Zimní čepice Crime

549 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Muklovská čapka, se kterou zapadneš mezi nejtvrdší chábry ještě před první šťárou. Libový matro, který na dvoře hřeje, při sčítáku nekouše. Nesmrtelnej černobílej vertikální motiv. K němu integrovanej velcro panel, kam můžeš nahodit nášivku na sucháč. Jednu mřížovanou dostaneš grátis ke kulichu, další muklovský můžeš dokoupit.

Detailní informace

vyhoda
Dopravu máš u nás GRATIS!
Nakup u nás a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručení do druhého dne
Objednej a zaplať dnes do 9:00 a už zítra to můžeš rozbalit

Detailní popis produktu

KRÁL BASY

Každej mřížema obouchanej basman ti potvrdí, že kulich je základ. Kromě tepla od hlavy je tahle čapka i jasnej signál, k jakýmu gangu patříš. Ať už seš prvolepenka (poprvý trestanej), nebo profesionální krimař, rozhodně chceš stoupat v potravním řetězci. Nebudeš přece spát ve větvích (na horní palandě) ani dělat koninu (posluhovače), co džípuje (slouží) druhejm. Ukaž, že patříš mezi svý, a brzo budeš basy král!

 

BASY KRÁL
BASY KRÁL

Zapadni mezi svý a vyšplhej se na vrchol potravního řetězce. Krim je boj o přežití, takže podcenit přípravu se nevyplácí. Nahoď čapku a budeš basy král.

KRIM DESIGN
KRIM DESIGN

Vlákno vyvinutý pro nejtvrdší žaláře světa. Abys na dvorku nemrznul, uštrikovali jsme čapky z umělý vlny. Hřeje, nekouše a nechutná molům, takže vydrží věky.

BRUČET AIN’T COOL
BRUČET AIN’T COOL

Vězení je pro nás stejný téma jako motorky. Nemusíš mít nablejskanej harley, abys dobrou mašinu ocenil. Stejně tak nemusíš bručet, aby sis užil mřížovanej motiv!

KATR MASTER
KATR MASTER

Na kulichu najdeš velcro panel, na kterým můžeš točit nášivky na sucháč. Jedna engráčská grátis ke každýmu kulichu, další můžeš dokoupit podle svýho vkusu.

 
Sportovní lubrikant na pytel

RADŠI KŇUČET NEŽ BRUČET

Ochrana pokožky při sportovním výkonu

Nebudeme si hrát na hrdiny. Bručet není cool a rozhodně tudle zkušenost nedoporučujeme. Užít si ale parádní kulich s ultra originálníma nášivkama můžeš i na svobodě. Mezi náma chlapama, ať hodí kamenem, kdo nikdy neudělal nic, co mohlo skončit parádním průserem. Nikdo?! To je holt daň za život na plný koule. Tak čapku ber jako oslavu toho, že všecko dobře dopadlo a ty teď nehniješ za katrem.

Nestačí ti nášivka, co ke kulichu dáváme grátis? Mrkej na vousatý i muklovský motivy pro náročný.

#tab-To chceš#

  • Umělá vlna, co hřeje a nekouše
  • Pro mukly, sígry i šáhlý ségry
  • Černobílej vertikální motiv
  • Integrovanej velcro panel na sucháč
  • Mřížovaná nášivka grátis

#tab-To chceš#

 

#tab-Velikost#

Obvod palice: Tak elastická, že ji natáhne každej bastard. Univerzální OSFAB. One size fits all bastards.

#tab-Velikost#

 

#tab-Matroš#

Čapka je komplet uštrikovaná z umělý vlny – 100% akrylový vlákna jsou měkký, nekousavý a co je do basy nejdůležitější, nechutnaj molům.

Praní vyřešíš na cimře pěkně stručně ručně. Stačí voda do 30 °C s čisticím prostředkem na jemný prádlo. Těm fachmanům v prádelně kulicha radši nesvěřuj, s mechanickou pračkou si matro moc nerozumí, navíc by ti ho šmahem někdo zabavil.

#tab-Matroš#

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 20.11.2023
Naprosto luxusní kulich,to se vám povedlo ;1F44D;;1F44D;;1F44D;;1F44D;;1F44D;
5
T Avatar autora | 18.11.2023
Super čepice. V zimé v ní bude dobře. Je hrubá, žádný hadřík. Super doplnék ke kožené bundě.
5
J Avatar autora | 16.11.2023
Super čepec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: