First Kolekšn

First Kolekšn je tady. Do teď jste ostatní gang membrs mohli poznat díky luxusnímu beardu nebo zbroušenému strništi. Konečně ale můžete nosit gang sign hrdě přes celá záda.

Vousáči, kteří nás už nějaký pátek sledují, u nás už oblečení párkrát potkali. Myšlenka na něj vznikla tak, že krom vousatých brad jsme chtěli mít i nasraná trika, abychom mohli dávat světu na obdiv, do jakého gangu patříme.

first-koleksn1

Tehdy to byly kousky z katalogu, a proto jsme do nich nemohli sahat tak, jak jsme si přáli. Střihy ani materiál nebyly pod naší kontrolou a jediná variabilita spočívala v tom, jestli si dáme logo na hruď nebo na čelo. Takže asi nemusíme dodávat, že jsme s tím nebyli úplně spoko.

Jenže vy jste nám vykoupili málem i naše vlastní fusekle a ukázali jste, že o něco takového fakt stojíte. Pochvalné reakce nás těšily a hřály na srdci pod beardím merchem. Ale věděli jsme, že to může být lepší, a tak jsme se znova pustili do práce. Tentokrát na naší opravdový First Kolekšn.

Bacha, limitka!

Původně měla vyjít na přelomu srpna a září. To jen tak mimochodem, proč si můžete v lednovém dropu chladit koule v kraťasích. Práce na First Kolekšn nás bavila, i když byla složitější než u předchozího merche. Ptáte se proč? Mohli jsme si vymýšlet mnohem víc kravin. Jako když jsme si kdysi skládali auto z lega. Vybírali jsme střihy, matroš, pošéfili detaily, prostě jsme si zase se vším vyhráli.

Moc nás to bavilo a rozhodně chceme pokračovat dál. I proto budem rádi za každý feedback – co byste změnili nebo co byste si přáli dál. Všechno pro nás bylo strašně nové a neošahané, tak jsme zvědaví, co na kolekci budete říkat.

first-koleksn2

Jen jednu nevýhodu naše luxusní módní návrhářství má. Díky všem těm hovadinám, které jsme vymysleli na míru našim (a snad i vašim) beardům, je kolekšn o fous dražší než předchozí merch. Doufáme, že pro to budete mít pochopení, protože právě díky větším možnostem a detailům jsme dokázali hadry víc přiblížit našim představám.

Stopro spoko zdaleka ještě nejsme, ale stejně se nám tetelily vousy, když jsme finální kousky z limitované Kolekšn drželi poprvé v rukách. Navíc víme, že s každým dalším ošaháním to bude lepší a lepší, jak postupně zjišťujem, co a jak (ne)dělat.

Tak si s náma nastavte budíky na půlnoc mezi 29. a 30. lednem, ať na vás něco zbyde!