Roidy pro vousy, vlasy i celé tělo

Beard Doping a Roller je maximum, co můžete pro růst vousů zvenku udělat. Beardroids boost růstu posunují na vyšší level. Vyživují vousy zevnitř. Boj s jejich růstem je komplexní a čím víc front pokryjete, tím spíš uspějete. Přispívající k zlepšení jak kvality, tak i zdravého růstu vousů, vlasů a v podstatě fungování celého organismu. Jak říkali dědové, na zdravém těle, zdravý vous.

Dopingování povoleno

beardroidsNejsou to zázračné tobolky, po kterých budete vypadat jak bratranec It. Je to doplněk stravy, který vousům i vlasům prospívá. V současné době je totiž spousta lidí překrmená, ale podvyživená. Tělo prostě nemá dostatek živin, vitamínů a minerálů. V ideálním světě byste je všechny do sebe dostali každý den stravou, v tom reálném vám s tím pomůžeme.

Zaměřili jsme se na celkovou podporu vlasů a vousů. Beardroids přispívají k jejich kvalitě, omezují jejich vypadávání, pomáhají se snížením únavy, vyčerpání a pomáhají metabolizovat mikroživiny. Můžete je teda baštit nejen kvůli podpoře růstu, ale i ke zdravé činnosti milionu dalších věcí.

Z čeho jsme je uvařili?

Beardsroids obsahují biotin, který přispívá k udržení zdravého stavu vousů, vlasů a pokožky. Aminokyseliny L-Methionin a L-Cystine jsou základním stavebním kamenem vousů i vlasů. Kyselina Panthotenová snižuje míru únavy a vyčerpání, zdravé mentální činnosti a energetickému metabolismu. Zinek pomáhá k udržení normálního stavu vlasů, vousů, nehtů a pokožky. Jednou ze složek je taky MSM, který je zdrojem síry označované za „minerál krásy“. Takže budete celkově hezu. 

Strava je základ

Pokud nemáte pestrou stravu, organismus se zaměřuje na důležitější věci, než jsou vousí folikuly. Třeba na to, abyste vůbec dokázali fungovat. Beardroids jsou doplňkem stravy, ale pestrou stravu nic nevyváží a nenahradí. Holt nenabízíme zázraky na počkání. 

Stejně jako všude jinde platí, že za každým pořádným výsledkem stojí kupa dřiny. Nejtěžší kalibr, který můžete v boji nasadit, je kvalitní strava. A pijte. (I vodu.) Všechny tajné receptury jsme prozradili v článku Jak zrychlit růst vousů, tak si je běžte nastudovat.

Ať rostou!

 

KOUPIT BEARDROIDY