Zásilkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Pochlap se

Movember

Nápad zapojit se do Movemberu vzešel z hlav studentů VŠE. Tato myšlenka se nám moc líbila, a tak jsme z ní ukuli projekt Pochlap se. Podrobné informace najdete na webu projektu www.pochlapse.cz.

Movember většina již bude znát, pro ostatní v kostce. Jedná se o každoročně konanou charitativní akci, zaměřenou především na prevenci typicky mužského onemocnění, kterým je rakovina prostaty. Název vznikl spojením Novemberu (anglicky listopad) a moustache (anglicky knír), který je také symbolem této akce.

PochlapSe2

Aukce

Rozmýšleli jsme, jak oslovit co nejvíce osob a současně vybrat co nejvíce finančních prostředků pro Movember. Napadlo nás uspořádat aukci předmětů slavných MoBros a MoSistas a tímto bychom také chtěli poděkovat všem zúčastněným, že do toho s námi šli. Tyto předměty budou draženy na aukčním portálu Aukro, který je hrdým partnerem Pochlap se a těm, stejně jako ostatním partnerům, patří také naše velké díky.

PochlapSe

Máme za sebou první ročních, ve kterém jsme vybrali poměrně pěkných 10 000 Kč. Na jednu stranu žádný zázrak, na druhou stranu to byl první ročník a 10 000 na chodníku nenajdete. Věříme, že dalšími ročníky navážeme na ten první a budou ještě úspěšnější. Díky moc, že jste se s námi na projektu podíleli a těšíme se na další Movember, měsíc majestátných plnovousů i nakroucených knírů.