Zásilkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

IronKap feat. Angry Beards

NEMESIS II.

Kromě nesmrtelné klasiky jako je Mužný Vous od Milana Drobnýho posloucháme i rap a když se nám naskytla možnost spolupracovat s některými hudebníky, tak jsme neváhali. Spolupracovali jsme již s LDým z Blakkwoodu na písničce Pryč, která je o hustlení a výstupu ze dna až nahoru, což je nám sympatické. Ze dna jdeme nahoru a bereme všechny, co na to maj pokoru.

No a nyní, tak náhle a nečekaně, jako jarní rosa, přišla možnost spolupracovat s IronKapem (pozn. překladu spojení anglického iron – železný a maďarského kap – dostat, tedy DostalŽelezem) na jeho nové desce NEMESIS II. Bez váhání jsme šli do toho. Nepřítele nechceme a co je druhé, to je vždy super, Babovřesky 2, Zamilovaný profesor 2, Maska Junior – aneb Maska 2 a další.

IronKap_foto

Seriózně

Teď seriózně, Kuba je už neodmyslitelně spjat s TroubleGangem, kde si získal své místo, ale dělá i sólo věci a nás písně z tohoto alba nadchly. Je to jeho již páté sólo album a toto se opravdu povedlo. Na desce se objeví i hosté jako Marpo, Kali, Separ, Dame, Čis-T, Vladimir 518, DJ Wich a další. Zároveň bude možno slyšet i zahraniční hosty jako je DJ Skane (Wu-tang), Travis O'Neill (Pipes and Pints) a the RZA zakladatel kapely Wu-Tang Clan. CD bude vycházet v březnu, pártoška a křest proběhne v Charakter barberu, velmi ikonickém barberu, se kterým spolupracujeme, takže propojení je tam každým coulem. No a následovat bude tour, při které vystoupí v Praze, Bratislavě, ale i významnějších městech jako je například Třebíč. Je to naše první spolupráce na CD a jsme moc rádi, že je to právě s tímto vousáčem.

IronKap_foto1

Že jsme fanouškové IronKapa rozhodně neskrýváme, a tak nás extrémně těší, že je i on fanouškem našich výrobků. Kuba je furt v pohybu a když potřebuje po své show, boxu nebo jiné aktivitě refresh sáhne po šamponu, který si přesně pro tyto případy získal místo nejen v jeho tašce, ale i srdíčku. Tímhle naše spolupráce jen začíná a věříme, že to spolu potáhneme aspoň do NEMESIS IX.