Poštovné nad 777 Kč zdarma. Odesíláme do 24 hodin.
Zpět do obchodu

Registrace

O nás

Na trhu s vousáčskou kosmetikou nám něco chybělo. Jako studenti jsme si nemohli dovolit příliš utrácet, a když už jsme měsíc byli o instantních nudlích, abychom si mohli nějaký ten přípravek dovolit, tak to nebylo úplně ono. Asi před rokem jsme si řekli dost, naštvali se a začali makat. Přesně 9 měsíců jsme zkoušeli, upravovali, měnili a pilovali naši recepturu. Na výsledek jsme patřičně hrdí. Věříme, že s výrobky budete spokojeni a náš příběh tady teprve začíná.

NÁŠ TÝM

V naší péči se budete mít jako v bavlnce. Uděláme všechno, jo VŠECHNO, abyste byli spokojeni, protože Vaše spokojenost je pro nás vším. Nevím jestli si uvědomujete jak daleko jsme ochotni zajít, spolkneme i svou pýchu, jen abyste byli spokojeni!

Vousaci

Napište nám

Teď seriozně, jste spokojeni? Napište nám to, budeme moc rádi. Jste nespokojeni, o to víc Vás prosíme, napište nám to. Chceme aby obě strany byly spokojeny a děláme pro to maximum, ale bez feedbacku pouze hádáme. Takže pokud cokoli bude v nepořádku nebo se úplně nenaplnily Vaše představy, vmeťte nám to do xichtu a buďte si jisti, že si Vaše připomínky vezmeme k srdci.