Cavalier barber shop

CAVALIER BARBER SHOP plzeň

V Cavalieru ví a berou si k srdci, že holičství je řemeslo, které musíte dělat s láskou a precizností. Jejich holiči přistupují ke každému zákazníkovi individuálně a udávají mu nový a osobitější styl. Stále sledují nové trendy a podstupují pravidelné školení.

Mimo jiné spolupracují s profesionály z Velké Británie a USA. Tyto holičství si zakládají na osobním přístupu, rodinné atmosféře a dělají vše proto, aby se u zde každý cítil příjemně. Na pobočkách se setkávají muži všech věkových kategorií a profesí, avšak každý se zde cítí jako doma. Čekání na proceduru si můžete zpříjemnit sklenkou výběrového alkoholu nebo doutníkem.

Proslulého Karla Cavaliera najdete v Plzni, tak pokud jste z okolí nebo budete mít cestu, neváhejte si rezervovat termín.

webwww.cavalierbarbershop.cz     fb CavalierBS      ig karelcavalie     mail plzen@cavalierbarbershop.cz    phone 777 566 211

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení