Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Blahodárný olej

V tomto článku se můžete dočíst o účincích hlavních složek v našich olejích a kompletní složení všech olejů na vousy. Bez dalšího otálení pojďme na to.

Mandlový olej (Prunus Amygdalus Dulcis Oil), tak po tomto oleji bude Vaše pokožka chrochtat blahem. Je opravdu jemný, doporučuje se i pro děti, takže se nemusíte bát, že by Vaší hroší kůži uškodil. Je to jedna z nejkvalitnějších surovin, která se v kosmetice používá. Pleti dodává esenciální mastné kyseliny, které mají vliv jak na samotnou pokožku, tak i na vousy. Dobře proniká do pokožky, kterou zásobuje vitalizujícími (vitamíny A,B,E) a minerálními látkami. Dobře hydratuje i sušší pleť. Díky vitamínům E a C vytváří ochrannou vrstvu, která pokožku chrání před vnějšími vlivy, a to lépe než Trumpova zeď USA před přistěhovalci z Mexika.

Coco Caprylate/Caprate se vyrábí z kokosového oleje. V kosmetice se často využívá jako změkčovadlo a emulgátor. Je to suchý olej, díky čemuž vousy nezatěžká ani neumastí. Jak už z jeho funkce změkčovadla plyne, tak změkčuje, zvláčňuje a vyhlazuje. Podobně působí i u vousů či vlasů, vyhlazuje je a dodává jim lesk, za který by se nemusela stydět ani naleštěná pleška Vina Diesela. Doporučuje se i pro velmi citlivou pokožku. Velkou výhodou také je, že do pokožky skvěle proniká. 

Millionové+Vousy.jpg

Arganový olej (Argania Spinosa Kernel Oil) je rovněž v kosmetice velmi vyhledávanou surovinou. Je 

bohatší na vitamíny a esenciální mastné kyseliny než Rothschildové na dolary. Výborně regeneruje a vyživuje. Je to velmi silný antioxidant a rovněž urychluje hojení povrchových zranění na kůži. Často ho tak můžeme najít v nejrůznějších léčebnách a revitalizujících krémech.

Avokádový olej (Persea Gratissima Oil) je další ze skupiny extrémně blahodárných olejů. Má podobné účinky jako arganový olej, je rovněž silný antioxidant, obsahuje celou řadu vitamínů (A,B,C,E) a nenasycené mastné kyseliny. Plusem také je, že chrání proti UV, a to ještě lépe než Stiflerův faktor 69. Podporuje regeneraci a co víc, i samotný růst vlasů/vousů, tvorbu kolagenu a ke všemu i změkčuje.

 

Angry+Beards.jpgTocopheryl Acetate je synteticky vyráběný vitamín E. Zvolili jsme jej oproti jeho přírodní alternativě kvůli jeho benefitům, které převyšují zápor. Hlavním benefitem synteticky vyráběného je, že dokáže prodloužit životnost výrobků i po jejich otevření a udrží je ve skvělé formě. Takže si klidně můžete nakoupit od každé vůně jeden olej a střídat je podle svého rozpoložení. Jediný zápor oproti přírodně vyráběnému je, že se vstřebává do kůže o malinko hůře. Vitamin E je přirozený antioxidant a působí proti volným radikálům lepé než Tomio Okamura. Pomáhá pokožce „bojovat“ proti stárnutí. Používá se také při hojení ran. Má hydratační a protizánětlivé účinky.

Ovesný olej (Avena Sativa Kernel Oil) nejen že obsahuje pro pokožku a vousy nezbytné látky, on je obsahuje v takových poměrech, které žádný jiný olej nemá. Mezi jeho hlavní přednosti patři, že pomáhá udržet pokožce přirozené pH, je velmi bohatý na esenciální mastné kyseliny, které pokožku chrání před ztrátou vody, a je to silný antioxidant. Ke všemu obsahuje děsivě znějící ceramidy, které se starají o správnou funkci kožní bariéry a brání rozkladu kolagenu a elastinu. Navrch tohoto všeho jim vytvořená ochranná vrstva pokožku chrání proti sluníčku a vysušováním.

 

Všechny ingredience jsme vybírali pečlivě, spolu s odborníkem a věříme, že výsledek stojí za to a sedne i Vám.

BeardOil_slozeni 

KOUPIT OLEJ
Zpět do obchodu