Wait for it!

BE READY

Už brzy to vypukne. Značka, kterou jste chtěly! Značka, která tu chyběla. Značka, která ví, že Béčka vládnou světu. Tohle si nenech ujít, ať máš pak s kámoškama o čem drbat. Než se tak stane, udělej si drink, hoď nohy nahoru a začti se do našeho příběhu.

Vydrž už jen chvilku – vykopáváme 13. 5. ve 13:00

0

dní

0

hodin

0

minut

Kdo je BusyB?

Holky, tak dlouho jste kradly černý zlato svejm chlapům a žadonily o vlastní kosmetiku, která funguje stejně dobře jako ta chlapská, až jsme podlehli a pustili se do toho. Protože koneckonců spokojená ženská je ta největší výhra pro všechny.

A tak vznikla BusyB – funkční kosmetika, která stojí na pevným základu engráčskejch produktů, ale k dokonalosti je laděná s holkama a pro holky. BusyB z tebe neudělá princeznu, ale ulehčí ti život. Protože o to jde především. Abys nemusela v každodenním zápřahu řešit pocení, bolestivý tření kůže nebo třeba suchý ruce. Kočko, s tímhle vším ti pomůžeme a jsme tu pro tebe, kdykoliv budeš potřebovat. Připrav se shrábnout jackpot, protože tohle je mnohem lepší než výhra v tombole na mysliveckým plese.

FIRST COME, FIRST SERVED

Antirub

Je úplně jedno, jestli běháš po place, za ratolestma na hřišti nebo seš sportovní běhna. Důležitý je přiznat si, že tvý stehna a prsa s podkozištěm maj potřebu se vzájemně dotýkat a třít. Což je úplně pochopitelný. Pokud u toho nechceš sykat bolestí, rovnou to tam mázni. Antirub ochrání tvý stehna i podňadří před podrážděním v horku i při pohybu. Protože jedinej, kdo si občas může dovolit bejt podrážděnej, seš jenom ty.

Rectangle1083

Handjob

Tohle není jen tak ledajakej krémík, aby se neřeklo. Tohle je pořádnej funkční krém otestovanej na chlapský hroší kůži, vyladěnej pro holčičí potřeby. Ať už máš ruce sedřený z tahání nákupů, smráďat po kroužcích nebo návštěvy fitka, tenhle krém jim zaručeně udělá dobře, skvěle je vyživí a hydratuje. Protože je nám jasný, že o drsný ruce dřevorubce nestojíš. Pokud tě teda zrovna nedrží za boky. A když bude tvůj starej prudit s handjobem, podstrč mu tohle mazání a máš taky vyřešeno.