Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Pochlap se

Movember

Nápad zapojit se do Movemberu vzešel z hlav studentů VŠE. Tato myšlenka se nám moc líbila, a tak jsme z ní ukuli projekt Pochlap se. Podrobné informace najdete na webu projektu www.pochlapse.cz.

Movember většina již bude znát, pro ostatní v kostce. Jedná se o každoročně konanou charitativní akci, zaměřenou především na prevenci typicky mužského onemocnění, kterým je rakovina prostaty. Název vznikl spojením Novemberu (anglicky listopad) a moustache (anglicky knír), který je také symbolem této akce.

PochlapSe2

Aukce

Rozmýšleli jsme, jak oslovit co nejvíce osob a současně vybrat co nejvíce finančních prostředků pro Movember. Napadlo nás uspořádat aukci předmětů slavných MoBros, a tímto bychom také chtěli poděkovat všem zúčastněným, že do toho s námi šli. Tyto předměty budou draženy na aukčním portálu Aukro, který je hrdým partnerem Pochlap se a těm, stejně jako ostatním partnerům, patří také naše velké díky.

PochlapSe

Minulý rok jsme vybrali poměrně pěkných 10 000 Kč. I letos máte možnost dražit předměty známých osobností, tak nebuďte škrti a pochlapte se!

Zpět do obchodu