Movember 2023

KNÍRY MAJ KOULE

Kdo má kule, měl by mít i koule se o ně starat. V listopadu si na důkaz splněný povinnosti chlapi pěstujou knír, my letošní oslavy posuneme o level vejš. Movembří trika, první Angry Store a holba zadáčo, když od barbera odejdeš s kňourem.

TRIČKO KNÍRY PROTI RAKOVI

Jako každej rok se zapojujeme do sbírky proti rakovině varlat, prostaty a různejm psychickejm nemocem. Loni jsme vybrali 150.000 káčé, letos chceme trhnout rekord. Vykopáváme limitovanou edici movembřích triček ve znamení války s rakem. Celej zisk z jejich prodeje věnujeme nadaci Muži proti rakovině, která hnutí Movember v Česku zastupuje.

tricko angrybeards movember

PROFI HOLENÍ ZADARMO

U vybranejch barberů jsme ti domluvili jedno luxusní holení na nás. Najdeš je snadno, na mapě jsou zapojený holičství označený knírem. A ooops, je tam jedna podmínka – z křesla odejdeš s podobně fešným kňourem! Bereš?

 

ANGRY STORE NO.1

Asi už to víš, 1. listopadu slavnostně otevíráme prodejnu v obchoďáku Myslbek v centru Prahy v ulici Na Příkopě. Kdo se nechá obřadně přímo ve storu oholit a odpálí tak svůj Movember? A kdo bude mít autogramiádu? Budou soutěže a Doping k objednávkám zadarmo?

Doraž prvního hned na 9:00 a všechno se dozvíš! Největší sláva vypukne v 15:00, kdy dorazí sám Prezident chlapáků. Jo a ty movembří trika budou, takže to všechno můžeš sfouknout při jednom.

tricko angrybeards movember

KDYŽ TI ŽIVOT VEZME KULI

Minulej rok jsme se o rakovině varlat bavili s primářem motolský urologie. Letos jsme přitvrdili a na zkušenosti se zeptali borce, kterej si toho černýho Petra vytáhnul. Šance byla 3 ke 100.000 chlapům, ale fakt se nevyplatí riskovat. Když tohodle raka neodhalíš včas, bude tě to stát víc než kuli. Může to bejt game over.

Položit kuli na oltář zdraví není žádná ostuda. Paradoxně pak ale i s jednou kulí máš větší koule než většina z nás.

Díky, kámo, za tenhle upřímnej pokec. Jestli se chlapi neprohrábnou po tomhle, tak už nepomůže nic.

Ať se máš na co těšit, video hodíme ven v druhé půlce Movemberu!

 

SAMOPROHRÁBNUTÍ ZA MINUTU

Začni pytel mazat Antistickem nebo Antisweatem, jak seš zvyklej. Promni kulky a všímej si všech novinek. Jestli se ti cokoliv nezdá (větší, tvrdší, hrbolky a jiný podivnosti), mazej k doktorce. Nestyď se stáhnout trencle – vždyť jde o život!

Rakovina vajec není prdel. Seká mladý i starý. Mlaďáci 50+ by si ke všemu 1× ročně měli střihnout i vyšetření krve – v jejich případě už totiž vystrkuje růžky i prostata.

Maž, kontroluj a keep calm balls!

1. Začni pytel mazat, jak seš zvyklej. 

2. Promni kulky a všímej si všech novinek.

3. Jestli se ti cokoliv nezdá, mazej k doktorce. 

4. Nestyď se a stáhni trencle, vždyť jde o tvou chloubu.