Zásilkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

O nás

ZAČÁTEK

Vše začalo s představou, jak vaříme svůj matroš. Pěkně v pohodlí domova, žluté kombinézy, dýchací masky a kotle nad ohněm. Od této představy nás vytrhla trocha researche. To bylo jediné, co nám od té doby zabralo trochu času. Naše výrobky tedy nevyrábíme doma, jak jsme původně chtěli, ale v oficiální varně. A nedáváme tam všechno, co jsme si říkali, že by se tam skvěle hodilo. Se složením i samotným procesem nám pomáhá Taťka Chemik, který se tomu věnuje už pár desítek let a za kterého jsme neskutečně vděčni. Díky němu se naše nápady a energie přeměnila v zlato, které teď používáte. Přece jen jsme u zrodu byli jen dva kluci z VŠE bez teoretických znalostí chemické stránky. S pomocí našeho profíka jsme po více než devíti měsících dotáhli výrobky do zdárného konce a vytvořili první českou sadu na vousy pro správné chlapy. Od prosince 2017, kdy jsme spustili tento eshop, nám pomohla velká spousta lidí a všem za to děkujeme.

AngryBeards_Onas

Podařilo se

Podařilo se nám dostat k Vám stovky vouspéče. Prosadit se v řadě barbershopů i e-shopů a věříme, že naše výrobky brzy dostaneme i do Vašeho hoodu.

Počátek byl o touze tvořit něco vlastního. Něco, co bude vypiplané přesně podle nás. Už uplynul nějaký čas a ukázal jednu z následujících věcí, buď jsme vytvořili dokonalost samu nebo jste nejlepší zákazníci, které jsme si mohli přát. O takové podpoře, jakou nám dáváte, jsme si nenechali zdát ani v nejdivočejším snu a my jsme za to opravdu vděčni. Posouváte nás dopředu vousáči! Proto nám dál pište, posílejte fotky a cokoli dalšího, tohle je hlavně pro fanynky, ale nejen pro ně. Věříme, že s námi budete spokojeni a příběh tady teprve začíná.

Buďte jeho součástí!

AngryBeards_foto

NAPIŠTE NÁM

Teď seriozně, jste spokojeni? Napište nám to, budeme moc rádi. Jste nespokojeni, o to víc Vás prosíme, napište nám to. Chceme, aby obě strany byly spokojeny a děláme pro to maximum, ale bez feedbacku pouze hádáme. Takže pokud cokoli bude v nepořádku nebo se úplně nenaplnily Vaše představy, vmeťte nám to do xichtu a buďte si jisti, že si Vaše připomínky vezmeme k srdci.

Ať rostou!

Jak šel čas

Začátek 2017 - zrodil se nápad
Semínko bylo zaseto a začalo klíčit, už nebylo cesty zpět.

Prosinec 2017 - o devět měsíců později
Po měsících ranní nevolnosti a neuvěřitelném boji konečně nadešel ten den a my je poprvé uviděli v celé své kráse.

Leden 2018 - zalitování na Gentleman Store
Netrvalo to dlouho a začali nás odebírat další prodejci a barber shopy.

Březen 2018 - začínáme vyvíjet další produkty
Začali jsme opět proces, který se nesmí uspěchat a ještě dnes, v lednu 2019, nemáme hotovo.

Srpen 2018 - už poněkolikáté máme vyprodaný sklad
Vždy objednáme kolik nám jen finance dovolí a než se nadějeme, zase je všechno pryč. Zásoby musíme lépe odhadovat.

Prosinec 2018 - stovky dárků
Angry Beards našli pod stromečkem stovky vousáčů a feedback z dárků byl neuvěřitelný.

Únor 2019 - šíříme sa jako mor
Rozšiřujeme se na Slovensko a do Polska. Věříme, že i naši sousedé si zaslouží pouřádnou vous péči.