Nejsilnější muž světa s Angry Beards

Je zajímavý, jak se vše proplétá a jak je svět malý.

10.8. jsme byli na Litovelském Otvíráku, kde nechyběl ani Jiří Tkadlčík, který je tváří silného 13° piva Gustav a s Litovelem spolupracuje. Při tý příležitosti jsme ho oslovili, zalíbily se mu naše výrobky a pozval nás na World's Ultimate Strongman Champ. u105kg, Czech Republic, který se konal 18.8.2018 v Přerově. Na takovou pozvánku se neříká nic jiného než ANO, budeme tam.

Jirka i jeho přítelkyně Valerie jsou super, alespoň co jsme měli možnost se nimi pobavit v tom všem zmatku, který museli kočírovat. Mistrovství zvládli bravurně a jak už to tak bývá, co si uspořádáš, to taky vyhraješ. Samozřejmě si děláme prdel. Konkurence z 12 zemí byla extrémně silná, ale ani zdaleka ne tak, jako ČESKÝ LEV Jiří Tkadlčík. Urval první místo s 12,5 bodovým náskokem před Polákem Przemysławem Marczewskim.

Jirka nejenže převálcoval konkurenci, ale převálcoval i světový rekord v mrtvole, kterýho byl mimochodem sám držitelem, a to o 5 kg. Poměrně snadno zvedl 390 kg a říkal, že ho mrzí, že nedal už rovnou těch 400 kg, ale nechtěl ohrozit celkový výkon, čemuž naprosto rozumíme. Těch 390 kg zvedl s ladností a bez jediné pochyby by zvládl i čtyřkilo.

Místem konání byl park v Jirkově rodném Přerově. Park byl překrásný, malinko nám vadilo, že se okolo závodní plochy utvořila neprostupná bariéra asi 4 řad lidí, a tak jsme závody viděli až dodatečně z reportáží, přestože jsme na místě fakticky byli. Řešením by byla nějaká tribuna, ale takto měli milé k závodníkům zase blíž a víc jim mohli dodávat energii.

Zde malý poohlédnutí po další skvělý akci, který jsme mohli být partnery. 

Ať rostou!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení