Velká sada pro růst vousů – 4 měsíce - Dárkové Balení

2 049 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Vousy ti nevyrostou mávnutím kouzelný hůlky. Je to běh na dlouhou trať a čím víc front cestou pokryješ, tím spíš se růst rozjede. Zevnitř nech makat Beardroidy a zvenku vousy vyburcuj Dopingem. Tahle sada ti vystačí na 4měsíční roost boost, po kterým se to buď rozjede, nebo na beard nejspíš nemáš genetiku.

Detailní informace

Dopravu máš u nás GRATIS!
Dopravu máš u nás GRATIS!
Nakup u nás minimálně za 500 Kč a dopravu cálujeme my!
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
Objednej dnes do 9:00 a už zítra to můžeš rozbalit.

Detailní popis produktu

DOPING A DROIDY

Doping ani Beardroids nejsou instantní plnovous v krabičce. Boj s růstem je složitá a komplexní záležitost. Nejlepší strategií je proto bojovat na co nejvíc frontách. Zevnitř nech makat Beardroids, který tvýmu tělu dodají vše potřebný pro kůži v topu a zdravý vousy i vlasy. A jak zvnějšku vydráždíš kůži kapkou Dopingu, huba se ti prokrví a tělo pošle maximum živin přímo k vousovým kořínkům, odkud všechen růst vychází. Abys do tajů boostování pronikl hlouběji, pročti určitě náš článek Jak zrychlit růst vousů, ale po týhle 4 měsíční kúře se tvoje vousy budou cejtit nakrmený jak husy chovaný na foie gras.

 

ABSOLUTNÍ MAXIMUM
ZOBEJ DROIDY

Vyvážená pestrá strava je základ. Beardroids ti dodají tu poslední kapku, aby pohár vousů přetekl a z kůže začaly lézt hrdý hřebíky.

DOPINGOVKY SE BÁT NEMUSÍTE_1
NO PAIN, NO GAIN

Slabší povahy ráznej nástup Dopingu překvapí, ale prokrvit kůži je pro boost růstu nutný. Pro krásu se musí trpět. Však si to zamiluješ.

VÝŽIVA
GIFT BOX

Tuhle parádu můžeš nadělit rovnou tak, jak ti přijde. Je vypimpená do nejmenšího detailu, ale jestli chceš někoho potěšit dvojnásob, vezmi dárkovou verzi.

SKLIĎ, CO JSI ZASEL_1
MULTIFUNKČNÍ VYUŽITÍ

Plechovej box po vyprázdnění do starýho železa nevyhazuj. Doplň ho engrybírdím zlatem, nebo v něm skladuj cokoliv od šroubků po Pokémony.

 
Velká sada pro růst vousů – 4 měsíce

SEBEVĚDOMÍ PŮL ZDRAVÍ

 

ROOST BOOST

Omezení nadměrného vypadávání vousů i vlasů

Doping je živá voda. Mázni ho na vousy, obočí, nebo jakýkoliv jiný ochlupení a ucejtíš ten zázrak. Krásně tě rozpumpuje, což může poprvý překvapit. Žár ti prokrví kůži, takže se do folikul dostane maximum živin, který jsi předtím do svýho těla dostal pojídáním Beardroidů. Kdybys chtěl na růst nasadit i ten nejtěžší kalibr, mrkni na Roller, kterej najdeš třeba v týhle RDB sadě.

Bírd ale není holka, který ti dá na prvním rande. Jestli ani po 4 měsících neuvidíš výsledky, pravděpodobně ti už nepomůžeme. Nevěš ale hlavu, když nebude tučnej bírd, vždycky můžeš roštěnky balit na tučný konto. Navíc jsou Beardroids plný zinku, kterej oceněj i tvý spermie, takže z toho tak jako tak něco vytřískáš.

#tab-To chceš#

  • Sada na 4měsíční roost boost
  • O pekelný prokrvení folikul se stará Doping
  • Beardroids vyživují kůži a vousy zevnitř
  • Luxusní černobílý box
  • Hrdě vyrobeno v Česku

#tab-To chceš#

 

#tab-Používání#

Beardroids – Bašti jednu tabletu denně po jídle. Je to produkt, na který jsme hrdí, nic ale nevyváží zdravou životosprávu. Tyhle tablety nejsou magická náhrada pestrý stravy, je to její doplněk, který ti pomáhá dostat do sebe klíčový složky pro zdravou kůži a bezproblémový růst vousů i vlasů.

Doping – Používej ráno a večer, aby na kůži Doping zůstal co nejdýl. Ideálka po sprše, kdy jsou póry roztažený a kůže čistá, ale nasimulovat tohle prostředí zvládneš třeba zábalem pomocí nahřátýho ručníku (starej dobrej hot towel), v nejhorším případě opláchnutím horkou vodou. Jakmile máš tohle připravený, pumpni 3–6krát přímo na kůži, kde je potřeba růst podpořit. Na kůži znamená na kůži, ne na vousy nebo do ruky. Fakt stačí vzít lahvičku, zobákem projet až na kůži a pumpnout. Neboj, Doping má konzistenci krému, takže v pohodě drží a nestejká. Pak už jen prsty vše pečlivě rozetři a promasíruj.

#tab-Používání#

 

#tab-Složení#

Balení: Do luxusní plechový krabice jsme ti naskládali to nejúčinnější, co můžeš v honbě za růstem nasadit. Komplet sada na 4 měsíce boostování růstu vousů.

Beard Doping: 4 lahvičky po 30 ml (dávkování a složení viz Beard Doping).

Beardroids: 2 krabice po 60 kapslích (dávkování a složení viz Beardroids).

#tab-Složení#

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Darkovky
product: BR-DOP-30;BR-BROIDS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: