Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Nejsilnější muž světa s Angry Beards

Je zajímavé, jak se vše proplétá a jak je svět malý.

10.8. jsme byli na Litovelském Otvíráku, kde nechyběl ani Jiří Tkadlčík, který je tváří silného 13° piva Gustav a s Litovelem spolupracuje. Při té příležitosti jsme ho oslovili, zalíbili se mu naše výrobky a pozval nás na World's Ultimate Strongman Champ. u105kg, Czech Republic, který se konal 18.8.2018 v Přerově. Na takovou pozvánku se neříká nic jiného než ANO, budeme tam.

Jirka i jeho přítelkyně Valerie jsou super, alespoň co jsme měli možnost se nimi v tom všem zmatku, který museli ukočírovat, pobavit. Mistrovství zvládli bravurně a jak už to tak bývá, co si uspořádáte, to také vyhrajete. Samozřejmě si děláme prdel. Konkurence z 12 zemí byla extrémně silná, ale ani zdaleka tak, jako náš ČESKÝ LEV Jiří Tkadlčík. Urval první místo s 12,5 bodovým náskokem před Polákem Przemysławem Marczewskim.

Jirka nejenže převálcoval konkurenci, ale převálcoval i světový rekord v mrtvém tahu, kterého byl mimochodem držitelem a to o 5 kg. Poměrně snadno zvedl 390 kg a říkal, že ho mrzí, že nedal už rovných 400 kg, ale nechtěl ohrozit celkový výkon, čemuž naprosto rozumíme. 390 kg zvedl s ladností a bez jediné pochyby by zvládl i 400.

Místem konání byl park v Jirkově rodném Přerově. Park byl překrásný, malinko nám vadilo, že okolo závodní plochy se utvořila neprostupná bariéra asi 4 řad lidí, a tak jsme závody viděli až dodatečně z reportáží, přestože jsme na místě byli. Řešením by byla nějaká tribuna, ale takto měli milé k závodníkům zase blíž a více jim mohli dodávat energii.

Zde malé poohlédnutí po další skvělé akce, které jsme mohli být partnery.

Ať rostou.

Zpět do obchodu