Angry Forbes, aneb Třebíčáci ve velkoměstě

Na začátku roku všechna bystrá oka na našich sociálních sítích postřehla, že jsme vyjeli reprezentovat Angry Beards a celou Třebíč až do velkoměsta. Jestli jste zvědaví, co jsme tam vůbec prováděli, račte číst dál.

Celá story začala naprosto neuvěřitelně. Napsal nám Rob Settler z Forbes, jestli bychom nechtěli přijít. No dobře, zas tak neuvěřitelně to nezní. Řekli jsme si, že nemáme co zkazit, tak jsme kývli a vydali se na cestu.

Nejdražší pisoár v životě

Povídat s plnou cisternou se nám nechtělo, tak jsme se před cílovou destinací začali rozhlížet po wéckách. Po půlhodině bloudění nikde nic, tak jsme svolili k tomu, že zaplatíme 20 ká za pisoár u metra. Naše nejdražší vychcání v životě. 

Cílová destinace byla Revoluční. Doslova. Co zůstalo při starém, byla ochota recepční. Paní kyselá jak prdel nás poslala až někam do… výšin, tak jsme šlapali po schodech, dokud se před námi neukázaly dveře s nápisem Forbes.

Hovory z gauče

Tam už si nás převzal Robo, se kterým jsme si sedli do místnosti a začali kecat. Zeptal se nás, jestli si to může nahrávat, a my bez váhání souhlasili. Bez toho už to pro nás není vončo. I když přiznáváme, že jsme byli drobek ve stresu. 

Rob je ale dobrej redaktor, kladl nám zajímavé otázky a díky tomu jsme s Adamem kecali jeden přes druhého. Jestli jste zvědaví, co všechno jsme na sebe práskli, můžete si přečíst článek v samotném Forbes, dole máte odkaz.  

Na konci rozhovoru jsme se s Robem ještě domluvili, že za náma do Třebíče přijede i s fotografem, abychom nacvakali nějaké fotky k článku. O týden později přijeli a ukázalo se, že fotografem je náš známý Michael, se který nám fotil Kraiga, Bulla a další vousáče. 

forbes_Michael

Tréma z nás teda zase drobek opadla, ale stejně to bylo daleko horší než rozhovor. Naše zkušenosti z focení jsou zatím takový, že komandujeme, co a jak chceme, než že bychom se sami vykrucovali před objektivem. Fotilo se, kecalo se a na výsledek celé práce se můžete mrknout na stránkách Forbes:

》Naštvaní vousáči. České muže naučili mazat si „podvozek“ a utrácet tisíce za kosmetiku 《

Ještě jsme chtěli dodat poděkování, který se tam Forbesu nevešlo, tak aspoň tady. Děkujeme všem, protože jen díky vám se o nás někdo zajímá a co někdo, samotní Forbesáci. Díky moc a ať rostou, bojs&grls.