Zásilkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Blahodárný olej

V tomto článku se můžete dočíst o účincích hlavních složek v našich olejích a kompletní složení všech olejů na vousy. Bez dalšího otálení pojďme na to.

Mandlový olej (Prunus Amygdalus Dulcis Oil), tak po tomto oleji bude Vaše pokožka chrochtat blahem. Je opravdu jemný, doporučuje se i pro děti, takže se nemusíte bát, že by Vaší hroší kůži uškodil. Je to jedna z nejkvalitnějších surovin, která se v kosmetice používá. Pleti dodává esenciální mastné kyseliny, které mají vliv jak na samotnou pokožku, tak i na vousy. Dobře proniká do pokožky, kterou zásobuje vitalizujícími (vitamíny A,B,E) a minerálními látkami. Dobře hydratuje i sušší pleť. Díky vitamínům E a C vytváří ochrannou vrstvu, která pokožku chrání před vnějšími vlivy, a to lépe než Trumpova zeď USA před přistěhovalci z Mexika.

Coco Caprylate/Caprate se vyrábí z kokosového oleje. V kosmetice se často využívá jako změkčovadlo a emulgátor. Je to suchý olej, díky čemuž vousy nezatěžká ani neumastí. Jak už z jeho funkce změkčovadla plyne, tak změkčuje, zvláčňuje a vyhlazuje. Podobně působí i u vousů či vlasů, vyhlazuje je a dodává jim lesk, za který by se nemusela stydět ani naleštěná pleška Vina Diesela. Doporučuje se i pro velmi citlivou pokožku. Velkou výhodou také je, že do pokožky skvěle proniká. 

Arganový olej (Argania Spinosa Kernel Oil)