Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Blahodárný olej

Zkušení vousáči dobře vědí, že mazání je základ! Ať si účelně necháváte rašit strniště nebo se vám už nějakou chvíli nechtělo holit, olej bude první věc, kterou budete potřebovat. Vousy prostě vyžadují podporu nositele a aspoň ten olej by si zasloužila každá brada.

olejnavousy

Konec škrábání a svědění

Přináší plno benefitů, a tohle bude pravděpodobně ten největší. Růst vousů je pro kůži náročný a pokud ji necháváme ležet ladem, ať si poradí sama, je většinou hodně zubožená. Proto vousy svědí, trčí všemi směry jako drátěnka a dělají se v nich lupy. Péče je základ, o tom tu mluvíme furtOlej vousy i pokožku hydratuje a vyživí, takže se brada uzdraví a přestane furt svědit, škrábat a lupit jak sníh uprostřed zimy v 69.

Snadnější cesta k luxusnímu beardu

Další nespornou výhodou je lepší forma vousů. Stačí pár dní a jsou poddajnější, jemnější a celkově lépe vypadají. Už prostě nebudete jak Chuck Noland, ale spíš Chuck Norris. Pak stačí načesat všechno se správným nářadím a hrdě nosit!

Který vybrat

V naší nabídce najdete originální beardí olej ve čtyřech vůních, plus jednu luxusní podpultovku, se kterou jsme se fakt dlouho patlali. Pokud nejste milovníci citrusů nebo tea tree, tak doporučujeme sáhnout po Jackovi Saloonovi nebo Christopherovi Travellerovi. Tyhle oleje jsou sušší, lépe se vstřebávají a tolik nemastí.

Pokud byste měli chuť na pořádnou prasárnu, sáhněte po Murican oleji. Je to poctivá americká ropa, se kterou nám pomáhal americký barber třetí generace a jde to znát.

blahodarny-olej2

Jak na něj

Čím delší vousy, tím více oleje spotřebují, ale i na Krakonošův plnovous vystačí lahvička na dlouhé týdny. Stačí si 2–6 kapek kápnout do ruky, rozetřít je mezi dlaněmi a vetřít je do vousů. Všude. Do délek (konečky beardu potřebují olej nejvíc), na tváře, ke konturám. Všechno si to promasírujte a dostaňte olej až ke kůži.

Po naolejování je super si vousy vykartáčovat. Kromě toho, že je zatraceně příjemná masáž, ocení ji vousy i kůže. Olej ještě líp rozprostřete celým plnovousem, z kůže odstraníte mrtvé buňky a stimulujete kořínky k dalšímu růstu.

KOUPIT Olej
Zpět do obchodu