Sprej do bot Datesaver Big Killa 50 ml

119 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Smrad z bot dokáže otrávit den, co si budem. Ať už masivně sportuješ, nohy celý dny dusíš v zavřenejch botách, nebo seš jen upocený hovado, nezoufej. SAVER is here. Představujeme ti nejúčinnějšího pomocníka v boji proti smradu z bot. Stačí nastříkat do bot, nechat ideálně přes noc makat a ráno bez starostí nazout. Seznam se, tohle je DATESAVER! V cestovním Big Killa 50ml balení.

Detailní informace

vyhoda
Dopravu máš u nás GRATIS!
Nakup u nás do 27. 05. a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručení do druhého dne
Objednej a zaplať dnes do 9:00 a už zítra to můžeš rozbalit

Detailní popis produktu

BIOHAZARD V PŘEDSÍNI

Po celým dni, kdy jsi lítal od čerta k ďáblu, je konečně večer. Navíc ti to roztomilý kotě konečně kejvlo na randíčko. Teda pardon, sklenku vína. Všechno jde až moc dobře, padá sklenka za sklenkou. Střih. Líbačka jak hrom u dveří. Hned pak osudná otázka: „Nechceš dovnitř?“ Však jasně, že chceš! Zuješ boty a… je konec. Ona se rozkašle a kašle a kašle, dusí se. Tak se zas rychle obouváš a zdrháš do zaječích. Jestli to neznáš ty, tak my určitě jo. Kór v létě, to je teprve peklo. Takže neboj, nejseš v tom sám. Proto jsme přišli s DATESAVERem – nekompromisním zabijákem smradu z bot.

 

DATESAVER
DATESAVER

Smradlavý boty jsou pro randění smrtelný jak kryptonit pro Clarka Kenta. Bojuj proti nim tím nejtěžším kalibrem a už se nikdy neváhej zout kdykoliv, kdekoliv!

Hygienická čistota
Hygienická čistota

Složení extrémně činný, jen teda ne moc vyvoněný. Voní podobně jako chloroform nebo čerstvě otevřenej bazén. Konec jsme zjemnili aspoň citrusovým kopancem.

Unlimited stříkání
Unlimited stříkání

Nacákej dovnitř a nech působit několik hodin, ideálně přes noc. To není recept na dítě, ale na to, jak zůstat v klidu, i kdybys musel boty zouvat u královny doma.

Návyková aplikace
BIG KILLA

Na cesty DATESAVER točíme do 50ml balení s rozprašovačem. Není to jak návykovej trigger na 200ml flašce, ale v báglu Big Killa se aspoň moc nepronese.

 
SHOE SPRAY DATESAVER 200 ML

ZABIJ SMRAD, ZACHRAŇ RANDE

SHOE SPRAY DATESAVER 200 ML

DATESAVER si díky účinným složkám poradí s pachem zalezlým hluboko ve struktuře tvých bot. Protože se smrad ukrývá skrz na skrz v celý botě, obsahuje DATESAVER chemii, která si poradí nejen se snadno dostupným povrchem, ale prostoupí všema vrstvama tkanin i kůže, ze kterých jsou boty vyrobený. Stačí jen večer tasit 200ml lahev s návykovým triggerem a vykropit vnitřek. Ráno už jen nazuj a alou za dobrodružstvím!

Jestli myslíš vážně, že se chceš smradu z bot zbavit, tak takhle. Ne deodorantem nebo voňavkou. A kdybys řešil i přímo chodidla, mrkni na sadičku, ve který najdeš DATESAVER spolu s nožním deodorantem FAKSAVERem.

#tab-To chceš#

  • Konec smrdutejm botám
  • Zuj se bez studu kdykoliv, kdekoliv
  • Vůně hygienický čistoty
  • Cestovní 50ml balení s rozprašovačem
  • Hrdě vyrobeno v Česku

#tab-To chceš#

 

#tab-Používání#

Vystříkej celý vnitřek boty a nech DATESAVERa makat několik hodin, ideálně přes noc, než boty zase obuješ. Opakuj tak často, jak je potřeba – bez obav o barvy nebo materiál bot.


Obsahuje: Disiřičitan draselný;1-Propanaminium, 3-amino-N- (karboxymethyl) -N, N-dimethyl-, N-C8-18 (sudé) acylderiváty, hydroxidy, vnitřní soli; benzyl-C12-14-alkyldimethylamoniumchloridy.

Nebezpečí: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Používejte ochranné rukavice.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Odstraňte obsah a obal jako nebezpečný odpad.

UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57

#tab-Používání#

 

#tab-Složení#

Našlapaná směs schopná znepříjemnit život všem těm breberkám, co se divoce množí v hlubině každý boty a emitují proudy nedýchatelnýho hnusu. DATESAVER obsahuje hromadu chemie, která prostoupí všechny vrstvy a udrží vnitřek boty hygienicky čistý.

Inspirací pro vůni nám byla hygienická čistota, protože jak se zpívá: „…a čistý záchody, to mám rád!“

Balení 50 ml s rozprašovačem

Složení:
Voda, Methylal, Disiřičitan draselný, Benzalkonium chlorid, Kocamidopropyl betain, Fenoxyethanol, Parfém, Chlorid sodný, Triethylenglykol, Složky parfému (Linalool, Limonene, Benzyl salicylát, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol).

#tab-Složení#

 

#tab-Krmení pro úředního šimla#


Ingredients: Aqua, Methylal, Potassium Metabisulfite, Benzalkonium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Phenoxyethanol, Parfum, Sodium Chloride, Triethylene Glycol, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol.

#tab-Krmení pro úředního šimla#

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 23.5.2024
Skvěle voní a je fakt účinný,určitě objednám zase.Moc chválim.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: