Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Zázračný balzám

Naše balzámy obsahují celou řadu prospěšných látek, chtěli bychom Vám podrobněji představit ty nejdůležitější. Úplně dole, pod článkem najdete kompletní složení.

Bambucké máslo (Butyrospermum parkii) je klíčovým prvkem našich balzámů. Už faraónové v dávném Egyptě si byli vědomi jeho účinků a proto ho používali na svoje vousy. Hydratuje, vyživuje, chrání proti nepříznivým vlivům. Je bohaté na vitamíny A,E,F a nenasycené mastné kyseliny. Má skvělé protizánětlivé účinky, zvyšuje odolnost kůže a navíc hojí již poničenou pokožku. Dopřeje tak vousům stejnou péči, kterou měli potomci bohů.

Kokosový+olej.jpgKokosový olej (Cocos Nucifera Oil) je ten pravý balzám pro vousy i pokožku. Z vousů při pravidelném používání dokáže odstranit lupy a dodá jim přirozený lesk. Zkrátka a dobře po pravidelném používání vousy pouze nevypadají zdravě, ale zdravé jsou. Zabraňuje vysušení a skvěle hydratuje. Je to silný antioxidant a je rovněž bohatý na vitamíny. Vaše vousy díky tomu budou zářit i v té nejvytříbenější společnosti.

Včelí vosk (Cera Alba). Je jedním z nejpoužívanějších vosků v kosmetice, de facto nejpoužívanější, když pomineme vegany a alergiky, které pomineme celkem s klidem. Ceněný je pro svoje jedinečné vlastnosti. Pomáhá při regeneraci pokožky, vyživuje a hydratuje. Je protizánětlivý a často se používá třeba na popáleniny. Tohle se děje pod ochrannou vrstvu, která si díky němu vytvoří a dokáže vydržet velmi dlouho. To znamená, že Vaše pokožka, a hlavně vousy dostanou pořádnou péči i při extrémním zatížení, jako je zachraňování koťátek z hořícího housu.

Lanolin je vlastnostmi podobný vosku. Také vytváří ochrannou vrstvu a poskytuje tak úlevu pokožce. Dobře zvláčňuje a vyhlazuje. Funguje skvěle pro obnovu poničených vousů, které například utrpěly při vášnivém zacházení Vaší drahé polovičky. Je skvělým změkčovadlem, a proto se také používá jako kondicionér.

Coco Caprylate/Caprate se vyrábí z kokosového oleje. V kosmetice se často využívá jako změkčovadlo a emulgátor. Je to suchý olej, díky čemuž vousy nezatěžká ani neumastí. Jak už z jeho funkce změkčovadla plyne, tak změkčuje, zvláčňuje a vyhlazuje. I tento olej se doporučuje i pro velmi citlivou pokožku. Velkou výhodou také je, že do pokožky skvěle proniká. Podobně působí i u vousů či vlasů, vyhlazuje je a dodává jim lesk, za který by se nemusela stydět ani naleštěná pleška Vina Diesela.

Mandlový+Olej.jpgMandlový olej (Prunus Amygdalus Dulcis Oil), tak po tomto oleji bude Vaše pokožka chrochtat blahem. Je opravdu jemný, doporučuje se i pro děti, takže se nemusíte bát, že  by Vaší hroší kůži uškodil. Je to jedna z nejkvalitnějších surovin, která se v kosmetice používá. Pleti dodává esenciální mastné kyseliny, které mají vliv jak na samotnou pokožku, tak i na vousy. Dobře proniká do pokožky, kterou zásobuje vitalizujícími (vitamíny A,B,E) a minerálními látkami. Dobře hydratuje i sušší pleť. Díky vitamínům E a C vytváří ochrannou vrstvu, která pokožku chrání před vnějšími vlivy, a to lépe než Trumpova zeď USA před přistěhovalci z Mexika.

 Arganový olej (Argania Spinosa Kernel Oil) je rovněž v kosmetice velmi vyhledávanou surovinou. Je bohatší na vitamíny a esenciální mastné kyseliny než Rothschildové na dolary. Výborně regeneruje a vyživuje. Je to velmi silný antioxidant a rovněž urychluje hojení povrchových zranění na kůži. Často ho tak můžeme najít v nejrůznějších léčebnách a revitalizujících krémech.

Vitamín E Acetát je synteticky vyráběný vitamín E. Zvolili jsme jej oproti jeho přírodní alternativě kvůli jeho benefitům, které převyšují zápor. Hlavním benefitem synteticky vyráběného je, že dokáže prodloužit životnost výrobků i po jejich otevření a udrží je ve skvělé formě. Takže si klidně můžete nakoupit od každé vůně jeden olej a střídat je podle svého rozpoložení. Jediný zápor oproti přírodně vyráběnému je, že se vstřebává do kůže o malinko hůře. Vitamin E je přirozený antioxidant a působí proti volným radikálům lepé než Tomio Okamura. Pomáhá pokožce „bojovat“ proti stárnutí. Používá se také při hojení ran. Má hydratační a protizánětlivé účinky.

 BeardBalm_slozeni

 

KOUPIT BALZÁM
Zpět do obchodu