Zásilkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Soutěž o doživotní zásobu kosmetiky

V prosinci oslavíme dva roky s váma a řekli jsme si, že bude mega originální když místo toho, abychom dárek očekávali, dáme dárek my vám. To tady ještě nebylo, co?

Je to klišé jako prase, ale přijde nám to hezký. Co tady ještě nebylo je to, o co hrajeme. Dlouho jsme uvažovali o co soutěžit. Dobrý nám přišlo dát pár zlatejch kuponů do balíčku a vzít vyvolený do Angry Bearďácký továrny na kosmetiku. Jenže to není až tak zajímavý, jak by se v romantickejch představách mohlo zdát.

 

Takže o co to vlastně budeme hrát? 

Budeme soutěžit o doživotní zásobu kosmetiky. Konkrétně jednomu výherci budeme posílat každý druhý měsíc 3 výrobky, dle jeho vlastního výběru a to až do konce života. Bereme-li průměrnou cenu výrobku 300 Kč a to, že tady budeme my i výherce aspoň 50 let, tak tu hrajeme vážení o cenu, v hodnotě více jak 250 000 Kč. Navíc děláme maximum, abychom se stali komplexní kosmetickou značkou. Můžeme prozradit, že máme v atestaci šampon na vlasy, tonikum na vlasy a další věcičky, po kterých prahnete. Věříme teda, že cenu ocení i někdo, kdo není vousáč srdcem i duší, přestože bychom to samozřejmě přáli spíš nějakému vousáčovi.

 

Pravidla

1. Soutěžíme do konce tohoto roku, tedy až do 23:59:59:69 31. 12. 2019

2. Objednat a do poznámky dát AngryBeards4life. Do slosování bude zařazena každá objednávka s tímhle heslem v poznámce. Můžete teda objednávat i opakovaně.

A to je celý, nic komplikovanýho, na poznámku fakt nezapomeňte, podle toho budeme filtrovat lidi do slosování.

Losovat budeme 1. 1. 2020, pokud to aspoň trochu tělesný stav dovolí a počínaje lednem začneme posílat vybrané výrobky.

 

Výrobky budete moct vždy vybírat/měnit, budou to ale muset být jednotlivý produkty, ne bundle, ani sada nebo podobně. Do budoucna si vyhrazujeme právo vyčlenit z tohoto daru produkty, který by byly příliš drahý. Případně je poslat jen jednou a ne opakovaně, aby si někdo neudělal obchod www.levnejsiangrybeards.cz a neprodával tam věci, které mu budeme posílat.

 

Toliko je asi všechno, kdyby cokoli nebylo jasné, neváhejte napsat.

Let the game begin.