Zásilkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Pochlap se

Nápad zapojit se do Movemberu vzešel z hlav studentů VŠE. Tato myšlenka se nám moc líbila, a tak jsme z ní ukuli projekt Pochlap se. Podrobné informace najdete na webu projektu www.pochlapse.cz.

Movember většina již bude znát, pro ostatní v kostce. Jedná se o každoročně konanou charitativní akci, zaměřenou především na prevenci typicky mužského onemocnění, kterým je rakovina prostaty. Název vznikl spojením Novemberu (anglicky listopad) a moustache (anglicky knír), který je také symbolem této akce. 

Rozmýšleli jsme, jak oslovit co nejvíce osob a současně vybrat co nejvíce finančních prostředků pro Movember. Napadlo nás uspořádat aukci předmětů slavných MoBros a MoSistas a tímto bychom také chtěli poděkovat všem zúčastněným, že do toho s námi šli. Tyto předměty budou draženy na aukčním portálu Aukro, který je hrdým partnerem Pochlap se a těm, stejně jako ostatním partnerům, patří také naše velké díky.

My jsme udělali co jsme mohli, ale nyní už je to ve Vašich rukách. Jen vy rozhodnete o tom, kolik lidí vstoupí do našeho týmu v Movemberu (vstup zde). Jen vy rozhodnete o tom, kolik lidí se dozví o našem projektu a ve finále i o tom, za kolik peněz budou darované předměty vydraženy. Proto bychom Vás poprosili, táhněte s námi za jeden provaz, protože jsme v tom všichni spolu.

 pochlap