Zásilkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

ArcadeBulls & Angry Beards

VIP vous

Kromě toho, že se staráme o vousy vás, našich milovaných vousáčů, se také staráme o nejeden VIP vous. Od olympionika Jirky Orsága, nejsilnějšího muže světa Jirky Tkadlčíka, hudebníka Calina, rappera Renného Danga a řady dalších, kteří si stejně jako vy, oblíbili náš matroš. Až na Patrika Kincla, ten jediný nás poslal do prdele, že mu konkurenční sedí více. Nejraději bychom ho sundali, ale protože kritiku bereme a tyhle podněty nás posouvají neustále dopředu, tak to necháme být. No a taky to, že by nás zmačkal s jednou rukou za zádama, ale hlavně to, že si vážíme i kritiky no. Zkrátka rádi navazujeme spolupráce se zajímavými vousáči, kteří si zaslouží, aby jejich vous byl v TOP kondici.

ArcadeBulls_foto

ArcadeBulls

Již déle jsme se domlouvali na spolupráci s největším vousáčem českého a dost možná světového gamingu Oldřichem Štěrbou, pro většinu známým jako ArcadeBulls. Začátkem roku 2019 se nám podařilo spolupráci dotáhnout a pyšníme se tím, že právě o jeho vous, se můžeme starat. Olda je skvělý chlapík, který si dělá srandu ze všeho a všech, včetně sebe, s čímž se můžeme ztotožnit. Na otázku “Čím se živí?” odpovídá „Hraju videohry.“, ”Jak se dostal až sem?” „MHD.“ a co hlavně, hraje za Hordu, jako my, protože co řeka to potok, co Alík, to ko… konec představování, kdo ho zná ví, kdo ne, tak ho můžete sledovat na Twich TV a teď i na Primě COOL v pořadu RE-PLAY 2.0.

ArcadeBulls_foto1

Brada jako jeho, pozře vše, co se k ní přiblíží, ale nejvíce si pochvaluje olej Traveller bez kterého nestiskne ani klávesu a který s sebou bere na každou výpravu. Spolu procestovali už nespočet světů a my se těšíme na všechno, co spolu vymyslíme. A vy se rozhodně máte na co těšit taky.