testovic

HASIČI V GANGU

Je nám šumák, jestli to je Ferda, co na obecní akci za pivo a párek dobrovolně hlídá vatru, šikovná lasička na dispečinku nebo vysekanej superman v požární zbroji. Když jsme na hasičskejch závodech viděli, jak drsný je jejich poslání, rozhodli jsme se jim píchnout! Jednou angry, vždycky angry 👊

POŘÁDNĚ ŽHAVÝ DÝŠKO

Chceme hasičům poděkovat za službu, za všechny ty zachráněný koťátka, odklizený stromy a heroický výkony, jako třeba loni v Českým Švýcarsku.
Dýška za srpen proto sypeme do měšce, kterej darujeme na dva projekty dobrovolných hasičů. Naše vysněná meta je 150.000 Kč, ale i kdyby se náhodou nepovedlo, chybějící částku vysolí strejda Engrybírd ze svýho.

 

angry pro hasiče

angry pro hasiče

• Čerpadlo pro kábry z Mšena

Od roku 1857 je jejich revírem Kokořínsko. Nejčastějším výjezdem jsou pro ně požáry v lesích a na polích, který se suchem příbývaj. Výbava už roky volá po upgradu, ale love se nějak nedostávaj.

Příspěvky od angry gangu půjdou na masivní čerpadlo se savicí a sacím košem, aby mohli hasit rychlejc, větší plochy a ve větším převýšení. Ať to stříká, boys!

• Žáruvzdorný obleky do Hostovic

Vlízt do hořícího pekla chce něco víc než jen pořádný koule. Konkrétně to chce žáruvzdorný obleky, světlo na helmu a pořádnej vercajk na vylamování dveří. Klukům z Pardubicka by se prej ještě šiknul hadicovej D program, ať můžou hasit víc s menším množstvím vody.

A protože koule už maj, jak tihle borci ukázali loni během třídenního výjezdu k požáru století v Českým Švýcarsku, pojďme se jim složit na ten zbytek!

Vytáhnem to na stopáďo? Nebo rovnou na mega? To záleží hlavně na tobě 😁

 

 

HASIČ, TEN VERCAJK V JEDNOM OHNI MÁ

Pro hasiče jsme rozjeli i dožhava rozpálenou akci na černý zlato. Je tak spalující, že přístup k ní dostanou jenom vycvičení profesionálové. Jestli patříš k dobrovolným hasičům, určitě už všecko víš od vedení svojí organizace.

AŽ PŘÍLIŠ ŽHAVÝ ZBOŽÍ [JEN PRO HASIČE]

Tobě by měl od hasičský organizace dorazit e-mail s unikátním kódem, kterým se můžeš přihlásit o nabídku tak spalující, že přístup k ní dostanou jen vycvičení profíci.