Winter rider set

1 499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.3.2023

Zima se blíží, brace yourself! Taťka vousáč ti na sjezdovku připravil praktickej cestovní bag našlapanej vším, co ti v teplotách pod bodem mrazu bodne. Antistick Fireballs pro instantní zahřátí. Datesaver na řešení zatuchlejch bot a rukavic, co jsou v zápřahu celou sezónu. Energií našláplej Angry Bull, ať nemáš tlamu rozpraskanou jak D1 před Brnem. Šampíčko, abys před párty mohl zmáčklý háro hodit do formy. A grátis nášivka na sucháč s nasraným vousáčem v kulichu.

Detailní informace

vyhoda
Dopravu máš u nás GRATIS!
Nakup u nás minimálně za 500 Kč a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručení do druhého dne
Objednej a zaplať dnes do 9:00 a už zítra to můžeš rozbalit

Detailní popis produktu

WINTER IS COMING

Pro rod Starků noční můra, pro milovníky zimních sportů důvod k oslavám. Přichystali jsme proto set toho nejlepšího, co každej jezdec potřebuje, když venku mrzne, až praští. Abys nemusel brouzdat na webu a pracně hledat, tady máš pětici toho nejužitečnější pro všecky zimní radovánky. Ušetříš čas, skoro dvě kila a k tomu dostaneš unikátní velcro nášivku s nasraným vousáčem v kulichu, kterou jinde neseženeš (podruhý nám totiž grafik nedovolí takhle zprasit logo). Sbalený na cesty v praktickým bagu, kterej se šikne v každý sezóně.

 

DATESAVER
DATESAVER

Přaskáče a rukavice jsou celou sezónu v zápřahu. Zpocený zevnitř, mokrý zvenku, ale smrdět už nemusej. Stačí vycákat Datesaverem a nechat přes noc fachat.

ANTISTICK FIREBALLS
ANTISTICK FIREBALLS

Když nemáš po ruce termosku svařáku, poper se s mrazem jinak. Mázni kule hřejivým Antistickem a nech teplo proudit do celýho těla.

SHAMPOO Jack Saloon
SHAMPOO Jack Saloon

Mysli i na zmačkaný háro, který se celej den potilo v kulichu nebo pod helmou. Naše šampíčko s obsahem aktivního uhlí tě po celým dni na svahu hodí do formy.

TACTICAL BAG
TACTICAL BAG

Všecko pěkně naskládaný v cestovním bagu. Tři kapsy, dva popruhy, takže můžeš hravě doplnit další nezbytnosti. Angry Bull a velcro se zimním vousáčem k tomu.

 
ST-BAG-COS-WINTER-22W45-1

MADE BY WINTER LOVERS

ST-BAG-COS-WINTER-22W45-1400px-5+telo

Tuhle část roku jako sportovci žerem. Akorát teda musíme říct, že se u zimních sportů potíme úplně stejně jako v létě. Přípravu na klesající teploty nepodceňujem a ty bys neměl taky.

Šampon smeje pot z vlasů a připraví je na další útlak v helmě nebo pod čepicí. Datesaver přes noc odsmradí propocený a promočený boty a rukavice – jen ho nech pořádně vyvětrat, než do nich zas skočíš. Antistick Fireballs promaže kule, aby se nelepily, a tebe pěkně prohřeje. Balzám na rty ochrání tlamu před popraskáním v mrazivým větru. Cestovní taktickej bag s luxus nášivkou na sucháč

Dáváš osobně přednost vytopený knajpě před broděním se čerstvým prašanem? Možná znáš nějakýho zimního blázna, kterýmu by tenhle set zpříjemnil jízdu mrazivýma měsícema. V tom případě bude Winter rider set perfekt dárek, kterej z něj udělá krále všech svahů!

#tab-To chceš#

  • Cestovní bag pro všechny zimní jezdce
  • Datesaver pro očistu zapařenejch přaskáčů a rukavic
  • Hřejivá varianta Antisticku
  • Háro utisknutý v helmě řeší šampíčko Jack Saloon
  • Angry Bull na tlamu
  • Nasranej vousáč v kulichu na sucháč

#tab-To chceš#

 

#tab-Používání#

Antistick Fireballs, hřejivý lubrikant na kule – Naber množství úměrný ploše tvýho pytle a lehce ho v dlaních rozetři. Pak jen rovnoměrně nanes na celý šourek a zbytky z rukou otři o stehna a podkulí, ať snížíš přilnavost na absolutní minimum.

PRO TIP: Antistick Fireballs nechej čistě na zimní venkovní použití. Jestli teda obývák nemáš tak vychlazenej, až ti kulky zalejzaj zpátky do břicha.

Sprej do bot Datesaver – Vystříkej celý vnitřek boty a nech DATESAVERa makat několik hodin, ideálně přes noc, než boty zase obuješ. Opakuj tak často, jak je potřeba – bez obav o barvy nebo materiál bot. Úplně stejně odmoříš i rukavice, jen je nech fakt pořádně vyschnout, než do nich znovu vrazíš hnacky.

Šampon na vlasy Jack Saloon – Dej si do dlaně potřebný množství, ne větší než pětka, a lehce šampík napěň. Pak nanes na vlasy od konečků až po kořínky a prstama vymasíruj. Něžně a bez nehtů, nedrbeš čokla za uchem! Pak už jen spláchni vlažnou vodou.

Doporučujeme používat jednou za 2–3 dny, ale jestli dáváš háru pokouřit ve fitku nebo se ti extrémně mastí, můžeš mýt i častěji. Rozhodně to ale nepřeháněj, a jestli bez šamponu denně nevydržíš, zvaž ještě pořízení Hair Shot tonika, kterým vlasy v případě nouze osvěžíš.

Balzám na rty Angry Bull – Používej kdykoliv, kdekoliv. Jen bacha, nikdo tě u toho nesmí vidět, takže vždycky použij kouřovou clonu, zmať nepřítele. Nám funguje „Moment, nepárá se mi bunda zevnitř?“ nebo „Počkej, spadlo mi něco pod stůl“. A pak samozřejmě taktický ústup na wecko.

Nášivka na sucháč – Tohodle vousáče v kulichu jinde neseženeš. Pleskni na taktickej bag plnej černýho zlata nebo jakejkoliv jinej velcro povrch a zima si na tebe nepřijde. Once in a lifetime šance, podruhý takovou prasárnu s logem neuděláme.

Tactical bag – Až tě život vyšle na další crazy misi, buď ready. Naskládej do bagu těžký kalibry jako sprcháč nebo parfém a pod taktický řemínky upevni bojovej equip na bírd, třeba olej a Doping. Do speciálních kapes pošli Antisweat, shavettu a přihoď hrst šprcek – čistě pro strýčka Příhodu.

#tab-Používání#

 

#tab-Složení#

Balení:

Do praktickýho Tactical bagu jsme ti naskládali všechny zimní nezbytnosti. Datesaver na boty a rukavice, Antistick Fireballs na kule, šampíčko na vlasy a nášivku na sucháč se zimním vousáčem. Až vyrazíš na sjezdovku, zima si na tebe nepřijde!

Antistick Fireballs, hřejivý lubrikant na kule
1 piksla 100 ml (dávkování a složení viz Antistick Fireballs).

Sprej do bot Datesaver
1 lahev s triggerem 200 ml (dávkování a složení viz Datesaver).

Šampon na vlasy Jack Saloon
1 tuba 230 ml (dávkování a složení viz Hair Shampoo).

Balzám na rty Angry Bull
1 balení 4,8 ml (dávkování a složení viz Angry Bull).

Nášivka na sucháč se zimním vousáčem

Tactical bag
Taktickej bag ze 100% polyesteru

Laser cut molle vazba s velcro panelem na přední straně. Hlavní kapsa o rozměru na zip, která skrývá 2 gumový řemeny pro organizaci, kapsu na sucháč, síťku na gumičku a vyklápěcí chlopeň s další kapsou na zip ozdobenou nasraným vousáčem. Angry design na zipech a taktický madlo pro pohotovostní věšení a nouzový přesuny. Vzadu molle řemeny se zapínáním na robustní druky.

 Hlavní kapsa Měřeno zvenku (cm) Měřeno zevnitř (cm)
 Na výšku 22 20
 Na šířku 16 14
 Hloubka 8 7

 


A bacha, Datesaver je pěkně účinný hovado:

Obsahuje: Cocamidopropyl betaine, Potassium metabisulfite, Benzalkonium chloride.

Nebezpečí: Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraň uvolnění do životního prostředí. Je-li nutná lékařská pomoc, měj po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávej mimo dosah dětí. Používej ochranné rukavice. Po manipulaci důkladně omyj ruce.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachuj vodou. Vyjmi kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračuj ve vyplachování. P310 Okamžitě volej lékaře.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyj velkým množstvím vody. P501 Odstraň obsah a obal podle místních předpisů.

UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57

#tab-Složení#

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 27.11.2022
Škoda že taška není v dárkové krabičce. Mimo to vše krásné a mohu doporučit.
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora dotaz 7.12.2022 11:45
Dobrý den, je možná výměna hřejivého mazání za antistick? Děkuji
Odpovědět
AD Avatar autora dotaz 7.12.2022 12:25
Ahoj Kuchtíku, bohužel výměna není možná z hlediska skladu a stavových počtů. Už to máme nakompletovaný jako jeden set. Proč chceš vyměnit Fire Balls? Hřejivej efekt nevyhovuje? Za nás je to ideální parťák do tý zimy, co teď začíná venku. Dej nám vědět ať už tady nebo na mail. Měj se krásně.