Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

BFC - Beard Fighting Championship

Beard Fighting Championship

BFC je profesionální soutěž ve smíšených vousových uměních (MBA). Naše firma sjednocuje špičkové vousáče z celého světa v největší online vousové soutěži. BFC má 4 délkové divize, pro které platí jednotná pravidla MBA. 

První souboj se konal 13.8.2019 a od té doby poměřilo své vousy už nespočet chlapů. Události jsou pro širokou veřejnost, do beardtagonu však doporučujeme vstoupit pouze špičkovým atletům. Stačí jedna chyba a může být po všem.

Momentálně máme odzápaseno první kolo v každé délkové kategorii. Vstup nových bojovníků je otevřen vždy na začátku nové sezóny. Do rozjeté sezóny můžete vstoupit omezené množství atletů, kteří předvedou extrémní nadání.

BFC_otagon-01

Pravidla

1. Vždycky mluvte o BFC.

2. Před každým fightem musíte poslat fotku s přeměřeným vousem. Měří se od spodního rtu do nejdelšího vousu.

3. Každý fight nová fotka.

4. Žádný filtry, čistej boj.

5. Dvě prohry a končíte.

Přeměření i samotné soutěžní fotografie posílejte info@angrybeards.cz. Doporučujeme posílat čelní fotografie a pamatujte na to, že to jsou beard fighty, takže posílejte detaily hlavy s beardem. Fotku ale můžete přihlásit jakoukoli, která bude mít důkaz přeměřenosti, fotky teda musí být aktuální a na každý boj je potřeba jiná fotka, nejde vyhrát titul s jednou fotkou. Každý, kdo se stane šampionem ve své délkovce, případně i ve víc délkovkách, získá titul, šampionský prsten a uznání všech. Prsten zůstane již šampionovi napořád, i když v budoucnu třeba ztratí titul samotný.

AngryBeards

Níže najdete aktuálního pavouka první sezóny

Flylength length do 9 cm

Flylength

Bantam length 9-14 cm

Bantamlenght

Pérová length 14-24 cm

Perovalength

Superdlouhá length nad 24 cm

Momentálně trochu divoká délkovka, kterou potřebujeme naplnit, takže pokud jste už veterán a stačíte na superdlouhé borce, neváhejte se nám přihlásit.

SuperDlouha

Zpět do obchodu