Most wanted
BL ANTISTICK OG 100 1400 1
219 Kč

Máš pytel v zápřahu? Antistick patří do intimní řady engrybírdích výrobků Calm Balls a přesně to ti taky přinese – klidný kule. Je určenej pro sportovce, túristy, pingly, prostě...

BL-ANTISTICK-OG-84
GR BRUSH CARBON 1400px 1
Novinka
499 Kč

Před Carbon Brushem se poslušně klaní vousy, vlasy a další ochlupení v celý galaxii. Je to takovej Darth Vader mezi kartáčema. Kosmicky černý hovado jedinečně protkaný vláknama...

GR-BRUSH-CARBON
BR JELLY GAJVR 26 1400px 1
499 Kč

Yes! V třebíčský labce se nám povedlo namíchat naprosto famózní jelly. O fous hustější než olej, nabušený tím nejlepším, co můžeš do bírdu poslat. Meky je univerzální frajer,...

BR-JELLY-GAJVR-26
OT BAG COS TACTIC 22W28 1400px 1
Novinka
599 Kč

Naskládej černý zlato do taktickýho bagu a vyraž dobývat žabí srdce na fesťák, kosit kámoše na airsoftovej battle nebo rozjeď průzkum bojem u rodičů svý drahý. Vyhraj si s...

OT-BAG-COS-TACTIC-22W28

Kdo jsou Angry Beards?

Jsme nasraní vousáči z Třebíče. Jsme gang pro chlapy, co v tom jedou s náma. Jsme kluci, co ve spolupráci s profíkama tuněj recepturu kosmetických hmot do nepochopitelna. Jsme návrháři limitovanejch edic hadrů jak Vousace. Jsme e-shop, co posílá do 24 hodin a od pětikila cáluje poštu za tebe. Každej náš produkt je top strop a k tomu ti dáme vždycky něco navíc. Nedá se to popsat, to musíš zažít.

Poslední komentáře

M Avatar autora

Kosmetická taška Tactical

Michal | 24.9.2022 |
Rozměry
Zdarec, jaké jsou, pro představu, rozměry tašky?
AD Avatar autora

Boxerky s balls holderem Original

Angry Dom | 23.9.2022
Čauky Marto, zkus sáhnout po velikosti S, jinak máme tady u boxerek tabulku velikostí, kde stačí přeměřit ty, co už má synek doma. Dej vědět, když bys potřebovala poradit s něčím dalším a měj se krásně! :)
AD Avatar autora

Peněženka

Angry Dom | 19.9.2022 |
Měšec?
Servus Marťas! Naši trpoši už kutají, co jim ty jejich malý krumpáčky stačí! :D Snad v půlce října vylezou z jejich brlohů a donesou nám další várku peněženek. A jestli chceš bejt první, kdo dostane info, že je máme na webu, tak si zapni hlídacího čoklíka. Měšec je zajímavej nápad, ale si to neklapne. Minimálně letos, každopádně se máš ještě ale na co těšit a když bys měl jakejkoliv další dotaz, tak stačí napsat. Chápem, že tahat s sebou flexu je vopruz a babičky to akorát u obchoďáku děsí :D Měj se krásně a na zdraví!
AD Avatar autora

Beard jelly Meky Gajvr

Angry Dom | 19.9.2022 |
Koule jen mezi nohama
Zdarec Lukyne! Máme radost, že tě baví náš Meky! Makalo se na něm fakt dlouho, aby vznikl do podoby, jakou má. Škoda, že tě neoslovily ty vitamínový koule a to jejich drcení. Holt jsme si drtily koule asi zbytečně, když čteme, že vám je to spíš na obtíž. Jelly je u nás první svýho druhu a můžeme na něm určitě ještě zapracovat, tak uvidíme, jakým to půjde směrem. Díky za zpětnou vazbu se kterou můžeme pracovat dál. Těšíme se na tvoje další objednávky černýho zlata a už teď makáme na dalších super kouskách. Měj se krásně!

Poslední hodnocení

Karbonový kartáč ALL-ROUNDER

Karbonový kartáč ALL-ROUNDER

24.9.2022
Boxerky s balls holderem Original

Boxerky s balls holderem Original

Nikola | 23.9.2022
Kúpila som manželovi ako darček aj s liebesbriefom (perfekt, pobavil :) ) Najprv sa musel strašne snažiť aby sa dokázal tváriť, že je nadšený a ani do skúšania mu moc nebolo lebo nemá rád hocijaké box, nemá rád hocijaký strih, nemá rád hocijaký matroš..., zo sto kúskov jemu vyhovuje fakt že jeden. On proste pozrel a proste videl, že ich nechce lebo isto nebudú dobré. Nakoniec si ich donucovacími prostriedkami aspoň skúsil, zrazu si ich nechal na sebe, potom zrazu aj na noc, a na druhý deň mi vraví - kúp mi ešte aspoň 3 krabice, iné box už nechcem. Takže prešli testovaním u toho najnáročnejšieho zákazníka a to už je fest čo povedať! Díky moc, som si týmto darčekom šplhla ;) A vy ste mi ušetrili asi tak 85 rokov života strávených výberom boxeriek ktoré by môjmu náročnému manželovi vyhovovali ;)
Nůžky na vousy Edward

Nůžky na vousy Edward

Oskič | 23.9.2022
Zjistil jsem, že se děti bojí zarostlého neandrtálce, jako jsem já - postupem času nejenom děti. Musel jsem tedy tuto situaci řešit. Začal jsem pokukovat po těchto nůžkách, ale říkal jsem si, že pro mě je takových nůžek škoda. Dlouho trvalo, než jsem se rozhoupal. Chlapi, tady ovšem přestává veškerá legrace, toto je Ferrari mezi nůžkama a jejich cena je přiměřená. Ty mě ještě přežijou, akorát nevím, jestli proto, že jsou tak kvalitní, nebo proto, že jsou tak ostré;) Tak jako tak jsem nadmíru spokojen. Díky moc za tak kvalitní věci.
Kosmetická taška Tactical

Kosmetická taška Tactical

Vwočko | 21.9.2022
Vše z Vaší dílny nemá chybu, ale tahle taška nepojme ani základ toho, co od Vás mám a denně potřebuji. Trochu mě to mrzí. Už vidím svou ženu, jak si ze mě dělá prdel: Mě na cestách stačí jedna taštička a Ty máš tři. Vážně se bavíme jen o tom nejnutnějším a prostě to tam nenacpu. Budu muset bohužel objednat minimálně ještě jednu, protože k nošení věcí v tašce s jiným jogem než Vaším se nesnížím.