Adams Barbershop

Ještě předtím, než Adams Barbershop přivítal svého prvního zákazníka, předcházely jeho otevření roky marného hledání perfektního pánského holičství. Pak se ale kadeřník Tomáš potkal s Michalem, a bylo rozhodnuto. Rozhodli se založit vlastní barbershop! Od nápadu k realizaci uběhly pouhé tři měsíce a v prosinci 2015 se dveře Adams Barbershop otevřely poprvé. Od té doby se snaží stále zdokonalovat a uspokojit náročnost našich klientů..

Jejich misí je vrátit se ke staromódní mužnosti. Nechtějí být běžné kadeřnictví, chtějí svým klientům nabídnout něco, co v Praze zatím chybí. Adams Barbershop není jen holičství, je to místo, kam si pánové přijdou odpočinout. I to je důvod, proč založili gentlemen’s club. Můžete se v něm zdržet, vychutnat si kvalitní whiskey nebo rum, zapálit si doutník a na chvíli se odprostit od běhu všedního dne. V Adams Barbershop vám dopřejí dokonalou péči. Můžete se nechat ostříhat, hladce oholit metodou hot towel, nebo si jen nechat upravit vousy. Nově teď k nabízeným službám navíc přibyly i parafínové zábaly rukou a pánská kosmetika.

 

Více info na:

web
www.adams-barbershop.cz     fb adamsbarbershopcz     ig adamsbarbershopcz   mail info@adams-barbershop.cz    phone 777 002 589

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení