Dočasné tetování

99 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Čas na další kérku! Zkus, jak by vypadal nasranej vousáč na levým bicáku, nebo si na Va(r)lentýna ocejchuj prdelku tý svý matice. Pro nás za nás si třeba střihněte, kdo letos bude šroub a kdo matice. S těmahle tetovačkama zažiješ kopec srandy. Na kůži vydrží pěknejch pár dní, ale když se zrovna sekneš, za pár vteřin všechny stopy po svým omylu zahladíš. Nostalgickej aršík osmi láskyplnejch motivů.

Detailní informace

vyhoda
Dopravu máš u nás GRATIS!
Nakup u nás minimálně za 499 Kč a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručení do druhého dne
Objednej a zaplať dnes do 9:00 a už zítra to můžeš rozbalit

Detailní popis produktu

ŽÁDNÁ ŽVEJKA BEZ CHUTI

Tahle nostalgická kartička v tobě vyvolá nespočet vzpomínek. Ani si při tom nebudeš muset lámat pant o tuhou žvejku bez chuti, která měla osud zpečetěnej ještě dřív, než tetovačka stihla zaschnout. Nastříhej si jednotlivý kousky, vymysli vtipný místa a otetuj sebe, svoji lasičku, babičku, kdo zrovna bude v dosahu. Dílka s náma sdílej na sociálních sítích pod hashtagem #angrytattoo. Nemůžem se dočkat, čím nás překvapíš!

 

OSM TETOVAČEK
OSM TETOVAČEK

Trochu jsme si na designu zablbli. Vyzkoušej, jak by ti sedlo logo nasranýho vousáče. Pohraj si s motivama, protože některý největší parádu udělaj ve dvojici.

RYCHLÝ A INTENZIVNÍ
RYCHLÝ A INTENZIVNÍ

Tyhle kérky nejsou na celej život. Vydržej o pár dní dýl než ty z mládí, když je teda nebudeš moc drbat. Jak tě přestane novej look bavit, pleťový mlíko to řeší hned.

OCEJCHUJ SI JI
OCEJCHUJ SI JI

Všichni jsme vlastně jen šrouby a matice. Bude Va(r)lentýn, ideální čas udělat si v tomhle doma pořádek. Tak schválně, jak letos dopadneš.

ANGRY GANG
ANGRY GANG

Pojď si trochu zablbnout. Je nám jasný, že jste divokej gang, a my se nemůžeme dočkat, až se na tvoje výtvory mrknem na sockách. Sdílej dílka s #angrytattoo.

 
Sportovní lubrikant na pytel

ZAPNI TATTOO MODE

Ochrana pokožky při sportovním výkonu

Na nalepovací tetovačky nikdo není moc starej. Rozjeď bomby, zpestři si dlouhou zimu, Va(r)lentýna nebo třeba výročí. Zavzpomínej s mladou na starý dobrý časy. Probuďte v sobě rebely, co chtěli rodičům ukázat, jací nejsou drsňáci. Pro dokonalou cestu za mladistvým husťáctvím doporučujeme úspěšnou tattoo session zakončit žvejkačkovou cigaretou. Mámu trefí!

#tab-To chceš#

  • Ukoj hlad po dalším tetování bez lámání si pantu o tuhou žvejku
  • Kérkou se pozná nejhustší borec na sídlišti
  • Na kůži drží o dost líp než ty z mládí
  • Možnost bleskově zahladit stopy
  • 8 láskyplnejch motivů

#tab-To chceš#

 

#tab-Používání#

Tetování nahrubo obstřihni. Sundej vrchní ochrannou fólii a přilož tetovačku obrázkem na kůži. Pokud budeš tetovat na místo s porostem jak Yetti, dost možná ti kérka sleze o chlup dřív – jestli se vůbec chytne. Pak už jenom mokrou houbičkou a mírným tlakem zažehli, počkej 20 sekund a fólii sundej. Tetuj na suchou kůži. Netetuj na citlivý partie. Netetuj na děti do 3 let.

Tohle tetování není navždycky, odstranit ho můžeš tělovým krémem nebo olejem. Ale náš budeš do skonání věků! Svým cejchem se koukej taky pochlubit – na sockách hashtag #angrytattoo sledujeme nonstop.

#tab-Používání#

#tab-Konstrukce#

Nostalgickej aršík dočasných tetovaček s 8 engrybírdíma motivama. Čistá sranda, žádná žvejka bez chuti.

#tab-Konstrukce#

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
B Avatar autora | 27.12.2023
Čusss, jako vždy pecka tetování vydrží dlouho a do konce i po sprše. Neuvěřitelné ale kluci to zase dokázali. Hoši jen tak dál, držte vlajku nasraných vousáčů hrdě vztyčenou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: