Beard Roller

1 199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Další dílek do růstový skládačky. Beard Roller přináší do tvý koupelky růstovou revoluci s 540 ostrejma titanovejma jehlama. Rollerem si rozbodáš horní vrstvu kůže a aktivuješ tak proces hojení. Tím se kůže masivně prokrví a dojde k lepší absorpci Dopingu. Komplet puzzle pak poskládáš s Beardroids. A to všechno sakumprdum pořídíš v kompletním setu na podporu růstu.

Detailní informace

vyhoda
Dopravu máš u nás GRATIS!
Nakup u nás do 27. 05. a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručení do druhého dne
Objednej a zaplať dnes do 9:00 a už zítra to můžeš rozbalit

Detailní popis produktu

ROCK’N’ROLL BABY

Beard Roller je poslední díl do růstový skládačky. Zvenčí maká Doping, zevnitř Beardroids, a pokud chceš růst podpořit ještě víc, rozpíchej si tlamu Rollerem. Pichlavej válec ale není magická hůlka, kterou bys beard vykouzlil jak Hermiona jedním mávnutím. Růst je běh na dlouhou trať, ale je vědecky dokázáno, že ho rozbodáváním významně ovlivníš, tak mu dej šanci a čas.

 

MASIVNÍ PROKRVENÍ
MASIVNÍ PROKRVENÍ

Stejně jako Doping i Beard Roller prokrvuje kůži pomocí iritace. U Rolleru je ale mechanická a daleko masivnější.

VYBUZENÝ HOJENÍ
VYBUZENÝ HOJENÍ

Tělo iritovanou pokožku automaticky opravuje a tím jí dodává množství živin, který by jí jinak upřelo. Kůže i vousy jsou v lepší kondici a natěšený na Doping.

ŠESTIHRANNE DRŽADLO
ERGONOMICKÝ DRŽADLO

Šestihranná rukojeť je pro tohle nářadí ideální. Roller perfektně padne do ruky a když bude nejhůř, poskládáš s ním i skříňku z Ikey.

ALL IN
ALL IN

Jak v pokeru jdeme do všeho ALL IN. Součástí je masivní ochranný box a Tool Cleaner, abys mohl Roller roztočit okamžitě po otevření krabičky.

 
Beard Roller – Nářadí na růst vousů

JE ROLLER A ROLLER

 

ROOST BOOST

Celkové omlazení a uzdravení pokožky

Píchání půlmilimetrovou jehlou ti možná přijde k smíchu, ale tvý kůži ne. Jehly propíchají vrchní vrstvu a vybudí tak masivní prokrvení kůže jako reakci na aktivaci přirozenýho procesu hojení. Výsledkem je kůže napumpovaná krví a vybuzená tvorba kolagenu, elastinu i keratinu. V překladu budeš mít kůži zdravější a mladistvější, vousí folikuly budou makat naplno a Doping se bude o to líp vstřebávat.

Trýznění kůže není nic novýho. Dámy si už léta rozbodávají obličeje, aby se zbavily vrásek a dosáhly zdravějšího vzhledu. Až pozdějc se přišlo na to, že to fachá i jako růst boost pro vousy a začali do sebe bodat taky chlapi. A protože my do sebe chcem bodat so štýlom, vymazlili jsme na to Beard Roller, kterej nám ženský můžou leda tak závidět. „They see us Rollin’, they hatin’.“.

#tab-To chceš#

  • Vyburcování růstovýho potenciálu na max
  • Instantní prokrvení
  • Celkový omlazení a uzdravení kůže
  • Zvýšení absorpce Dopingu a dalších dobrot
  • Tool Cleaner gratis

#tab-To chceš#

 

#tab-Používání#

Před rituálním rozbodáním xichtu omyj kůži a očisti Beard Roller. Čistota je mega důležitá, takže ji nepodceňuj, jinak si zaděláváš na pořádnej průšvih – Roller opláchni, otřep, postříkej Tool Cleanerem po celým obvodu válečku a 60 sekund čekej. Pak seš ready na rollování.

Přejeď s mírným tlakem na Rolleru celou tvář 10krát ve svislých pruzích a následně 10krát ve vodorovných pruzích. Rolluj jednou za 3–4 dny před spaním. Po rozbodání aspoň 6 hodin nepoužívej Doping ani žádný jiný výrobky. Nech kůži prostě odpočinout. Bude po projetí 540 jehel lehce nasraná až začervenalá, tak jí dej do rána čas regenerovat.


Nebezpečí (Tool Cleaner): Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc. Odstraňte obsah a obal podle místních předpisů.

#tab-Používání#

 

#tab-Konstrukce#

Válec osázený 540 titanovými jehlami o dýlce 0,5 mm. Kvalitní gumový tělo se speciálním imbusovým úchopem, vyvinutým přímo pro chlapský tlapy. To vše v masivní magnetický krabici. Součástí každýho balení je i Tool Cleaner, abys Roller mohl rovnou roztočit.

#tab-Konstrukce#

 

5
296x
4
1x
3
2x
2
2x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 2.2.2024
Frajer si libuje - vousy mu raší všude, kde chce, vypadají zdravě a ještě krásně voní. Oba z toho máme parádu.
5
Z Avatar autora | 19.1.2024
Partner chrochtá blahem. Prý paráda.
5
M Avatar autora | 5.1.2024
Po 2 měsících beze změny
AM Avatar autora Angry Majk (Administrátor) 9.1.2024
Zdarec Marku. Dej nám vědět na gang@angrybeards.cz trochu víc a pobavíme se o tom. Třeba jak často a jak používáš. Třeba na něco přijdeme. Měj se krásně!
5
M Avatar autora | 14.12.2023
Naprostá spokojenost nejde snad nic vytknout ;1F60E; Při prvním otevření teto krásně zpracované černé rakve,přišel chvilkový stav nejistoty ojoj bude to bolet ale opak pravdou ;1F92D; vždy si tu svou tlamu tímto úžasným válečkem rád přejedu s pocitem blaženosti ;1F606;
5
A Avatar autora | 14.11.2023
Je to oukej ;)
5
Avatar autora | 2.11.2023
Jediné co mi na tomto produktu vadí není produkt ale popis "Po rozbodání aspoň 6 hodin nepoužívej Doping ani žádný jiný výrobky. Nech kůži prostě odpočinout" Zase podruhé jsem se dozvěděl novou informaci díky tiktoku. Chlapy;1F64F; Po použití rolleru je naopak nejlepší použít olej na vousy. Protože tím rollerem jste udělali malinkaté dírky do kůže a uvolnili póry. A když tam nanesete olej, tak se to do kůže dostane o dost lépe. A to právě dost pomáhá zdravému růstu vousů. Snad tato rada některým pomůže. Samozřejmě tím výsledek není hned chce to trpělivost. Ale olej po rozbodání maximalizuje benefity obouch produktů.
5
N Avatar autora | 30.9.2023
Všechny produkty jsou boží
5
J Avatar autora | 3.7.2023
Zdravím ,moji chlapi jsou spokojení a určitě si u vás ještě objednáme další výrobky.Ty parfémy krásně voní.
5
M Avatar autora | 18.5.2023
Zdrarec borci, Roller jsem si zakoupil celkem nedavno a respekt z něj šel teda fest, nicméně po prvním použití se na další sebepožkozovací rituál těším. Nejsem na žádný sado maso ale tohle si užívám. Co se týče výsledků, zhruba 2 měsíce jsem používal pouze doping a měl jsem trochu obavy, zda to nejsou vyhozené prachy. Nicméně asi po měsíci mě překvapila přítelkyně větou. “Nezačínají ti nějak víc růst vousy?”( je mi 22 a stále ještě vypadám jak kdybych včera skončil ZŠ, v práci s ksichtem puberťáka moc respektu u zákazníků nemám, proto jsem se rozhodl zkusit Vaše produkty a nelituji ani koruny co do Vás narvu. :D) no nicméně když mi tohle přítelkyně řekla, tak mi tahle leč hloupá věta, udělala hroznou radost a za to vděčím vám. Takže díky a pokračujte v tom co děláte. PS: Taky mě napadlo, že to není díky vám ale jen začaly vousy růst samy od sebe. Každopádně mám supr pocit že pro sebe něco dělám, takže na to s…… pes, víte jak. Mějte se krásně a jak říkáte, Stay Angry!
5
P Avatar autora | 25.4.2023
Kdyby měl někdo zájem o nový roller v originál balení, kontaktujte mě na e-mailu machy.8@seznam.cz. Jinak produkt super, bohužel se mi sešli dva.
AD Avatar autora Angry Dom (Administrátor) 25.4.2023
Servus Pavle, ty bláho snažili jsme se ti dovolat a nic. Až to zjistíš, hoď nám zprávu a nebo zavolej nazpět. Vyřešíme to nějak a nedělej nám tady z toho bazoš, ty lumpe. Dej vědět, těšíme se.
5
Avatar autora | 20.4.2023
Není moc co komentovat. Maká!
5
L Avatar autora | 31.3.2023
Tak teprve se s výrobkem seznamují a hodnotit zatím po tak krátké době nemohu ale prozatím jsem spokojený. Uvidíme do budoucna.
5
D Avatar autora | 28.3.2023
Všechno co má pálit, pálí a všechno co má rolovat, roluje. Já jsem spoko s každou objednávkou.
5
A Avatar autora | 8.2.2023
Spokojenost.
2
V Avatar autora | 5.1.2023
Opravdu nádherné balení, ale kvalita rolleru ubohá. Jehličky nejsou stejně ostré nebo nejsou stejně dlouhé, takže píchají nerovnoměrně. Dotykem prstu to není poznat, ale na tváři jsou tyto rozdíly sakra cítit a když člověk trochu přitlačí, má pocit, že si jednou řádkou rozdrásává kůži a zbytek jehliček nedělá nic. Nebo naopak netlačí a píchá jen jedna řádka. Očekával bych, že stejnoměrnost jehliček je na rolleru to hlavní, ne supr-dupr obal s magnetky.
AD Avatar autora Angry Dom (Administrátor) 6.1.2023
Servus Venca, ty bláho s takovým trablem jsme se ještě nesetkali a snažil jsem se tě telefonicky kontaktovat. Bohužel bez úspěchu, tak jsem ti psal mail. Dej vědět, až si to přečteš a klidně i zavolej nazpátek. Budem se těšit a zatím se měj!
5
V Avatar autora | 4.12.2022
Pužívám cca rok a hezky to prokrví kůži + mi přijde, že pár chloupků mi vyrašilo :-D. Mám k tomu také doping pro růst, který funguje s tímhle v kombinaci skvěle, Samozřejmě doporučuju k tomu pravidelný peeling a další vitamíny a minerály, ať to vyživíte.
5
P Avatar autora | 10.11.2022
Ze začátku trochu nepříjemný, teď už si to užívám a vidím i výsledky a to je pro mě to hlavní, spokojenost :)
5
RK Avatar autora | 29.10.2022
Po měsíce pravidelného používání vidím změny, doporučuji
3
B Avatar autora | 12.8.2022
Hezký poježdění a příjemný píchání, ale ani trojka s dopingem kýženej efekt nepřinesla. Ale moc hezký zpracování, to se musí nechat.
5
Z Avatar autora | 25.7.2022
Chlap je spokojen, takže já vlastně taky. :D sice první použití trochu brečel, že to bolí, ale je to statný chlapík, takže už si v tom libuje. S dopingem prej supr kombo a může pěstovat vizáž zarostlého dřevorubce. Díky!
5
J Avatar autora | 14.7.2022
Jeba pánové, držte kvalitu takhle vysoko, těším se na každou objednávku.
5
L Avatar autora | 5.6.2022
Nejdřív jsem se jehlami osazeného kola bál, po pár použitích jsem si zvykl a dá se to. Pořád bych masáž nenazval příjemnou, ale vousy rostou rychleji. Šikovný nástroj, s nákup jsem spokojený.
AB Avatar autora Angry Beards (Administrátor) 6.6.2022
Zdar Lukyne, jsi ostřílenej boreček, kterej se ničeho nebojí a taky za to sklízí ovoce. Díkes, že jsi dal našemu Rolleru šanci a vydržel jsi práci s ním. Když bys měl jakejkoliv dotaz, tak nám napiš a nebo klidně zavolej. Měj se krásně, Dom
5
PL Avatar autora | 5.3.2022
Muž je spokojený, já jsem spokojená. Rychlá komunikace, vyřízení, vše v pořádku.
5
M Avatar autora | 25.2.2022
Celý život jsem se snažil vypěstovat plnovous, teď je mi 32 a narazil jsem na Angry Beards. Zkusil a funguje to!!
2
PA Avatar autora | 19.2.2022
Do říti kluci. Koupil jsem to na Alze žádnej návod. Takže matlam třikrát denně a ihned po aplikaci používám roller. A pak se dočtu že ho nemám používat 3x denně po aplikaci ale jednou za 3 dny.. A to vlastně ještě nevím jestli před nebo po aplikaci... Samozřejmě mám hubu červenou a nateklou jako kráva. Možná by to chtělo do toho packu přidat menší lístek s návodem k použití. Pavel 27
AB Avatar autora Angry Beards (Administrátor) 21.2.2022
Zdarec Pavle, ty jsi teda lump. Měl jsi nakoupit u nás a né u zelenýho mužíčka, ten ti nedá takovou školu jako my. No, pro příště už ale víš :D Dej teďkon tvářím troškenc voraz a příští kůru hurá do boje podle návodu. Roller používej vždycky na čistou kůži, a nedávej si žádnej doping ani před, ani potom. Hrozí, že si do tváře něco zaneseš. A Roller používej jednou za tři až čtyři dny. Kdyby něco, stačí napsat a rádi zase poradíme. Měj se krásně, ať rostou! Dom
3
O Avatar autora | 28.1.2022
Zdravím. Jako vážně chcete tisíc za tohle? Můžete mi vysvětlit, čím se tenhle roller liší od jiných, krom hezkého designu a skvěle značky která už má zvučné jméno, že je ta cena tak extrémně přemrštěná? Chápu, že cenu určuje poptávka, ale v tomhle by jste přece mohli být trochu soudní. Když tak díky za vstřícnou odpověď.
AB Avatar autora Angry Beards (Administrátor) 28.1.2022
Zdarec Ondro, jestli se ti zdá naše cena přepálená, zkus se podívat po okolních značkách že je ta cena stejně úměrná jako u nás. Nikoho tady nechcem natáhnout na hůl, ba naopak taháme tu kvalitu na takovou úroveň, aby převálcovala konkureci. Jasně, seženeš i levnější, ale řekni si sám jestli chceš radši nějaký šméčko z Wishe, nebo zaručenou kvalitu od nás. Jestli o tom budeš chtít víc pokecat, klidně nám napiš na mail. Měj se krásně, Dom
1
M Avatar autora | 15.12.2021
Vyhodené peniaze :) Neodporúčam
AB Avatar autora Angry Beards (Administrátor) 3.1.2022
Zdarec Mirku. Mohl ses klidně víc rozepsat, takhle moc nevíme, co je špatně a co můžeme zlepšit. Dej nám klidně vědět na gang@angrybeards.cz , budeme rádi a můžeme případně i s čímkoliv poradit! Měj se a ať rostou! Martin
5
OK Avatar autora | 15.12.2021
Myslím, že super, používám tři týdny a jakoby se něco dělo :D
5
TD Avatar autora | 22.9.2021
Jo.
5
VV Avatar autora | 8.7.2021
Byl to dárek co vyvolal vlnu nadšení a spokojenosti.
5
MH Avatar autora | 28.6.2021
Naprostá spokojenost
5
IL Avatar autora | 24.6.2021
Jsem velice spokojen, trochu jsem se obával, když jsem viděl ty jehličky, ale to bylo zbytečné, jsem nadmíru spokojen a mohu jen doporučit!!!
5
JS Avatar autora | 22.6.2021
Pro mě naprosto super. Hlavně před použitím přečíst postup ne jako já deb . (Nepouzivat doping hned po rollovani)
5
FK Avatar autora | 15.6.2021
Naprostá pecka dámy a pánové!!!!
5
JJ Avatar autora | 15.6.2021
Skvělý
5
LD Avatar autora | 15.6.2021
Dárek pro syna a způsobilo to opravdu velké nadšení .
5
VF Avatar autora | 14.6.2021
Supr
5
JD Avatar autora | 11.6.2021
Byl ro dárek pro manžela . Zatím použito jen 2x. Ale naprostá spokojenost. Ze začátku bolestivé. Jde o zvyk. Mohu jen doporučit.
5
JV Avatar autora | 3.6.2021
Za mě top strop, že začátku nepříjemné, ale po pár použitích jsem se ke svému vlastnímu údivu začal těšit na příště. :)
5
JK Avatar autora | 28.5.2021
Naprostá spokojenost se všemi produkty :) ať rostou všem
5
JS Avatar autora | 26.5.2021
Používám Roller s dopingem druhý týden a zatím všechno v pohodě. Na vousech to sice zatím poznat nejde, ale na pokožce rozhodně jo. Je mi jasné že to nebude ze dne na den ale zatím správná cesta. Paráda
5
Avatar autora | 23.5.2021
Musím říct že fakt pecka!!!
5
MP Avatar autora | 22.5.2021
Funguje skvěle s dopingem
5
ML Avatar autora | 21.5.2021
Super! výsledek jsem viděl zhruba po třech týdnech. Používám dohromady s dopingem a roste to jak plevel
5
Avatar autora | 21.5.2021
Strop
5
MB Avatar autora | 20.5.2021
Zatím používám celou sadu rolleru a dopingu tak 3 týdny a musím zítra, že to 100% funguje. Musíte tomu dát čas ale mě už se třeba doplňuji místa bez vousů a začíná to skoro všechno vypadat jako jeden. No řeknu ti to takhle. Vem si to a buď dobrej.
5
TK Avatar autora | 14.5.2021
Zdravím začínající vousáči. Zakoupil jsem cca před 3 týdny Beard Roller & Cleaner + 1 ks Beardroids + 2 ks Doping + box. Již po tak krátké době je vidět obrovská změna. Opravdu se vyplatí zainvestovat. Já byl jak Pedro Sanches 4 chlupy 5 řadama a dnes už to vypadá že bych mohl mít hustý plnovous jako chlap. Takže neváhejte a nebojte se investice. Já k tomu byl hooodně moc skeptickej a dnes jsem rád, že jsem tu dvojku obětoval.
5
JG Avatar autora | 8.5.2021
Zdarec, cekal jsem to rozpichavani ksichtu horsi, ale je to celkem v cajku, ztm asi nemuzu soudit, ale verim, ze ve vysledku to bude eňo ňůňo Čau a ztm dík
5
MP Avatar autora | 5.5.2021
Jedna z mých nejlepších uskutečněných objednávek! Kvalita! Rychlost! A Váš vzkaz mě málem rozplakal! Klobouk dolů k Vašemu přístupu !!! ,,Roller" je tak neskutečně příjemná věc že ji nam na nočním stolku samo sebou že na xicht ,,Beardroids" zatím jen týden, tak uvidíme! Hodně štěstí s tím co děláte chlapy!!!!!
5
Avatar autora | 4.5.2021
Můžu říct, že po týdnu používání vousy rostou.. Asi to nebude úplně na dřevorubce, ale rostou. Určitě budu dál používat. Přípravek na podporu růstu vousů luxusně voní a to samé můžu říct i o tom, jak bylo zboží zabaleno
5
TK Avatar autora | 3.5.2021
Celý set luxusně zabalen, včetně rolleru, kde se nemusím bát toho, že ho při převozu nějak poškodím. První rolování byl šok, ale teď už si to užívám.
5
PP Avatar autora | 1.5.2021
Super věc.
5
PJ Avatar autora | 29.4.2021
Jsem maximálně spokojený, to jak je vše zabalené, luxus a i dokonce příjemná vůně rozprašovače. Mohu jen doporučit
5
MV Avatar autora | 27.4.2021
Naprostá spokojenost. Příjemný do ruky, elegantní a hlavně příjemně rozpíchá ksicht :)
5
JK Avatar autora | 26.4.2021
Nadmíru spokojen.
5
VM Avatar autora | 26.4.2021
Ano, můžete koupit podobný produkt za jiné peníze, ale nedostanete tuhle stylovku s originální krabičkou od Angry. Za mne velká spokojenost. Funkčnost zatím hodnotit nemohu, mám ho krátce.
5
MZ Avatar autora | 20.4.2021
Pecka, jedu bomby a doufám, že časem bude výsledek :-) věřím tomu
5
Š Avatar autora | 15.4.2021
Zatím používám 14 dní, ale rychle sem si zvyknul ze co 3 dny rozpicham drzku. Balení hodně v topu, konečně mám nějakou pěknou věc v koupelně i já a nejen žena. Ucinnost hodnotit nemůžu ale doping uz mazu pres mesic a neco to zacalo delat. Budu pokracovat a sem zvedavy co to udela za pul roku
5
TL Avatar autora | 14.4.2021
Naprosto spokojen! Krásné balení, krásný produkt a beard roste jako z vody.
5
BC Avatar autora | 14.4.2021
Syn je velice spokojen, příjemná vůně hnojiva, váleček je fajn
5
MD Avatar autora | 13.4.2021
Skvělý provedení a funkčnost top! Skvěle prokrví ksicht, pomáhá v růstu a navíc je kůže zdravější, doporučuju!
5
PB Avatar autora | 12.4.2021
Doporučuji, příjemná masáž držtičky..
5
VB Avatar autora | 7.4.2021
BOMBA!!
5
Avatar autora | 6.4.2021
Doporučuji
5
Avatar autora | 5.4.2021
Veliká spokojenost, už to roste !
5
D Avatar autora | 2.4.2021
Roller je super, ale těžce předražený. Na aliexpressu za cca 3 USD a je to uplně to samé :-)
5
JR Avatar autora | 2.4.2021
Naprosto spokojen, posílám spoustu hvězd hoši. Nerostlo mi vůbec nic a už od prosince používám beardroids, doping i roller a roste fest brada a knír a tváře už se začínají rýsovat. Jsem velmi spokojen a vždy když mi dojde něco, okamžitě objednávám co došlo. No nic, mějte se skvěle a buďte pořád takoví machři na tyto výrobky, Čus!
5
MK Avatar autora | 30.3.2021
Jste borci, už jen to prezentování vašich produktů. Hrozně se mi líbí balení a všechny ty maličkosti, které udělají radost.
5
Avatar autora | 29.3.2021
Co bolí, to roste
5
LM Avatar autora | 29.3.2021
Ahoj, Je to super. Po několika použití je vidět zlepšení růstu i na místech, kde bylo dříve pusto.
5
DM Avatar autora | 28.3.2021
Balení vypadá opravdu hezky a ten magnet je prostě hmmm :D jinak roller používám jak se píše a úplně v pořádku :D rozpíchám si ksicht a ráno se vzbudím namažu a valím do práce :D Ať rostou!!!
5
L Avatar autora | 25.3.2021
Zdravím. Objednával jsem z Alzy a dnes dorazilo. Musím pochválit stylový design. Účinnost ještě hodnotit nemůžu. Teď už jen počkat do večera než si budu moct rozpíchat hubu. :-) Ať rostou!
5
LB Avatar autora | 18.3.2021
Zpracování super. Pěkné a dobře vymyšlené pouzdro čekal jsem že roller půjde hůř vyndavat ale to opravdu nehrozí. Vše jak má být.
5
AK Avatar autora | 18.3.2021
Maká jak má, skvěle se používá. Doporučuju.
5
ML Avatar autora | 18.3.2021
Perfektně provedené balení! Účinnost je vidět už po 2 týdnech, spokojenost na pravém místě! Vřele doporučuji!
5
JK Avatar autora | 17.3.2021
Spokojený, výrobek funguje jak má.
5
RM Avatar autora | 17.3.2021
Spokojenost uvidíme po delší době zatím 2tyden
5
JV Avatar autora | 16.3.2021
Zatím používám druhý týden, ale vypadá to že tam kde nic nerostlo už začíná něco rašit ...
5
R Avatar autora | 16.3.2021
Spokojenost!
5
MP Avatar autora | 11.3.2021
Vypadá stylově, pořádně vás to na holých místech rozpíchá a s dopingem a droidama a pomalu, ale jistě funguje. Ale není to na hned. Musí mít člověk trpělivost a koule na to si počkat.
5
TJ Avatar autora | 9.3.2021
Koupeno jako dárek, pomalu doplňuji příteli výbavu. S rollerem je naprosto spokojený, těšíme se na výsledek. Určitě doporučuji jako present. Vyřízení bylo rychlé a kluci mu přihodili i super přání :)
5
PV Avatar autora | 7.3.2021
Bomba
5
Avatar autora | 5.3.2021
Spokojenost !!
5
DB Avatar autora | 4.3.2021
perfektni vecička, dik =)
5
TV Avatar autora | 3.3.2021
Super, mohu jen doporučit..
5
DR Avatar autora | 3.3.2021
Paradni vec, pouzivam spolu s dopingem a droidama, holy mista ve strnisti pomalu mizi a ja konecne ve 30 zacinam vypadat jako chlap. Rozhodne doporucuju!
4
V Avatar autora | 27.2.2021
Parádní čertovo kolo na prokypření pokožky v oblasti prezentace svého já. Ty drsnější si mohou nechat podrtit i jiné oblasti záhonku na těle. Bolí to? Za mě trošku jo ale postupem používání se to zmírňuje. Výsledky jsou jen zatím letmo patrné ale furt lepší, než čertem do oka. Jako vždy parádní provedení v povedeném balení. Holt šikovné, malušenké, šínské ručičky na povel umí. Doporučuje se používat cca jednou za 3 dny a minimálně nic neaplikovat na pokožku aspoň 6 hodin a toho se držím. Tak snad porostou. :-)
5
DE Avatar autora | 27.2.2021
Užívám zatím 3. týdny spolu s dopingem a chlapy musím říct, že na místech kde mi nic nerostlo už se něco rýsuje. Za mě spokojenost a jedem dál!
5
LK Avatar autora | 26.2.2021
Jsem velice spokojen!
5
JK Avatar autora | 26.2.2021
Super!! Celé provedení, to pouzdro je boží
5
FP Avatar autora | 25.2.2021
Super! Pouzdro je fakt krásné, roller také, zpracování na vysoké úrovni. Jestli to funguje na to na co jsem si ho koupil ještě nevím, je to hodně krátká doba. Samozřejmě, že se točí atd. , promasíruje to tvář, krásně prokrví a potom stačí jen aplikovat přípravek na pomoc růstu vousů.
5
DG Avatar autora | 25.2.2021
Naprosto spoko..nej výrobky..
5
DL Avatar autora | 22.2.2021
Funguje skvěle, a magnetický obal je taky moc
5
DM Avatar autora | 19.2.2021
Super!! Celé provedení, to pouzdro je boží
5
TB Avatar autora | 16.2.2021
Pouzivam od Vanoc,nejprijemnejsi vec na svete.Jednou za 3dny si rozreju celou hubu do krve a je mi krasne :-).Kdyby byla moznost delsich jehel,tak objednavam :-)
5
TV Avatar autora | 11.2.2021
Nejvíc hezu frajeřina kterou jsem si kdy píchal. Funguje skvěle, a magnetický obal je taky moc hezu.
5
Avatar autora | 11.2.2021
Pohoda! Akorát mám potom rozpíchanej ksicht a hodí se na to nějakej zklidňující krém (používám něco od staré). Pouzdro je magnetické a dobře provedené, jakožto i samotný tool.
5
FB Avatar autora | 10.2.2021
Úžasné provedení, perfektní balení a po době cca. 3 týdnů viditelné výsledky, proto 5 hvězd.
5
MH Avatar autora | 8.2.2021
Nemam slov, co se týká provedení tak to je bomba. Krásný jehelníček v magnetické rakvičce. Velice příjemné na tváři úsměv po použití vytváří. Nevím jestli funguje a asi mi to je i jedno - super pocit. Jako vždy maximální spokojenost!
5
LH Avatar autora | 8.2.2021
produkt je určitě stylové provedený; vypadá, že díky použitým materiálů i něco vydrží; co se týká fuknčnosti, tak zatím nemohu hodnotit, neboť mám produkt krátce a výsledky prozatím nejsou viditelné
5
FH Avatar autora | 8.2.2021
Výborná věcička je to velké spestření pro růst a péči o vousy, rukojeť se skvěle drží a s nářadím se skvěle manipuluje. Doporučuji pokud chcete mít pořádný hustý beard :D ...
5
OH Avatar autora | 8.2.2021
S produktem jsem velice spokojený, používám každý třetí den a s kombinací dopingu a droidů, plus dávám ještě olej, tak je to prostě senzace a hlavně funkční.
5
VV Avatar autora | 5.2.2021
Super věc
5
DJ Avatar autora | 5.2.2021
Nemůžu si stěžovat, všechno co jsem si u vás objednal mi velice pomáhá, už se těším na další objednávku
5
MH Avatar autora | 4.2.2021
Líbí se mi co děláte a jak to děláte. Produkty jsou skvělé. Balení, zpracování, vůně. Používám teprve pár týdnů, takže efekt hodnotit nemůžu. Používání Vašich produktu je radost. Držím Vám palce, děláte skvělou práci.
5
AH Avatar autora | 4.2.2021
Spokojenost! Všechny produkty, které jsem si od vás dosud objednal nemohu ohodnotit jinak, než 5/5... super !
5
MN Avatar autora | 4.2.2021
Spokojenost, doporučuji
5
YD Avatar autora | 4.2.2021
Ještě jsem nějaké výrazné změny nezaznamenal. Používám dal.
5
P Avatar autora | 4.2.2021
Spokojenost
5
M Avatar autora | 2.2.2021
Roller vypadá krásně na tvářích jsou viditelné světlé vousky tak uvidíme co to bude dělat dál
5
PJ Avatar autora | 2.2.2021
Mám ho chvíli, ale lehké rozdíly tam vidět jsou, tak uvidíme, jak to půjde dále. Co se kvality a zpracování týče, je to pecka, má skvělý grip a dobře padne do ruky, i samotná krabička je dost dobrá.
5
JV Avatar autora | 1.2.2021
Nemám slov...Totální top!
5
MM Avatar autora | 31.1.2021
Težce v topu :) super prace co ty Kluci dělají pro malovousače :D a zensky v dopisech top :) xD uz mam dvě xD Tak at rostou !!!
5
TS Avatar autora | 30.1.2021
Jsem spokojeny az na tu bolest.. :D
5
OP Avatar autora | 29.1.2021
Super balení super přístup super účinek už po měsíci mam víc chlupů na tváři.
5
ZO Avatar autora | 29.1.2021
Perfektní věcička. Dělá přesně co má a je v parádním pouzdru. Není co vytknout Pánové jste top
5
JP Avatar autora | 29.1.2021
Brutalně nejvic Vsecky produkty jsou na 100% At jde o vousy nebo o kule tak 100% Diky moc za vas za vase produkty a za ochotu
5
MK Avatar autora | 29.1.2021
Kvalitka ve všech ohledech. Značka má silně našlápnuto udělat BOOM v tomto odvětví a dělají to sakra dobře !
5
JF Avatar autora | 29.1.2021
Jsem velmi spokojeny doporučuji
5
PP Avatar autora | 23.1.2021
Velice kvalitní výrobek
5
VI Avatar autora | 23.1.2021
+ doping + beardroids a je to o poznání lepší! Na místech, kde to roste fakt pomalu je vidět zlepšení. Všechno chce svůj čas a trpělivost. Ať to roste!
5
VR Avatar autora | 23.1.2021
Zdar klucí....bravůrní práce Už po pár týdnech vidim vousky tam, kde nerostly...v kombinaci s beardroids a dopingem vidim houstnutí
5
MM Avatar autora | 23.1.2021
Super produkty
5
VP Avatar autora | 22.1.2021
Woow !!! Parádička za 5 *
5
SK Avatar autora | 22.1.2021
Jedním slovem SUPER!!
5
LD Avatar autora | 22.1.2021
Produkt jsem koupila synovi a ten si ho pochvaluje a je s ním velice spokojený. Produkt doporučuji.
5
TS Avatar autora | 22.1.2021
Bomba ! Pořádný pravidelný píchání. Už jsem spokojenej...
5
JC Avatar autora | 22.1.2021
Koupila jsem to jako dárek příteli a pochvaluje si :)
5
M Avatar autora | 22.1.2021
Na pohodu, do prázdnin je ze mě Gandalf.
5
JP Avatar autora | 21.1.2021
První pocity zvláštní, ale jinak je to dobré píchání.
5
MV Avatar autora | 21.1.2021
Borec používá AngryBeards už dlouho a pecka! Roller parádní dárek.
5
OM Avatar autora | 21.1.2021
Narovinu, první použití hrozně divný, ani ne bolest, ale divný. Po cca měsíci aplikování cítím pružnější pokožku a odpočítávám dny, kdy si zase zapíchám. Doporučuju
5
RS Avatar autora | 21.1.2021
Maximální spokojenost
5
D Avatar autora | 20.1.2021
Spokojenost ,lepší zdravá pleť doporučuji všem:)
5
Avatar autora | 20.1.2021
Nemám co bych vytknul, jde vidět že to děláte naplno, naprostá spokojenost! Ať Vám všem rostou
5
LV Avatar autora | 20.1.2021
Topka sem na 100pro spoko.
5
TM Avatar autora | 20.1.2021
Naprostá spokojenost.
5
PK Avatar autora | 20.1.2021
Jsem sním velice spokojený, sice to bolí ale výsledek pomalu ale jistě objevuje vřele všem doporučuji
5
MK Avatar autora | 20.1.2021
Prý to bolí jako prase :D ale začínají být vidět výsledky ;) vypadá to krásně, jak magnetická krabička, tak i váleček.
5
M Avatar autora | 20.1.2021
Jednoduše super!
5
LV Avatar autora | 20.1.2021
Design? Luxus! Sic to trochu ščípe, ale co bychom pro vousy neudělali
5
TM Avatar autora | 20.1.2021
Naprostá spokojenost !!
5
LB Avatar autora | 19.1.2021
Byl to dárek a obdarovaný je nadšený.
5
MS Avatar autora | 18.1.2021
Velice
5
MH Avatar autora | 18.1.2021
Doping jsem poprve objevil v drogerii a od té doby jsem věrný Angrybeards. Roller je super i účinky dopingu nebo beardroids jsou skvělé.
5
AK Avatar autora | 18.1.2021
Kupovali jsem pro syna a ten je spokojený. Líbí se mu nejen produkt, ale i přístup AngryBeards týmu. Určitě doporučuji.
5
Avatar autora | 18.1.2021
No výborně, jako vousáčka to mohu potvrdit a vřele doporučit. Tenhle Roller to je věc. Zatím si ho mohu od muze půjčovat, ale , říkáte ze to ženský používají na vrásky jo? Zamerim se na ne! zatím je můj nos uplne bez černých teček...krása. On je třeba nikdo moc neviděl, ale ja zblízka v zrcadle moc a uz je ani ja nevidim a muz si ho samozřejmě taky nemuze vynachvalit- uziva si každý 'rolin' . Uz skoro vyrazim na další nákup...na vase stránky jak bezpecne nakupování v této koronavirove době. Naštěstí me nerostou a doufám ani nenarostou ale vam at všem rostou! Krom jeste vasi obchodní podpory te at taky radsi nerostou
5
P Avatar autora | 18.1.2021
Spokojenost :)
5
ŠH Avatar autora | 17.1.2021
Je to naprosto TOP! Prokrvení nelze necítit, balení naprosto geniální! Berte to všemi deseti!
5
MK Avatar autora | 17.1.2021
Nejde říct nic jiného než spokojenost. Sice cena je poměrně vysoká, ale roller je kvalitní a samotný kryt mě asi překvapil nejvíc jedna kvalito tak i designem. Jen tak dál chlapi
5
MH Avatar autora | 17.1.2021
Naprostá spokojenost, skvělé provedení a obal naprostá špička.
5
MD Avatar autora | 17.1.2021
Nad Rollerem jsem chvilku váhal. Zaskočila mě docela vysoká cenovka, ale jelikož už od Nasranejch Vousáčů mám hafo věcí a jsem mega spoko, řekl jsem si, že ho zkusím. Rozhodně jsem neprohloupil. Je to suprově navržená a peckovně zpracovaná mašinka. Ten design je prostě bezkonkurenční a o obalu ani nemluvim....taky naprostá špička!!! Uvidíme jak dobře bude fungovat, ale to chce čas. Opět díky moc kluci :*
5
Avatar autora | 17.1.2021
Zakoupil jsem ze zvědavosti. Jelikož mám pár míst které potřebuji zahustit. A musím říct že produkt mě velice překvapil už jenom samotný obal s magnety je bomba z kterým jsem si hral minimálně hodinu a samotný roller mě nezajímal. Vélké plus je že balení obsahuje i dezinfekci. No a Roller se drží parádně a krásně klouže po tváři sice první vyzkoušení bylo i trošičku se stracem a neznámou bolestí. ale další aplikace si již užívam. Good job boys jen tak dále.
5
MH Avatar autora | 17.1.2021
Super záležitost, stejně jako vše od vás, jen tak dal, funkčnost na jedničku :-)
5
VH Avatar autora | 17.1.2021
Precizní provedení, přítel je moc spokojený.
5
Avatar autora | 17.1.2021
Velice
5
PV Avatar autora | 16.1.2021
Přítel je neskutečně spokojený ️
5
NK Avatar autora | 14.1.2021
Nic z toho jsem sama nepoužila, vše jsem darovala. Ovšem největší legraci jsme si užili při čtení popisů vyrobků z krabiček. Normálně jsme brečeli smíchy...jste dobří, takový normální, ať se vám daří.
5
D Avatar autora | 14.1.2021
Něco to do sebe má, řekl jsem si že za zkoušku to stojí a ve finále to začíná pomalu ale jistě houstnout, určitě to nebude mít ale na svědomí jen roller který používám asi dva měsíce ale určitě svoje kouzlo udělal u beard doping a droidy, až to vyroste tak se chystám na kartáče a žehličku. Takže za mě velká spokojenost ;)
5
MK Avatar autora | 14.1.2021
Je to STROP!!!
5
FD Avatar autora | 8.1.2021
Roller mám nově a použil jsem ho zatím jen jednou, zítra bude naše společné po druhé. - Materiál Rolleru 5*, skvělí zpracování a detail, nejdříve sem si říkal, kousek čehosi chatrného - omyl. - Balení top 5* - cením zavírání na magnet, který fakt sedne jak prdel na hrnec. - čistič součástí balení (koupil sem ještě 1 na víc) Říkal sem si co vlastně čekat a nakoupil produkt se zvědavostí, ale upřímně ? Máme zavřené tetovací salóny a jako majitel pár (15) tetování, sem si říkal, noooooo.... pojď k tátovi. Super pomazlení a bezbolestný prokrvení tváře ! Musím říct, že mě to překvapilo ! Roller sem použil odpoledne a ještě před spaním jsem cítil tvář, ale s příjemným pocitem, před spaním a po vaně už jsem bouchnul doping (po 6-7h) a šel do hajan. Díky za tenhle top produkt !
5
S Avatar autora | 6.1.2021
Stylovka jak sviňa. Detaily provedení, materiál vše v topu. Funkčnost zatím nehodnotím ale divil bych se kdyby to nebyla bomba jako všechno.
5
V Avatar autora | 5.1.2021
Fosílie explodovaly, jsou všude kde nebyly! Top produkt s kvalitním zpracováním a luxusní krabičkou.
5
T Avatar autora | 31.12.2020
Kloboucek borci, tohle se fakt povedlo. Nevim kam na to chodite, ale jen tak dal. Vousy rostou daleko lip, kuze mi prijde taky lepsi, hlavne je to ale prdel. Diky a makejte dal, tesim se na dalsi novinky.
5
K Avatar autora | 13.12.2020
Pro mě něco úplně nového, ale rychle jsem si tuhle pičmundovinu oblíbil. :D Díky chlapi, jedete bomby!
5
D Avatar autora | 13.12.2020
Roler je moc pěkně zpracovaný, účinky se mi zdá, že začínám vidět. Na místech, kde vousy nerostly začínají být takové bílé chloupky. Budu sledovat dál a udělám hodnocení účinků za delší používání. Celkově jsem s nákupem spokojený, ale používání je takové zvláštní. Nebolí to, nicméně do sebe bodáte malé jehličky. Nemusí se to každému líbit.
5
R Avatar autora | 5.12.2020
Jakože... WAU! Toto jsem fakt nečekal, pro někoho to může být nepříjemné, ale já si ten pocit po použití rolleru fakt oblíbil, se*e mě, že se může používat jen 2x týdně. Design krabičky a celkové zpracování je fakt pecka... Víčko na magnet. S jistotou v ruce! Viděl jsem pár bláznů na netu, co používali 1,0mm i na obličej, místo na vlasy a bylo to až do krve. Myslím si, že určitě není třeba na roller tlačit, a svoji práci udělá i tak. Horší je, že se nedostanete ke kůži pod vousy, s tím ale nic nenaděláme, nechceme být přece holobrádkové... Že? :D Díky za pěknou práci borci.
Nevyplňujte toto pole:
A Avatar autora První úspěchy 4.5.2024 23:05
Zdarec tady Richard, dermaroller už používím cca 3 měsíce a na tváři mi vyrostly první chloupky. Chci se zeptat, kdy se z těchto chloupků stanou plnohodnotné vousy. Díky za odpověd.
Odpovědět
AS Avatar autora První úspěchy 5.5.2024 12:17
Zdarec Tondo, to je skvělá zpráva. Tohle jsou bírdí bejby a tak je nehol jenom zaholuj, abys postupně chloupkům dodal sílu 😊💪Klidně napiš na mail gang@angrybeards.cz nebo mrkni na u nás na webu na blog. Tě pic.
Avatar autora Použití na vlasy 16.4.2024 15:14
Dá se použít Roller i na vlasy, když mám uprostřed hlavy nahoře plešaté koleno, nebo co byjste doporučili ? Díky
Odpovědět
AS Avatar autora Použití na vlasy 16.4.2024 15:22
Čauky Jendo, pár takových co si Rollujou i hlavu tady taky bylo. Takže na jednu stranu proč ne :D Každopádně my to nedoporučujeme. Klidně nám napiš na mail gang@angrybeards.cz 💪 Měj se.
F Avatar autora Cena produktu 26.1.2024 08:43
Dobrý den, nestydíte se si účtovat 1199 kč za dermaroller, když se běžně prodává za pár stovek ? Nechápejte mě špatně. Nemám nic proti vám nebo vaším produktům, ale připadá mi to přehnané, když vidím takový skok v ceně.
Odpovědět
M Avatar autora Proto 16.3.2024 19:07
Protože ti k tomu napíšou pár úchylnejch frikulínskejch hlášek. 0.5mm je úplně na hovno. Dle studií musíš nad folikulu - do 1.5mm. Ale to těmhle vydřiduchům je u jejich chlupatý prdele. Nejduležitější je totiž krabička.
AS Avatar autora Proto 19.3.2024 13:03
Zdarec Majkle, krabička rozhodně není to nejdůležitější a ani to netvrdíme. Jádrem je samozřejmě Roller. Co se týče jehliček, tak do 1,5 mm se nepouštíme, a to z jednoho jedinýho prostýho, ale důležitýho důvodu - jehly o velikosti 1,5 mm nebo delší by se neměly používat k mikrojehličkování doma. To je vyhrazeno odborníkům a profesionálům. A kdo jsme, abysme gang pouštěli jen tak do rizika.
AD Avatar autora Cena produktu 26.1.2024 19:29
Servus Filipe, my k našemu Rolleru dodáme na něj i čistící přípravek a super krabičku. Určitě si za cenou oproti jiným stojíme a uvidíš, že bys poznal na první pohled, proč tomu tak je. Dále v něm máme titanový jehličky, kvůli tomu, aby vydržely. Takže je Roller nesmrtelnej. Pokud bys objednal, tak bys určitě pochopil rozdíl oproti konkurenci za 400,- Když bys o tom chtěl pokecat ještě víc, tak nám napiš na socky, nebo mail. Měj se krásně a stay Angry.
L Avatar autora Lze použít na hairline? 24.1.2024 08:52
Zdar, mám dotaz jestli se to dá použít i na opravení hairline ( hlavně na kouty)? Díky
Odpovědět
M Avatar autora Nelži a ukaž 16.3.2024 22:38
No jasně, blabla. Pár fikulínskejch hlášek. Ukažte studii, nebo aspn nafejkute před a po.... ale to nepujde, protože prostě a jednoduše lžete. Myslel jsem si, že jste fajn značka s úchylným marketingem, ale jste jen zlodeji. Co koupí blbost, nalepí na ni "pro chlapy" a nasadí pekelnou marži. Úplně stejný, jako se ženskejm prodávaj předražený růžový blbosti.
AS Avatar autora Nelži a ukaž 19.3.2024 13:16
Zdarec Majkle, výsledky není třeba nijak fejkovat, v hodnocení si můžeš sám přečíst, jak Roller komu helpnul. Lhát nemůžem z principu, protože je hlídaná objektivita, jak nám kážou zákony.
M Avatar autora Ne 16.3.2024 19:09
Protože 0.5mm je k ničemu - tuhle blbost si koupíš z číny za 50Kč. Potřebuješ 1.5mm a navíc roller ti "rozřeže" kůži. Lepší j derma razítko, kde ďobeě kolmo. Když už prodáváte předražený šmajdy k ničemu, tak aspoň nelžete.
AS Avatar autora Ne 19.3.2024 13:03
Zdarec Majkle, do 1,5 mm jehliček se nepouštíme, a to z jednoho jedinýho prostýho, ale důležitýho důvodu - jehly o velikosti 1,5 mm nebo delší by se neměly používat k mikrojehličkování doma. To je vyhrazeno odborníkům a profesionálům. A kdo jsme, abysme gang pouštěli jen tak do rizika. Výsledky není třeba nijak fejkovat, v hodnocení si můžeš sám přečíst, jak Roller komu helpnul. Lhát nemůžem z principu, protože je hlídaná objektivita, jak nám kážou zákony.
AD Avatar autora Lze použít na hairline? 24.1.2024 10:49
Servus Lukyne, hele moje kočka to na to používá, takže to na to můžeš klidně zkusit. Jen nezapomeň na pravidla Rolleru a i to, že pak nemazat nic na rozbodanou kůži. Kdyby cokoliv, tak stačí zase napsa.
J Avatar autora Obsah balení 23.1.2024 16:15
Dobrý den, je součástí i čistič nebo je třeba dokoupit zvlášť?
Odpovědět
AD Avatar autora Obsah balení 24.1.2024 07:58
Zdarec Pepe, ten je součástí balení. Když bys měl jakejkoliv dotaz ještě ohledně Rolleru, tak napiš. Měj se krásně.
M Avatar autora Geny 20.12.2023 18:04
Zdravím, používám váš doping už nějakou dobu ale s místy kde to nechce růst mi to moc nepomohlo, v rodině nemáme zrovna vousaté geny, chci se zeptat zda-li bych měl ještě zvážit koupi beard rolleru, co vy na to?
Odpovědět
AM Avatar autora Geny 20.12.2023 21:16
Zdarec Marťas. Hele asi bude lepší, když nám napíšeš na mail gang@angrybeards.cz, kde nám dáš víc infa, abysme věděli jak dál. Geny jsou samozřejmě dost důležitý, ale roli tam hraje hafo dalších faktorů, od životosprávy až po pravidelnost používání Dopingu. Dej nám vědět a klidně rovnou přilož i fotku svýho pokroku s vousama. Měj se krásně!
F Avatar autora Jak správně používat? 13.11.2023 10:28
Čus, mám dotaz ohledně používání rolleru a beard dopingu? Vy píšete nejdřív roller a nejdříve po 6 hodinách aplikovat doping. Na netu jsem ale viděl, jak tvář rozjedou rollerem a hned potom dávají nějaký olejíček... Tak se chci zeptat, jak to tedy správně používat? Díky Fanda.
Odpovědět
AD Avatar autora Jak správně používat? 13.11.2023 10:33
Zdarec Fando, hele to jsi ale určitě u nás neviděl. Je dost možný, že na to třeba nějaký olej mají speciální a my takovej žádnej nemáme. Náš Doping určitě nedávat před ani po rollování a všeobecně raději nic, hrozí tam riziko zánětu, takže určitě nic nedávát.
J Avatar autora Výměna rolleru 7.11.2023 19:43
Zdrarec, chtěl bych se zeptat, jak dlouho má takový roller vydržet, když ho používám 2x týdně? Na netu se píše ledaco, tak jsem se raději přišel zeptat ke zdrojí.
Odpovědět
AD Avatar autora Výměna rolleru 13.11.2023 10:32
Zdarec Jeňas, hele titanový jehličky jsou nesmrtelný, takže můžeš používat do skonání světa, nebo tvýho bírdu. Nemusíš mít žádnej strach.
T Avatar autora Nic moc 1.11.2023 22:36
S nadšením a trochou toho sebepřemlouvání jsem si koupil roller v sadě s dopingem. Zásilka dorazila hned druhý den a tak nadšenej, přijdu dom s balíkem, unboxnu, chvilku se pokochám, přečtu dopis a vletim do sprchy. Po sprše se těšim na testovací jízdu rolleru po moji hubě a slibovaný hukot dopingu..Ok, pěkně vymydlim vousy angry šamponem a jdu na roller…otevřu tu luxusní krabičku, vezmu roller a jedeme! Jezdim sem, jezdim tam, ale nic necítím… říkám si, jestli ten roller není ještě nějak zahalený a já nejsem už upe slepej a nevidim to. Bohužel, zabalený není. Ty jehličky jsou tak titěrný, že pokud máš na hubě aspoň něco, tak to proste neucítíš. Tak jsem roller uklidil zpět do svojí luxusní krabičky a myslim, že už tam zůstane. S hygienických důvodu totiž vrátit nejde..páč by se už nedal prodat..tahle věc by se asi neměla prodávat. A týpkovi na videu nevěřte, ten má vousiska takový, že nechápu, na co by mu byl roller a rozhodně by se na jeho tvář nedostal. Takže za mě, vyhozený peníze..asi stejně jako za čirý holící gel, co je suchej jako cesta za tak 15 sekund..jinak všechno ostatní je luxusní zbozíčko a ten doping na vousy je fakt hukot jak z lokomotivy..hodně příjemná věc, ale predtim stačí prohrábnout kartáčem..
Odpovědět
AD Avatar autora Nic moc 2.11.2023 22:00
Zdarec Tome, mrzí nás, že jsi nenapsal než jsi se do Rolleru pouštěl. Roller pomáhá s holými místy. Jsme ale rádi, že tě baví ostatní kousky černýho matra. Bohužel to prostě opravdu z hygienických důvodů vyměnit nelze. Na ilustračním obrázku si náš Jickson projíždí holá místa nahoře na těch tvářích, aby se mu na nich zlepšila hustota. Každopádně až budeš dělat objednávku, tak mi napiš mail a nebo socky. Snad nejsi až tolik angry a zůstaneš v tom s náma dál. Jinak gel je specifickej a je hlavně na kontury a zaholování, není dělanej na mega plochy, jako třeba kebule nebo nohy. Určitě vždycky před nákupem zkus napsat a my ti poradíme, jak jen to půjde nejlépe. Kdyby cokoliv, tak napiš.
Avatar autora Délka a materiál jehliček 11.10.2023 10:56
Ahoj, zaujal mě použitý materiál i délka jehliček. Proč právě titanium a půlmilimetrové jehličky? Vycházíte z nějakých studií? Zajímají mě rozdíly oproti 1,5mm jehličkám z chirurgické oceli, což je varianta, s kterou jsem se setkal dříve. Argumentace je založená na lepší penetraci všech potřebných vrstev kůže (délka) a technologicky jednodušeji dosažitelné ostrosti (materiál) – titanium je tvrdší, což ale pro kůži není výhodné – vzhledem k rozdílu tvrdosti kůže a oceli/titania. PS: Jsem vlastníkem vašeho dopingu, rolleru i dalších produktů.
Odpovědět
M Avatar autora Protože 16.3.2024 19:13
To je easy, protože v číne 1.5mm nekoupíš. Takže tady angry jelimani nakoupili za 50Kč, přidali nápis a krabičku a prodávají za litra. Enjoy
AS Avatar autora Protože 19.3.2024 13:04
Zdarec Majkle, pes není zakopanej v nabídce z Číny, ale v tom, že jehly o velikosti 1,5 mm nebo delší by se neměly používat k mikrojehličkování doma. To je vyhrazeno odborníkům a profesionálům. A kdo jsme, abysme gang pouštěli jen tak do rizika.
AD Avatar autora Délka a materiál jehliček 13.10.2023 23:13
Zdarec Pavle, hele ohledně tý délky není účelem Rolleru kůži propíchat, ale stimulovat, tedy je 0,5 mm dostatečných. A k tomu titanu, tak je to obecně lepší materiál než chirurgická ocel. Proto jsme volili titan. Děkan za hodně zajímavej dotaz a jsme rádi, že v tom jedeš s náma. Klidně se poděl o fotky progresu, jestli jsi nějaký dělal. Budem jedině rádi. Měj se krásně a ať rostou!
M Avatar autora Má to smysl? 20.6.2023 16:26
Zdravím chlapi, zatím jsem koupil vaše pilule a Doping. Používám a zobu asi 3 týdny a Doping už pomalu dochází, tak musím doobjednat a uvažuju o koupi Rolleru. Akorát po přečtení místních hodnocení a diskuzí trochu váhám, jestli to má cenu. Je mi 35, mám trochu bradku, vousy pod bradou a knírek, ale žádná sláva to není. Na tvářích jenom semtam černý vous a jinak světlé chmýří. Myslíte, že má smysl pokračovat i s Rollerem v podpoře růstu nebo jsou to vyhozené peníze vzhledem k mému věku? Jinak teda obličej umývám 2x denně čistícím gelem a potom nanesu Doping.
Odpovědět
AD Avatar autora Má to smysl? 21.6.2023 09:57
Zdarec Michale, děkan že jsi šel do našich Beardroidů a Dopingu. Pokud vidíš úspěchy po používání, tak bych se určitě Rolleru nebál a šel do něj. Každopádně přece jen už máš něco zažito a jestli třeba neměl vousy táta ani děda, tak už to nemá cenu dál zkoušet. Klidně nám pošli fotky, před a po používání Dopingu, kde se na to podíváme společně a zjistíme, jestli to má cenu dál pokračovat, nebo ne. Měj se krásně a děkan za zajímavej dotaz, budem čekat na mail.
Avatar autora 10x svisle a 10x vodorovně 27.5.2023 03:48
Tak si říkám jestli celé tváře rozbodávat jsou pro každého, já třeba chci aby mi vousy rostli jen do určité části tváří a zatím bez rolleru to tak je. Tedy na lících mi nerostou. Takže až ten roller koupím, nebudu projíždět celé tváře. A nyní dva dotazy: První dotaz - Dá se ten roller používat i bez výživy? Mám jen olejovýho dvouprsťáka. S dvouprsťákem jsem spokojený, skvělá vůně. Druhý dotaz - V komentářích jsem četl, jak to jeden borec chtěl zkusit i na palici protože mu vypadávají vlasy. Já ten problém mám od 18. Ačkoliv od 17 chodím holohlavý. Už je to delší řádka let a pořád chodím holohlavý, ale vím že ty vlasy mám vypadaný a že vypadám jek Hercule Poirot. Takže na tu holou palici ten roller budu moci zkusit aniž bych se bál že mi to něco vytrhá? Nebo to zkrátka pro jistotu vůbec nedoporučujete? I když holohlavý zůstanu snad už po celý život, tak přeci jen když vlasy dorůstají ten třetí den, tak už vypadám jak blbec. Psal jsem vám na váš Instagram, že jsem na vaší značku narazil v Rossmanu a hned jsem si koupil olej na vousy. A ptal jsem se vás jestli by jste nevymysleli něco na palici pro nás chudovlasý, aby ty vlasy nerostli tak rychle a mi tak furt nemuseli tu palici holit. Taky jsem se vás ptal i na nějaký druhý přípravek, který by naopak odstraňoval chlupy z chlapských zad, to zkrátka nechce žádný chlap :D
Odpovědět
AD Avatar autora 10x svisle a 10x vodorovně 28.5.2023 19:05
Zdarec borče, děkan že pěstuješ s náma. Určitě můžeš Roller používat i bez výživy. A tohle je zajímavý téma. Moje přítelkyně si s tím třebas hlavu projíždí, kde má holé místo a prý to pomáhá. Každopádně je to různý a nemáme na to zatím ještě takový feedbacky. Zkusit to můžeš, za to nic nedáš. Každopádně buď opatrnej, abys jí pak neměl jak cedník. Všeho s mírou a klidně pak dej nějakej feedback. Pokud do toho půjdeš. Měj se krásně a děkan za zajímavej dotaz.
C Avatar autora Použití 17.3.2023 15:24
Jak to je když chci zhoustnout vousy ? ;1F914; Musím být oholený nebo můžu valit normálně skrze vous ?
Odpovědět
AD Avatar autora Použití 19.3.2023 19:33
Servus draku, určitě nic neholit a vem to rovnou přes vousiska. Kdyby cokoliv nebylo jasný, tak nám napiš mail a tam ti rádi všechno dovysvětlíme. Měj se krásně a ať rostou!
H Avatar autora Používání 13.3.2023 22:40
Zdar borci, jsem asi trochu dement, ale nejsem moc moudrej z návodu na použití (10x vodorovně, 10x svisle). Každej pruh 10x, nebo jak? Můžete mi to prosím vysvětlit jako jedinci z pomocný školy? Díky
Odpovědět
AD Avatar autora Používání 14.3.2023 15:05
Servus Hanzi, nic se neděje a je to myšleno tak, že si na každý tváři 10x přejedeš svisle a 10x vodorovně. Takže dohromady 20x na jedný. Když bys potřeboval poradit ještě s něčím, tak neváhej napsat. A nezapomeň, že před ani potom nedávat minimálně 6h nic na tvář, ať si tam nezaneseš zánět. Měj se krásně a kdyby cokoliv, tak jsme tu pro tebe.
T Avatar autora 19.2.2023 12:10
Zdarec, mě by zajímalo, jestli opravdu stačí délka jehliček 0.5 mm a nebo jestli mohou být jehličky i delší? Třebas 1.5 mm dlouhý? Díky za radu
Odpovědět
AM Avatar autora 20.2.2023 10:56
Zdarec Tome. Delší jehličky jsou v EU zakázaný, takže by 1,5mm neprošlo. Maximální délka je těch 0,5mm, která je úplně dostačující. Což ti můžou tváře po použití potvrdit :-D Kdybys měl nějakej další dotaz, tak neváhej a napiš nám na gang@angrybeards.cz. Měj se krásně.
D Avatar autora Roller na vlasy 28.12.2022 16:16
Zdar Chlapi, zajímalo by mě, jestli je dobrý používat roller i na vlasy. Docela bojuju s vypadáváním a zkouším, čím by se to dalo zachránit. Pomůže roller i při péči o vlasy, nebo je spíš jen na vousy? Říkám si, jestli nemůže používání naopak víc vlasů vytrhat, než zachránit. Díky za radu. Dominik
Odpovědět
AD Avatar autora Roller na vlasy 30.12.2022 10:53
Nazdar Dome, ty bláho na palici jsme ještě náš Roller nezkoušeli. A radši teda bychom ani nedoporučovali. Na tváře ideálka, ale na hlavě je místy ta kůže přece jen slabší, tak aby sis neublížil nebo nějak nepoškodil strukturu kůže. Každopádně je to hlavně i na tobě jestli to zkusíš. A přesně jak říkáš, já bych měl strach že si ty poslední tři vlasy děda Vševěda vytrhám. Dej vědět, jak ses rozhodl. Ať rostou a šťastnej novej!
V Avatar autora 26.11.2022 19:33
Zdar hoši, chci se zeptat, dejme tomu že dvakrát denně budu rollovat vousy úplně do krve, absolutně nadlidsky hodně, bude to kontra produktivní nebo to nijak neuškodí? dík za odpověď!
Odpovědět
AM Avatar autora 28.11.2022 08:43
Zdarec Vojto. To bys tomu teda dal. Rollováním kůži fakt fest nasereš a bohatě stačí praktikovat jednou za 3-4 dny, ať jí dáš taky chvilku oddech. Sílu bys do toho měl taky dát přiměřenou, ať se celej nerozbodáš. Doufáme, žes to ještě neudělal a neptáš se zpětně, protože máš celý rozbodaný tváře a teď umíráš v bolestech :-D Takže tolikrát denně a s takovou silou se do toho rozhodně nepouštěj. Roller má podpořit hustotu a tím, že si totálně zničíš tváře tomu nějak nepomůžeš. Kdybys ještě něco potřeboval, tak dej vědět na gang@angrybeards.cz. Měj se krásně.
K Avatar autora Četnost 26.10.2022 12:43
Čau, předem děkuji za rychlé doručení a rád bych se zeptal ... Mám si jednu i druhou tvář přejet rollerem 10x ve svislých a 10x ve vodorovných pruzích? (tudíž 40 přejetí) :D nebo těch 10x a 10x přejetí je celkově? (tudíž 20 přejetí) :D Možná je to blbý dotaz, ale jelikož ještě nevím jak to kope, tak abych to hned na poprvé nepřehnal :D díky moc za odpověď
Odpovědět
AM Avatar autora Četnost 27.10.2022 08:03
Zdarec Kubo, je to úplně v pohodě dotaz. Lepší je se zeptat, než to pak dělat špatně a tvý snažení by bylo bez výsledků. Rollovat budeš každou tvář 10x svisle a 10x vodorovně, takže tě čeká příjemná projžďka, jako poprvý v autoškole :D a kůži u toho pěkně naštveš. Ničeho se neboj a vrhni se do toho po hlavě a s jistotou v ruce. Kdyby tě napadlo cokoliv dalšího, tak dej vědět. Měj se krásně.
F Avatar autora Roller 9.9.2022 23:14
Čus už mám dlouhé vousy mám bradku má cenu bradu prejizdet rollerem porostou rychleji .Diky zdarec
Odpovědět
AD Avatar autora Roller 12.9.2022 09:53
Servus Fando, hele jestli už máš na bradě slušnej základ, tak Roller pak hlavně pomáhá s hustotou, která se hodí vždycky, takže se neboj tváře rozbodávat dál do plnejch! Měj se krásně a ať rostou!
T Avatar autora Otázka na beard roller 25.7.2022 21:27
Čau chci se zeptat od kolika let by se mohl beard roller používat protože jsem to chtěl koupit pro syna děkuji
Odpovědět
AB Avatar autora Otázka na beard roller 26.7.2022 08:03
Zdar Tome, hele tady to je hodně různorodý téma. Jestli už má v 15. letech nějakýho sumečka pod nosem a sem tam základ, tak to už mu ho určitě můžeš koupit. Ale jestli je holobrádek, tak bych s tím klidně počkal, než mu začne rašit něco samovolně a až pak to podpořit. Nevadí, když ho bude používat brzo, ale je to jako tahat dříví do lesa. Je super, že chceš z malýho udělat co nejdřív našeho člena gangu, jen není třeba tlačit na pilu. Měj se krásně, Dom
T Avatar autora Roller 28.1.2022 18:49
Čau, dá se používat doping po rollování? Zkoušel sem to a celkem příjemně to hřeje, žádný pálení jak sem čekal, tak nevím, proč se to nedoporučuje. Vadí to něčemu nebo pokud je to člověku příjemné, dá se to používat :D?
Odpovědět
AB Avatar autora Roller 28.1.2022 23:11
Čus, Tome! Hele, dá se všechno. Něco jen jednou, ale všechno :D Obecně to nedoporučujeme, protože po rollování je kůže hodně podrážděná, poměrně hluboko ji narušíš a není dobrý potom ani chodit ven, ani na kůži nic patlat, aby sis tam nezanesl zánět, nebo jinej bordel, jak uvádíme i v našich FAQ. To je potom jiný auuuu, než pálení po Dopingu :D Takže, pokud ti to vyhovuje, nepozoruješ žádný problémy a jistým divným způsobem tě to uspokojuje, tak klidně dělej podle sebe, jen se pohybuješ dost na hraně. Kdyby cokoliv, dej vědět. Ať rostou! Martin
T Avatar autora 2.3.2021 17:54
Ahoj, roller používám cca dva týdny a poslední dny pocituji, že mě svědí tváře.. znamená to, že rostou nový vousy? :O :-D
Odpovědět
AB Avatar autora To bude spíš něco jinýho. 3.3.2021 15:53
Zdarec, to nebude vončo. :D Nezměnil jsi stravu, prostředí, nepoužíváš něco co si před dvěma dnama nepoužíval? Bude to podle mě reakce na nějakou změnu. Dlouhodobý používání rolleru s tím bude mít pramálo společnýho. Určitě ale doporučuju vysadit dokud nepřijdeš na to, co se děje. Případně neváhej napsat na info@angrybeards.cz můžeme se o tom pobavit a zkusit zjistit co se děje. Případně zajdi za dermatologem, ten bude nejmoudřejší. Měj se, Tomáš
O Avatar autora Vlasy 2.12.2020 17:25
Je tenhle roller moznej i na podporu vlasů? Nebo je to jiný druh rolleru?
Odpovědět
T Avatar autora Beard Roller 3.12.2020 10:02
Zdarec, dělali jsme ho na vousy. Na vlasy by podle internetů měl bejt s delšíma jehličkama. Jenže delší než 0,5 mm by člověk neměl používat doma sám. Určitě na internetech seženeš delší, ale měl bych strach, abys nenadělal víc škody než užitku. Být to na mně, zkusím ten náš a uviděl bych, co udělá. Podle toho případně vzal delší, poradil se s dermatologem nebo podobně. Není to už taková sranda a bral bych to zodpovědně. Ať už se rozhodneš jakkoli, určitě dej vědět, abychom dokázali líp poradit dalšímu chlapovi. Ať rostou, Tomáš
T Avatar autora Kombinace rolleru, dopingu a jiných serepetiček 27.11.2020 23:01
Ahoj borci. Zrovna mi od vás dorazila nejen Velká sada pro růst vousů, ale k ní i beard roller. Nejprve chci poděkovat za skvělý a nápaditý design balení, krabiček a vtipný popisky, které pobavily, super!! No a jelikož se řídím heslem "Když už, tak pořádně", tak se chci se zeptat, jak to mám vše nakombinovat, abych mohl Vaše přípravky na podporu růstu vousů používat na maximum. Chci totiž používat nejen vaše doping tablety, doping krémík a beard roller, ale k tomu ještě svoje aktuálně používané serepetičky na zlepšení pokožky obličeje i výživu vousů: olej a balsám na vousy (mám oboje), peeling a mycí ranní gel na obličej. ► Do teď byl můj postup následující: 1) ráno omytí obličeje ranním gelem 2) vyživení vousů olejíčkem 4-5 kapek (nemám těch vousů moc, ale bradka a po stranách to roste, tak už je co vyživovat) 3) přes den nic 4) večer peeling gel na obličej a spláchnout 5) balsám na vousy (smyl jsme s ranním mytím). Jak to teď nakombinovat ještě s přípravky od vás? Chtěl bych používat roller 3x týdně, jenže píšete, že po rollování se má dát pokožce aspoň 6 hodin klid, což chápu, že ani doping nebo nějaký ten balsám na vousy? Jde o to, že zároveň uvádíte, že doping je nejlepší dávat ráno i večer a klidně vícekrát denně po menších dávkách. ► Návrh postupu nyní: Ráno bych mohl dát doping mezi bod 1) a 2). Pak znovu odpoledne místo bodu 3). No a moje otázka zní, co večer, v den, kdy chci použít i roller? Dal bych peeling (tedy bod 4) a mám čistou pleť, ale co dál? Mohu dát 5) doping, pak 6) balzám na vousy a nakonec 7) použít roller? Pokud ano, jaké pauzy mezi tyto kroky dát? Pokud ne, jaký postup radíte, abych mohl opravdu využívat doping ráno i večer, přestože v daný den chci použít i roller? :) Omlouvám se za delší dotaz a jeho více částí , ale opravdu chci jít do toho naplno. A budu moc vděčný, když si uděláte čas na reakci.
Odpovědět
T Avatar autora Odpověď a upřesnění 3.12.2020 15:35
Ahoj borci, oběma díky za reakci. Já přemýšlím komplexně a analyticky, je to moje osobnost a když mě něco začne bavit (jako je starost o vousy), tak jdu do toho precizně. Takže Askene, nevím, kolik je tobě, ale asi bys mě hned nemusel nazývat chlapcem, je mi 27 a nevím, kolik tobě, ale myslím si, že v tomhle věku už je ten správný čas tomu pomoct, když se občas nějaký ten nový vous objevuje. Tome, jasně, že frekvenci rollování zvolím podle toho, jak to bude kůži dráždit a jak se bude hojit. Předpokládám, že rollování je ideální na čistou kůži, takže třeba krátce před tím na kůži doping/olej/balzám nenanášet a naopak omýt třeba tím čistícím mýdlem a horkou vodou a pak rollovat? Jak píšeš, že bys potřeboval více info, tak níže se o to pokusím a mohu poslat i foto. Upřesním, že vousy mi rostou už asi 10 let, ale pořád je zárůst v podstatě: slabý knír, pod bradou a bradka a pak od spánků takový ten pruh přes lícní kosti a bradu k druhýmu spánku, to je souvislý. Na tvářích jen samotných pár chlupů, tam to chybí nejvíce. Taťka to má podobně, ale na tvářích to má normálně zarostlé, i když řídké. Jenže genetika není po jednom předkovi že, u ostatních prarodičů nevím, znám je z fotek, kde byli oholení. Za poslední roky se ty vousy postupně a pomalu zahušťují, ale chci to popohnat a není to pro mě vyhození peněz, pokud to zabere aspoň částečně. A nechci čekat do padesáti, to jen reaguju, že to chce čas - myslím, že je ten správný čas do toho jít právě. Mimochodem, ano, i nějaký malý místa neprorostlý mám, co by se hodila zaplnit. Jinak olej/balsám používám proto, abych vousy změkčil a neodstávaly (což mi dělá a tohle pomáhá i vyživuje a hezky voní). Když si uděláš ještě chvíli na tyhle doplňující otázky, budu moc rád. (y) Pak samozřejmě po užívání napíšu hodnocení, ale to až co ukáže čas. (y)
T Avatar autora Go hard or go shave! :D 3.12.2020 09:58
Zdarec draku, díky moc za chválu, toho není nikdy dost. :D ♥ Jinak seš dobrej hrotič, což nemusí bejt špatný, ale taky může. Více méně souhlasím s Askenem. Do růstu se promítá milion věcí a chce to čas + je pravda, že genetiku nepřechčiješ. Na druhou stranu je to krásná výmluva a lidi se k ní přiklání na můj vkus až moc brzo. Genetika pustí ve všem daleko dál, než si spousta lidí chce připustit, jen je pro to potřeba něco dělat. Je možný urychlit/zlepšit růst, když je beard patchy, ale je fakt klíčový, jak ti rostou a kolik ti je. Pokud seš mladej, tak bych osobně šetřil kačky a užíval si mládí. Je to ale na tobě, proti gustu žádný dišputát. Výživu vousů bych úplně nehrotil, pokud není zas tak co vyživovat. Případně vzal olej a to je víc než dostačující. Očistit kůži je určitě super. Ráno bych očistil, dal Doping, večer do stejný. Po Dopingu případně olej, ale fakt s rozumem a míň je víc. Když bys Rolloval, tak večer a už pak nikam nechodit, nic na kůži nedávat. Zase až ráno a s rollováním zase platí míň může bejt víc. Chce dát kůži žas na zahojení, když vyzkoušiš a bude ti vyhovovat 3*tejdně, tak ti za to pokutu dávat nebudem. Mně 2* bohatě stačí. Kdybys chtěl jakkoli dál poradit, neváhej nám napsat. Takhle nemám dost informací, abych poradil líp, ale máš vlastní hlavu a poznáš se nejlíp sám. Na konci dne si to musíš určit ty. Ať rostou, Tomáš
A Avatar autora Moc to hrotis 2.12.2020 17:20
Prehnane to resis... Tohle uz je moc chlapce... urcite si mladej. Vousy neprechcijes stejne jako vlasy. Rozhodne je nejaka sance, ale nespolehej jen na "doplnky", protoze rozhodujici faktor je genetika. Funguje to uplne stejne jako s proteinem a dalsima doplnkama stravy. To co kluci nabizi, tomu sam verim a ma to v praxi prinosy, ale jen pokud v tvojim pripade mas genetiku na vousy. Doping funguje vyborne pokud mas kolecka, drobny mista neprorostly, za to se sam zarucuju, ale pokud mas vetsi mista na tvarich / brade, tak spis penize vyhazujes, protoze na tom miste zatim mas zavrenou folikulu, pokud vubec. Nejvetsi roli hraje tvuj testosteron, genetika, vek a pak dalsi hormony, strava a posledne doplnky. Ten roll logicky nemuzes pouzivat soucasne z dopingem kvuli podrazdeni. To, ze jej doporucujou 2x denne psali jeste v dobe kdy nebyl v prodeji roller. Je logicky, ze musis kuru presunout treba na rano a odpoledne. Zadnej podstatnej negativni vliv to nema. Balzam, olej uz vubec.
V Avatar autora 26.11.2020 20:27
Zdar chlapi, zajímalo by mě, jak to řešit v případě, že mám na obličeji povícero mateřských znamének? Můžu tomu nějak ublížit? Mám se jim vyhýbat nebo stačí v dané oblasti nějak míň zatlačit? Díky a ať rostou!
Odpovědět
T Avatar autora Na znamínka bacha 3.12.2020 09:29
Zdarec, jak píše Asken, na znamínka bacha. Určitě v nich nerolluj. Pokud je jich pár a dá se vyhnout, tak mezi nima můžeš jezdit, jestli je jich ale fakt dost a měl bys do některejch píchat, tak Roller raději vynech. Není to sranda a je potřeba na to dávat poroz. Tomáš
A Avatar autora XX 2.12.2020 17:22
Neprirovnaval bych to uplne bradavicim, ale mel by ses v tehle mistech chovat podobne. Pokud ty znaminka mas maly, na krku, tvarich, zkusil bych slabe rollovat, ale idealne jen pouzivat jiny doplnky pro rust, pokud chybi par mist. Rollovat pak jen tam, kde nemas znaminka.
M Avatar autora Kombinaci s pleťovou maskou 17.11.2020 19:23
Zdravím chlapi, Rád bych se zeptal, mám problémy s akné a tak nějak se tedy nevyhnu pleťovým maskám a peelingu (musím ty dopingy obohatit o “dámskou” kosmetiku :D) A tak bych se rád zeptal, jak tohle namombimovat? Dávat peeling a masku před rolováním (par hodin třeba) nebo je lepší v jiný den? Díky moc.
Odpovědět
AB Avatar autora 20.11.2020 20:50
Zdarec, Díky moc, že píšeš. Peeling můžeš použít i před rollováním, ale nic jinýho bych raději nepoužíval, nevím jestli v masce kterou používáš není něco agresivního a mohlo by to být pro kůži už moc. Takže raději v jiný den. A co se Dopingu týče, tam doporučujeme rolovat večer a Doping použít ráno. Zatím se měj a kdyby cokoliv, dej vědět. :) Ať rostou, Adam
J Avatar autora Zivotnost 16.11.2020 11:39
Ahoj, zajímalo by mě jakou má roller životnost, respektive jak dlouho si udrží svoje vlastnosti tak aby fungoval? Jakub
Odpovědět
AB Avatar autora Životnost 22.11.2020 18:17
Zdarec Kubo, díkec za dotaz. :) Životnost Rolleru ovlivňuje celá řada faktorů od intenzity používání, až po strukturu tvojí kůže. Když se o něj staráš, tak zpravidla vydrží až 6 měsíců. Pozoruj ale jehličky i sám. Pokud by se ti zdály špatný, nebo rollování nebylo stejný jako dřív, je na čase Roller vyměnit. Kdyby cokoliv, určitě se ptej :) Zatím se měj a ať rostou, Adam