Čistič na nářadí Mr. Proper Beard

99 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Univerzální čistič na heavy-duty techniku, ale hlavně teda na náš Beard Roller, ke kterýmu ho dáváme gratis. Jinak ho ale využiješ na shavettu, nůžky a další smrtící nářadí, na kterým občas ulpí trocha krve. Čistí, ale nedá se chlastat, takže ho nebudeš upíjet jak Alpu.

Detailní informace

vyhoda
Dopravu máš u nás GRATIS!
Do 30. 9. 23 cálujeme dopravu na výdejní místa GLS my!
vyhoda
Doručení do druhého dne
Objednej a zaplať dnes do 9:00 a už zítra to můžeš rozbalit

Detailní popis produktu

WDÉČKO, DUCT TAPE A...

Nehejbe se to, ale mělo by? Stříkni tam wédéčko. Hejbe se to, ale nemělo by? Vomotej to duct tejpou. S touhle dvojkou je z každýho chlapa MacGyver, co opraví všecičko na světě. Beard Roller ani shavettu ale vyčistit nedokáže, proto vousáči do koupelky berou Tool Cleaner. Ostrý nástroje narušují kůži, takže bez očisty si zaděláváš na pořádnej průšvih. Namíchali jsme ti čistič, kterej se postará o čistotu a zároveň ti perfektně zapadne na poličku s engrybírdíma proprietama.

 

Koupelnový WDéčko
KOUPELNOVÝ WDÉČKO

Tool Cleaner sice mašinu nepromaže, ale zato všechno nářadí perfektně vypulíruje. Žiletky, shavetty, Beard Roller, piercingy, cokoliv!

Vypal červa
VYPAL ČERVA

Čistota nástrojů je nejlepší způsob, jak se vyhnout problémům. Tool Cleaner vypálí červa ze všech nástrojů a tvoje kůže ti jednou třeba poděkuje.

Čistotočistá čistota
ČISTOČISTÁ ČISTOTA

Nastříkej a 60 sekund počkej. Hned potom bude tvůj nástroj čistější než slovo boží. Čistější než lilie. Čistější než Pergnerová po odvykačce.

Viktor Čistič
VIKTOR ČISTIČ

Navíc v balení, který nenarušuje sbírku engrybírdích výrobků. Přece bys do svý svatyně nepustil nějaký šméčko z hobby marketu, hm?

 
Tool Cleaner – čistič na Beard Roller

SLOŽITÝ TO NENÍ

 

100% KOMPATIBILITA

Zbaví povrch nečistot a bakterií

Takový kvanta keců o čističi. Že tě to ještě baví číst, kámo. Máme v nabídce mnohem zajímavější věci, který by ti mohly udělat radost a jsou s Tool Cleanerem plně kompatibilní. Zároveň bys vyřešil i ten problémek, že nemáš pořádně co smejčit. A nesekly by ti v koupelce shavetty Garrigue nebo Žižka? No a jestli bys chtěl Tool Cleaner úplně zadáčo, tak to tady zabal a roztoč to s Beard Rollerem, ke kterýmu čistič přihazujeme automaticky gratis. Tohle udělátko penetruje kůži jak Johnny Sins a pravidelným rozbodáváním vybudí k růstu i ty nejlínější vousiska.

#tab-To chceš#

  • Očistí povrchy heavy-duty nářadí
  • Zbaví povrch nečistot, takže předchází zánětům
  • Nepoškozuje nástroj
  • Hrdě vyrobeno v Česku

#tab-To chceš#

 

#tab-Používání#

Nářadí opláchni horkou vodou a oklepej. Nastříkej rovnoměrně na povrch Tool Cleaner a počkej 60 sekund. Po jejich uplynutí je vše safe-to-use a můžeš si Rollerem začít rozbodávat xicht nebo shavettou zaholovat kontury.


Nebezpečí: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávej mimo dosah dětí. Chraň před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávej obal těsně uzavřený.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachuj vodou. Vyjmi kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračuj ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: vyhledej lékařskou pomoc. Odstraň obsah a obal podle místních předpisů.

UFI: KXR2-F0EQ-M004-Y5K5

#tab-Používání#

 

#tab-Složení#

Voda, denaturovaný ethanol, cocamidopropyl betaine, glycerin, eukalyptová silice, čajovníková silice, tymiánová silice a hřebíčková silice

Balení 50 ml

#tab-Složení#

#tab-Krmení pro úředního šimla#

méně než 5 %: amfoterní povrchově aktivní látky, parfém

#tab-Krmení pro úředního šimla#

 

5
6x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 19.5.2023
Dělá co má, doufám... V koupelně to pak nesmrdí jak v nemocnici
5
J Avatar autora | 15.3.2023
V pohodě, asi dělá co má :D Fajn drobnost
3
P Avatar autora | 30.6.2022
Klasika dezinfekce jen po par pouzitich mi prestal ze zahadneho duvodu fungovat rozprasovac..
AB Avatar autora Angry Beards (Administrátor) 1.7.2022
Zdarec Patriku, díkes za feedback a omlouváme se za problém. Zatím jsme se s tím nesetkali, ale všechno je jednou poprvý! :D Napiš nám prosím na gang@angrybeards.cz a pořešíme to. Díky a zatím se měj, Martin
5
V Avatar autora | 27.2.2021
Prostě čistí. Stejně tak to dokáže francovka nebo i vodka. Ale proč nemít i něco, co se nepije?!
5
R Avatar autora | 5.12.2020
Tady není o čem... Jeden cleaner dostanete zdarma k rolleru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: