Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Vratné láhve

#EkoBeards #ZachraňmeLesy

Jak je zvykem sbírat lahváče do basy a vzít si za ni novou, tak bychom chtěli zavést vracení našich skel. Jsou pro nás cenné a přijde nám škoda je vyhazovat. Dělali jsme si menší průzkum, někteří z vás to možná zaznamenali. Ukázalo se, že spousta z Vás je používá na šroubky, špendlíky svých drahých poloviček a podobně. Taky se ukázalo, že dobře slouží i na uchovávání Holandskem proslulých květin, tulipánů. Pokud se Vám ale lahvičky jen válí doma, případně je vyhazujete, je to věčná škoda.

Přesně pro ty z vás, kteří to tak mají, jsme vymysleli vratné láhve. Všechny lahvičky od našich výrobků nám můžete vrátit, my je připravíme na další naplnění a znovu použijeme.

VratneLahve

Systém na vracení je dvojí

První možností jsou sběrná místa. Barbeři a obchody, které se rozhodnou s námi do toho jít (viz mapka níže), od vás prázdné lahvičky vezmou a schovají je. My je vždy za nějaký čas přijdeme navštívit a prázdné nádobky si vybereme.

Druhou možností je poslání ze Zásilkovny. Napíšete nám na e-mail, že se Vám už nahromadili alespoň 6 skel. My vám pošleme etiketu na Zásilkovnu, abyste nic neplatili, skla zabalíte, lípnete na balík etiketu a podáte to na kteroukoliv pobočku Zásilkovny. Ideální by bylo takto posílat alespoň 6 nádobek, abychom na poštovném nezkrachovali.

VratneLahveOK

Za to, že s námi do této EKO akce půjdete vám jako poděkování, stejně jako pivovary dávají 3 koruny, i my vám dáme odměnu. Za vrácení skel od nás dostanete 10 Kč/ks slevu na další nákup. Víme, že takové znovupoužití lahví je kapka v moři, ale ono se to všechno sčítá a každá kapka pomůže.

 

Níže vidíte mapu barbershopů, se kterými spolupracujeme. Zeleně jsou označeny ty, které s námi do Vratných lahví šli a můžete u nich skla vrátit.

Zpět do obchodu