2k19 recap

Co si budeme, teď už skoro uplynulý rok 2019 byl za celou naši dvouletou historii firmy tím nejzlomovějším. Pojďme si dát recap, co vše se událo, povedlo i na čem do budoucna ještě zapracovat.

Nové výrobky

Tento rok se jednoznačně nesl ve znamení spousty nových výrobků, které jsme na vás vychrlili. Začněme limitkami jako byly oleje Khalifa the Sheikh a Voskovec a Beardich. Dále jsme inovovali dárkové sady, kdy jste konečně mohli dát chlapácký plechový box, za který jste se už nemuseli stydět. Značně jsme rozšířili portfolio nářadí na celkový počet 3 typů kartáčů a 2 shavett. S tímhle nářadím jste byli tak moc spokojení, že během celého roku jsme bojovali se skladovými zásobami. Takže za několika měsíční výpadky během roku, sorry jako, ale kdo mohl tušit, že máme zákazníky takové magory, že tisící množství vyrobených kusů nebude dost :-D

Rok 2019 pro nás taky znamenal opuštění segmentu čistě kosmetiky na vousy. Díky jílu jsme začali fušovat i do vlasovky a následující rok se určitě můžete těšit na pecky, které pro vás v této kategorii chystáme.

Naprostý zlom na poli výrobků ale nastal s naším Beard Dopingem. Jednalo se o takový trhák, že jste nám hned několikrát vykoupili sklady a opět uštědřili lekci v plánování zásob, než jsme se to konečně naučili, kolik toho vyrobit, abychom alespoň na měsíc byli v suchu.

Expanze všemi směry

62396794_2263311110652973_4429249736272248832_o

Protože nás není nikdy a nikde dost, zamakali jsme na překročení hranic k našim sousedům Slovákům a Polákům a pak i na rozšíření partnerské sítě v Česku, abyste nás mohli koupit nejen on-line ale i v kamenných prodejnách. Takže už ani v offline světě a za hranicemi nám neuniknete.

Vstříc svýmu americkýmu snu

Největší bombou letošního roku bylo ale to, že díky vám, spoko vousáčům a vousáčkám, jsme od června mohli přestat kutat po nocích to, co začínalo původně jako koníček a projekt, vykašlat se na naše dosavadní zaměstnání a začít konečně dělat tuhle parádu na full. Za což jsme vám v tomto roce rozhodně nejvíc vděční.

 

 

 

 

Díky, že pěstujete s námi a těšíme se, jak hezky se o vás budeme starat i nadále!