Adams Barbershop

Ještě předtím, než Adams Barbershop přivítal svého prvního zákazníka, předcházely jeho otevření roky marného hledání perfektního pánského holičství. Pak se ale kadeřník Tomáš potkal s Michalem, a bylo rozhodnuto. Rozhodli se založit vlastní barbershop! Od nápadu k realizaci uběhly pouhé tři měsíce a v prosinci 2015 se dveře Adams Barbershop otevřely poprvé. Od té doby se snaží stále zdokonalovat a uspokojit náročnost našich klientů..

Jejich misí je vrátit se ke staromódní mužnosti. Nechtějí být běžné kadeřnictví, chtějí svým klientům nabídnout něco, co v Praze zatím chybí. Adams Barbershop není jen holičství, je to místo, kam si pánové přijdou odpočinout. I to je důvod, proč založili gentlemen’s club. Můžete se v něm zdržet, vychutnat si kvalitní whiskey nebo rum, zapálit si doutník a na chvíli se odprostit od běhu všedního dne. V Adams Barbershop vám dopřejí dokonalou péči. Můžete se nechat ostříhat, hladce oholit metodou hot towel, nebo si jen nechat upravit vousy. Nově teď k nabízeným službám navíc přibyly i parafínové zábaly rukou a pánská kosmetika.

 

Více info na:

web
www.adams-barbershop.cz     fb adamsbarbershopcz     ig adamsbarbershopcz   mail info@adams-barbershop.cz    phone 777 002 589