Zástěra pro holiče

1 899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.1.2023

Když se kácí les, lítaj třísky. A když se holí chlap, lítaj vousy a vlasy. Protože je to fakt maso, žádnej barber nedá dopustit na poctivý ochranný pomůcky. Engrybírdí zástěra z voskovanýho plátna všechny ostrý šrapnely a kapky tekutin odráží jak nasranej Luke Skywalker.

Detailní informace

Dopravu máš u nás GRATIS!
Dopravu máš u nás GRATIS!
Nakup u nás minimálně za 500 Kč a dopravu cálujeme my!
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
Objednej a zaplať dnes do 9:00 a už zítra to můžeš rozbalit

Detailní popis produktu

PRAKTICKÁ STYLOVKA

Co si budem, nikoho zas tolik nebere, z čeho je zástěra made of a kolik měří kapsy. U zástěry jde hlavně o dvě věci – styl a ochranu. První ten styl teda. Už si viděl, jak zástěra vypadá? Musíme pokračovat? Mrkni znova, však je to čistokrevný luxus. A k tý ochraně. Při klestění vousáčova porostu je to maso. Ostrý vousy a vlasy kolem barbra svištěj a zapíchavaj se do všeho možnýho. Jenom ne do hrubýho voskovanýho plátna zástěry, od kterýho se naopak odrážej jak blastery od světelnýho meče. Z každýho úkonu tak vyjdeš bez jedinýho škrábance, resp. vousu zabodlýho do hodobóžovýho trika.

 

STYLOVKA
STYLOVKA

Chceš 6 důkazů, že tohle je nekompromisní a kulervoucí stylovka? Odscrolluj si zase nahoru a koukej si pořádně prohlídnout ty fotky!

BEARDPROOF
BEARDPROOF

Hrubý voskovaný plátno odolává všemu, co se pojí s klestěním bírdu. Odráží lítající ostrý vousy, stejně jako kapky vody, potu nebo krve.

UKAŽ KŮŽI
UKAŽ KŮŽI

Černou odolnou tkaninu nešlo doplnit ničím lepším než prvky z poctivý kůže. Když se o zástěru zvládneš aspoň lehce starat, jinou už potřebovat nebudeš.

FITS ALL
FITS ALL

Délka zástěry je daná, ale pomocí speciální křižácký technologie popruhů si můžeš nastavit, jak vysoko ji budeš nosit. Padne (skoro) každýmu.

Zástěra pro holiče

DAŇ ZA POCTIVOST

Pořádná zástěra. Odolné voskované plátno

Celá zástěra je z plátna odolnýho jako hovado. Je voskovaný, takže odráží nálety ostrejch vousů, vlasů, ale i kapky vody, potu a krve. Kapes a různejch držáků na barbrovský serepetičky tu najdeš habakuk, takže bys měl být v poho i při maximálním nasazení. Daní za poctivost a kulervoucí styl je nižší prodyšnost a větší váha zástěry, ale tak nejsme měkkouši, ne?

Abys ochránil před několikahodinovým hledáním svědivejch zbytků vousů i svýho klienta, mrkni na engrybírdí pláštěnku. Je to k zástěře perfect match.

#tab-To chceš#

  • Poctivá holičská zástěra
  • Hrubý voskovaný plátno, který odolá všemu
  • Stylový kožený prvky
  • Pohodlný popruhy kolem ramen
  • Design do perfektna táhnou kovový přezky

#tab-To chceš#

 

#tab-Používání#

Fakt to chceš vědět? Okey, jak si račte přát. Takže hlavu vsuneš mezi popruhy. Opatrně, aby ses nezamotal a nedopadl jako Balotelli při nasazování rozlišováku. Visícíma popruhama si ovážeš pas a za zády si poslepu zkusíš uvázat mašličku. Když ti to sklouzne na dvojitej uzel, nezbyde ti než se ze zástěry po šichtě vyřezat.

#tab-Používání#

 

#tab-Konstrukce#

Tahle zástěra je ušitá z hrubýho voskovanýho plátna. Její celková délka je 85 cm a šířka u hrudi 61 cm. Pomocí popruhů si dokážeš zástěru nastavit mezi velikostmi M–XXXL. Na hrudi máš 18,5 cm dlouhou a 13 cm hlubokou kapsu na cokoliv, co potřebuješ mít v pohotovosti.

Levý bok zdobí tzv. dvojkapsa s odepínacím spodním dílem na patentky. Pravý bok je ještě větší paráda, 19 cm široká a 17,5 cm hluboká kožená trojpřihrádka. Však se podívej na fotky, vždyť to tam všechno je.

#tab-Konstrukce#

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RG Avatar autora | 25.3.2021
Super kvalita.. Krásné zpracování.. Dárek sr moc libil.
5
FH Avatar autora | 3.3.2021
Spokojenost na maximální úrovni! Kvalita materiálu je fantastická a pokud někdo váha nad objednáním tak jen do toho je to super dárek pro někoho tak jen tak si udělat radost... ,

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: