maximum živin. A co pár dní je na místě nasadit i nejtěžší kalibr a xicht si rozbodat Rollerem. Jestli chceš dělat pro růst fakt maximum, doporučujeme ti pořídit ještě vitamínový kapsle Beardroids, třeba ve fešný sadě s Rollerem a Dopingem.

Bírd ale není holka, který ti dá na prvním rande. Jestli ani po 4 měsících neuvidíš výsledky, pravděpodobně ti už nepomůžeme. Nevěš ale hlavu, když nebude tučnej bírd, vždycky můžeš roštěnky balit na tučný konto.

#tab-To chceš#

  • Pádný argumenty, který vous přesvědčí k růstu
  • O pekelný prokrvení folikul se stará Doping
  • Mega balení na 1000 pumpnutí
  • Rozbodávání xichtu Rollerem násobí účinky sypky
  • Luxusní černobílý box

#tab-To chceš#

 

#tab-Používání#

Roller – Před rituálním rozbodáním xichtu omyj kůži a očisti Beard Roller. Čistota je mega důležitá, takže ji nepodceňuj, jinak si zaděláváš na pořádnej průšvih. Přejeď s mírným tlakem na Rolleru celou tvář 10krát ve svislých pruzích a následně 10krát ve vodorovných pruzích. Rolluj jednou za 3–4 dny před spaním. Po rozbodání aspoň 6 hodin nepoužívej Doping ani žádný jiný výrobky. Nech kůži prostě odpočinout. Bude po projetí 540 jehel lehce nasraná až začervenalá, tak jí dej do rána čas regenerovat.

Doping – Používej ráno a večer, aby na kůži Doping zůstal co nejdýl. Ideálka po sprše, kdy jsou póry roztažený a kůže čistá, ale nasimulovat tohle prostředí zvládneš třeba zábalem pomocí nahřátýho ručníku (starej dobrej hot towel), v nejhorším případě opláchnutím horkou vodou. Jakmile máš tohle připravený, pumpni 3–6krát přímo na kůži, kde je potřeba růst podpořit. Na kůži znamená na kůži, ne na vousy nebo do ruky. Fakt stačí vzít lahvičku, zobákem projet až na kůži a pumpnout. Neboj, Doping má konzistenci krému, takže v pohodě drží a nestejká. Pak už jen prsty vše pečlivě rozetři a promasíruj.

#tab-Používání#

 

#tab-Složení#

Balení: Do luxusní plechový krabice jsme ti naskládali to nejlepší, co můžeme pro roost boost nabídnout.

Beard Roller: Nástroj králů v magnetický krabici a s Tool Cleanerem (viz Beard Roller)

Beard Doping: 1 flaška se 100 ml (dávkování a složení viz Beard Doping).

#tab-Složení#

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Darkovky
product: ST-DOP-100-ROLL;BR-DOP-100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: