Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Soutěž o dovolenou snů

Jsme extrémně vděčni za všechnu podporu a to, jak nás tlačíte dopředu. Proto jsme si řekli, že vám to musíme nějak vracet. Minulý rok jsme vymysleli soutěž o doživotní zásobu našich věciček. Účast byla hojná a bavilo vás to, tak jsme usoudili, že tohle je cesta, jak to udělat. No jo, jenže co tenhle rok. Další doživotní zásoba by byla nuda. Dumali jsme a dumali, až jsme si řekli, že by bylo pěkné splnit jednomu z vás jeho vysněnou dovolenou.

Soutěž o dovolenou snů pro dva za 150 000 kč

Jak ale taková dovolená vypadá? Každý má přece jinou představu o vysněné dovolené. Někdo z nás sní o válení na Havaji se svojí křehotinkou, jiný by si rád sáhl na dno s kamarádem a skoro chcípl při lovu Marlína, jak Santiago. Proto jsme si řekli, že vymyslet něco konkrétního a nazvat to dovolenou snů by byla blbost. Tak jsme se z toho zkrátka a dobře vykroutili a výběr nechali na tobě. Jo přímo na tobě šťastný bastarde. Dovolená bude jen pro dva (případně můžete vzít vlastní kukačky, když je vaše dovolená snů s dětmi, za což vám skládáme poklonu), ale pokusíme se, aby byla sakunk prdukt. Včetně stravy, kapesného a vybavení od nás, abyste mohli pěkně reprezentovat a my dovolenkovali s vámi aspoň takhle.

Nebudeš to mít ale tak snadné. Respektive vy to nebudete mít tak snadné. Losem vybereme tři z vás a ti se o dovolenou poperou. Figurativně, řečeno. Tomáš chtěl souboj na život a na smrt, ale bylo to hodně legislativně náročné, tak jsme to nakonec zavrhli. Budete muset splnit 12 úkolů Herakla. S tím, že jich teda nebude 12, ain't nobody have time for that. Přesné úkoly oznámíme spolu se jmény třech šťastlivců s tím, že ne všechny budeme hodnotit jen my. Aby to bylo objektivní, tak každý úkol bude hodnotit někdo jiný, jeden dost možná i vy všichni vousáči, abychom určili, kdo je opravdu hoden dofči snů.

Princip zařazení do slosování bude stejný, jak minulý rok. Objednejte a do poznámky dejte AngryBeards4life. Změna je v tom, že objednávky pod 500 Kč nepůjdou do slosování. Měli jsme špekulanty, kteří nasekali objednávku po jednom kuse, pak to chtěli poslat v jednom balíku, zkrátka dělali jste psí kusy. Což vám teda nemáme za zlý, Adam je na tohle specialista a když je možnost jak něco ochcat, tak určitě využije. Chyba byla na naší straně a teď to tedy napravujeme.

Pravidla

1. Soutěžíme celý rok 2020 až do Štědrého dne, tedy do 23:59:59:69 24. 12. 2020

2. Objednejte alespoň za 500 Kč a do poznámky dejte AngryBeards4life. Do slosování bude zařazena každá objednávka s tímhle heslem v poznámce. Můžete teda objednávat i opakovaně.

3. Ze všech objednávek náhodně vybere tři. Vousáči, kteří objednávku dělali, nebo kterým výrobek byl zakoupen slečnou, budou muset splnit výzvy, které před ně postavíme. Ten, který výzvy splní nejlépe, vyhraje dovolenou snů.

4. Dovolenou budeme zařizovat my, podle představ výherce s tím, že musí jet výherce a + jedna osoba, která je již na jeho výběru - žaba, kamarád, rodina, pes,... pokud výherce bude dobrý táta, může se sebou vzít i kukačky, nicméně se musíme vlézt i s nimi do 150 000 Kč.

5. Dovolená musí proběhnout v roce 2021, poté propadá a možnost jet získává druhý nejlepší z výzev.

6. Celková částka dovolené musí být do 150 000 Kč. Individuálně se domluvíme s výhercem, ale bylo by dobré myslet na to, abyste si to fakt užili. Zvolit tedy lokalitu a počet dnů podle toho, aby se do dovolené vešly veškeré náklady a nic jste nemuseli platit sami.


Na poznámku fakt nezapomeňte, podle toho budeme filtrovat lidi do slosování.

Výsledky oznámíme v pondělí 4.1. 2021.

 

Let the game begin.

 

Zpět do obchodu