Velká sada pro růst vousů – 4 měsíce - Dárkové Balení

2 049 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.9.2021

Boj s růstem je komplexní záležitost a čím více front máte pokrytých, tím pravděpodobnější je, že se růst rozjede. Kombinace doplňku stravy Beardroids a séra na růst Beard Doping je ideální kombinace.

Detailní informace

Dopravu máš u nás GRATIS!
Dopravu máš u nás GRATIS!
Nakup u nás minimálně za 500 Kč a dopravu cálujeme my!
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
Objednej dnes do 9:00 a máš jistotu, že zítra budeš mazat každej chlup.

Detailní popis produktu

NEROZLUČNÁ DVOJKA - DOPING A ROIDY

Doping, ani Beardroids nejsou plnovous v krabičce. Boj s růstem je složitý a komplexní. Proto dává smysl bojovat na co nejvíce frontách. Pokožka je vnější bariera, která má za úkol pustit do těla co nejméně věcí, a naopak brát co nejvíce zevnitř. Bojování na vnější frontě pokryjete Dopingem a nic moc dalšího už do sebe kůže zvenku nevezme. Proto dává smysl podpořit růst něčím, co bychom mohli vousům, vlasům a celému organismu dodat z vnitřní strany. No, a to právě jsou Beardroids.

 

ABSOLUTNÍ MAXIMUM
ABSOLUTNÍ MAXIMUM

Člověk má touho pořád zvyšovat hranice. Nejsme jiní a věřte nám, tohle je maximum, co dokáže tělo pojmout. Po 4 měsíce budete mít absolutní maximum toho, co dokáží vousy do sebe dostat.

DOPINGOVKY SE BÁT NEMUSÍTE_1
DOPINGOVKY SE BÁT NEMUSÍTE

Toto kombo je sypka, kterou vám posvětí i dopingová komise. Prokrvení kořínků, změkčení tvrdosti kůže a tolik stravy, že se budou vousy cítit jako husy chované pro foie gras.

VÝŽIVA
STRAVA JE ZÁKLAD

Prokrvení kůže, dodání živin zvenku, to je důležité, ale stejně tak je důležitá i vyvážené strava. Dodržujte proto pestrou stravu. Jezte všechno, co vám máma říkala, že máte, a Beardroids vám dodají tu poslední kapku, aby pohár vousů přetekl a hrdě vykoukly ven z kůže.

SKLIĎ, CO JSI ZASEL_1
SKLIĎ, CO JSI ZASEL

Pak už nezbývá než zakoupit repelent na hoes, protože čeho je moc, toho je příliš a i náklonnost dam může být otravná. Přestože už budete mít ošéfenou i tvorbu spermií díky zinku.

 
ST-DOP-30-BROIDS-4M-1400-In

SEBEVĚDOMÍ PŮL ZDRAVÍ

 

KOMU TOTO KOMBO POMŮŽE?

ST-DOP-30-BROIDS-4M-1400-5

Pokud vousy nemáte v rodině, nebo jste zatím plně nedospěli, nejspíš vám nepomůže nic. Komu naopak pomůže, tak jsou všichni, kteří bojují. Alespoň něco roste, ale chtěli by víc a ruku na srdce, kdo nechce víc. Stejně tak pomůže těm, kteří narazili na svůj strop a vousy již nerostou. No, a v neposlední řadě všem, komu rostou, ale chtěli by, aby rostly rychleji, zdravější a obecně v lepší kondici.

Vousy i vlasy mají pro lidi nejen ochranný význam, ale hrají roli i v mezilidských vztazích. No a semtamvous nebo letiště vám nepřidá na sebevědomí. Je potřeba si to tolik nebrat a uvědomit si, že s tím můžete různě bojovat.

Není to lehký boj a ne každému se podaří vyhrát. Pokud do toho s námi půjdete, dejte nám vědět, jak se daří bojovat a hlavně si uvědomte, že jsou důležitější věci, než vzhled. Třeba ta tvorba spermií, se kterou vám Beardroids taky pomůžou.

#tab-Klíčové vlastnosti#

  • Poctivý český výrobek
  • Podpora zdravého růstu vousů i vlasů
  • Pekelně dobré prokrvení folikul
  • Omezení nadměrného vypadávání vousů i vlasů
  • Kompletní růstový set v luxusní kazetě

#tab-Klíčové vlastnosti#

 

#tab-Používání#

Beardroids baštěte jednou denně po jídle. Je to produkt, na který jsme hrdí, nic ale nevyváží pestrou stravu a tento výrobek určitě není myšlený jako její náhrada. Je to doplněk stravy, který vám pomáhá dostat do sebe každý den klíčové složky pro růst vousů a vlasů.

Doping se používá ráno a večer, ideálně po sprše, kdy jsou póry rozšířené. Pokud to aspoň trochu jde, tak je dobré kůži před dopováním omýt. Ideálně teplou vodou a přípravkem na čištění tváře. Zbavíte ji mastnoty a teplou vodou roztáhnete póry. Pokud byste chtěli bejt jó poctiví, tak můžete dát i nějaký peeling. Tím odstraníte odumřelé buňky a průnik do kůže bude pro Doping zase o něco lehčí.

Klíčová je pro růst pravidelnost používání. Aplikujte 3-6 pumpnutí přímo na tvář, na které Doping prsty rozetřete. Jedno pumpnutí aplikuje 0,1 ml Dopingu, takže lahvička má +/- 300 pumpnutí, i když budete dávat 12 pump denně (6 ráno, 6 večer), tak lahvička vydrží 25 dnů. Až přestane pumpovat, doporučujeme kápnout trochu vody a protřepat. Vypotřebujete tak Doping do poslední kapky.

Pokud byste chtěli růst podpořit ještě více, můžete aplikovat až 5*denně. V takovém případě můžete snížit množství Dopingu v jednotlivých dávkách. Zkrátka raději častěji a méně. Více o podpoře růstu vousů si můžete přečíst na blogu v článku "Jak zrychlit růst vousů".

#tab-Používání#

 

#tab-Obsah#

Vzali jsme to nejúčinnější pro podporu růstu a udělali pro vás výhodný bundle v plechové kazetě. Jak říkáme všude a furt, pokud počítáte s tím, že po měsíci budete mít plnovous, budete zklamáni. Nic takového neexistuje a kdo tvrdí, že něco takového má, prachsprostě kecá. Boj s růstem je boj dlouhodobý, žádný blitzkrieg. Uvědomujeme si, že je to dost peněz, ale ty 4 měsíce jsou ideální pro zjištění, jak silně u vás bude kombo pracovat.

Balení:

Beard Doping 4*30 ml (čtyři lahvičky po 30 ml) - dávkování viz produkt Beard Doping.

Beardroids 2*60 kapslí (dvě balení po 60 kapslích) - dávkování 1 kapsle denně.

Vše zasazeném v luxusním plechovém boxu.

Složení najdete u samostatných výrobků.

#tab-Obsah#

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: