Fén Mjölnir

1 299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Pryč jsou doby, kdy chlap musel brát do ruky růžovej feník svý mladý. Ukovali jsme první fén určenej čistě do chlapskejch pracek, za kterej by Odin obětoval i levý oko. Perfektní dárek pro každýho, kdo je hoden a Mjölnir pozvedne. Na 2000 wattů čistý síly, takže se divíme, že není potřeba zbroják. K tomu dva módy severskýho hřmění a tlačítko aktivující instantní smrt.

Detailní informace

vyhoda
Dopravu máš u nás GRATIS!
Nakup u nás a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručení do druhého dne
Objednej a zaplať dnes do 9:00 a už zítra to můžeš rozbalit

Detailní popis produktu

FENUS MAXIMUS

Nic takovýho na světě ještě neexistuje. Fény bejvaly jen pro ženský. Růžový a elegantní. My jsme na oltář bohů přinesli Mjölnir. Protože i chlapi si zasloužej fénovat bez toho, aby se jim kule scvrkávaly a pinďour měnil v kliťák. Tečka za unisexovýma fénama. Za utlačováním a scvrkáváním. Tahle záležitost je ukovaná do chlapskejch pracek. Až Valhalla zavolá, ty budeš připravej.

 

GODLIKE TOOL
GODLIKE TOOL

Funkční design inspirovanej vikingama a bohama severskýho Ásgardu. Upravený vlasy i vousy můžeš mít i bez kradení růžovýho féníku svý mladý.

ALMIGHTY POWER
ALMIGHTY POWER

Na 2000 wattů nekompromisní síly. Tak mocnej nástroj, že silnější by ani Ragnar neukočíroval. Rukojeť v softshellovým rukávu, aby ti ta síla nerozervala mozoly.

INSTANT DEATH
INSTANT DEATH

Aktivuj instantní smrt zmáčknutím tlačítka s Vegvisirem. Nažeň objem proudem vlažnýho vzduchu. Stačí držet hned od spuštění a háro od konečků profouknout.

MODES OF THUNDER
MODES OF THUNDER

Dva módy severskýho hřmění. Jednička pro šetrný vysušení, kterou vlasy i vousy usušíš až z 90 procent. Dvojka na styling, co to zafixuje do finálního tvaru.

 
Beard Straightener – žehlička na vousy

DAR OD BOHŮ SEVERU

Elektrická žehlička pro maximální úprava a narovnání vousů

Mokrý háro nebo bírda suš ručníkem, co to dá. Fénuj ho pak od kořínků ke konečkům pěkně na jedničku, horkým vzduchem dotáhni finální styling. Tímhle postupem vlasy ani vousy zbytečně nepřismahneš, protože to by tě časem určitě mrzelo. Pro nahnání objemu se ti může šiknout vychytaná funkce instantní smrti, stačí zmáčknout bájnej Vegvisir. Jsme prostě hračičkové, takže jsme si i na Mjölniru pořádně vyhráli. Tohle tě bude bavit!

Chceš postavit bírda do latě bez fénování? Možná by tě zajímal tenhle praktickej vysoce funkční narovnávač hřebíků Beard Straightener.

#tab-To chceš#

  • První fén kovanej na míru chlapům
  • Na 2000 wattů čistý síly a bez zbrojáku
  • Dva teplotní módy severskýho hřmění
  • Tlačítko pro instantní smrt vlažným vzduchem
  • Zvládne šetrný vysušení i nekompromisní styling

#tab-To chceš#

 

#tab-Používání#

Fénování vlasů a vousů není závod o co nejrychlejší vysušení. Je to rituál jako každej jinej. Mokrej porost vysuš ručníkem, co to dá, pak až fénuj. Dycky začni na jedničku a postupuj od kořínků ke konečkům, dokud to není skoro suchý. Horkým vzduchem pak dotáhni styling do finále.

PRO TIP: Při finálním tvarování se neboj do hára poslat stylingovej přípravek, do vousů klidně balzám nebo vosk. Zafénuj to horkým vzduchem a do konečný podoby dolaď hřebenem nebo kartáčem.

PRO PRO TIP: Instantní smrt mačkej hned při zapnutí fénu, ještě než se stihne rozžhavit. Od konečků profoukni vlažným vzduchem cokoliv, kde potřebuješ nahnat objem.

#tab-Používání#

 

#tab-Konstrukce#

První čistě chlapskej fén inspirovanej Thorem kovanej přímo do tvý ruky. Masivní výkon 2000 wattů, dva módy fučení a tlačítko pro instantní smrt vlažným vzduchem. Smrtící v celým dosahu přívodního kabelu, kterej má božských 1,7 metru.

#tab-Konstrukce#

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 28.11.2023
Naprostá bomba. Super kladivo severských bohů. Maximální sila a výkon. Na vlasy nádhera. Ještě nádhernější na fousy a to diky funkci studeného závanu severských větru. Jen za mě mohlo být o malinko těžší v rukojeti. Ale to je jen muj pocit. Přívodní kabel mohl být tak o 30 cm delší. A malinká výtka je krabice uložení. Aby šel vrátit snadno bez nutnosti nadzvedávát vanu. Aby šel kabel hodit zpět. Ale asi málo kdo vrací po použití zpět jako já :-D Ale můžu doporučit plně. Jak na vlasy tak i sekundárně na fous díky chladnému závanu severských bohů. Nehrozí spálení držky a sežehnutí fousu. Za mě kluci bomba. Jako vaše žehlička na fous.
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora pecka 10.11.2023 13:06
Végvisir, Jera, Laguz, Inguz - fakt jsem se pobavil. Jste borci /jako já :-) / jen úplně drobná poznámka Mjöllnir pro Thóra vykovali trpaslíci. Držím palce ať se Vám ve všem daří
Odpovědět
AD Avatar autora pecka 13.11.2023 10:22
Zdarec borče, děkan za zpětnou vazbu a ten náš vykoval sám Malej Zmiják. Takže jsme splnily všechny podmínky :D Jsme rádi, že se líbí a už za pár ho budeš moct koupit. Stay Angry!