FOTR DROP: ULOV DÁREK FOTŘÍKOVI

Každý rok třetí neděli v červnu nastává významný den našich životů. A vsadíme se, že nemáte ponětí, o čem to kruci mluvíme. Slaví se Den otců, věděli jste?

#ftrpwr

fotrdrop

Určitě jste si všimli, že jsme bojovníci za rovnoprávnost, tak jsme se rozhodli tuto důležitou událost poctivě vykřičet do světa a na nerovnost mezi mezinárodním dnem matek a otců upozornit. Je totiž fér oslavovat oba dny a vyjadřovat vděk oběma rodičům. Přeci jen, matka nás sice nosila pod srdcem, ale otec nás pečlivě chránil před ranami už ve varlatech. 

Pořídit fotříkovi ideální dárek může být kumšt. Naštěstí jsme tu my a nachystali jsme dostatek dárků pro všechny (ne)vousáče. Šli jsme na to hezky od lesa a od rybníka. Každý má totiž představu o svém ideálním dnu jinou, ale z pečlivě prozkoumaných statistik nejčastěji vychází, že spousta fotrů chce hlavně klid. Tak jsme se těchto dat chopili a 11. června dropnem kombo, ze kterého by se vyklidní i náš národní poklad Fíla Grznič. Mysleli jsme hlavně na rybáře, ale taky na sportovce a fotříky ve 4. měsíci. Léto už je sice za rohem, ale na formu není nikdy pozdě. 

Jestli teda plánujete fotříka obdarovat dalším hrnkem „nejlepší táta na světě“, tak si nejprve uvědomte, kolik dřiny, potu a slz ho stálo, než vás dostal na svět. A kolik drog musel chudák užívat celé vaše dospívání. Co teda místo hrnku?

Novinky FOTR DROPU

FOTR DROP vypukne o půlnoci z 11. na 12. června. Dropnem dohromady 10 novinek, pár z nich jsou limitky, které po vyprodání už znova nenaskladňujeme. Tak si dejte bacha a radši si to pohlídejte, ať Míšu nemusíme kvůli nešťastníkům přeškolovat na psychologickou poradnu.

omalovánky_1

Stálicí bude především kosmetika. Z oleje na vousy Khalifa The Sheikh si sedne na prdel každý lovatý fotr – jdou z něj cítit těžký prachy a vůně luxusu. Balzámy na vousy Steve CEO a Carl Smooth dostanou třetího bráchu, který se svou konzistencí vleze přesně mezi ně. Nosí hrdě jméno Javier The Seducer, podrží vous v dešti, slunci větru a vám podrží i lecjaká žaba.

Třetí kosmetický kousek z FOTR DROPU vám nemusíme představovat. Je to staré známé tonikum na vlasy. Kvůli nešikovnému dávkování jste nám hlásili příliš mnoho případů závislosti vlasů na alkoholu, tak jsme přizpůsobili obal šikovnější aplikaci a přelili tonikum ze skla do plastu se speciální trigger spouští. Plus přidali 100ml prcka na cesty.

Snad nejočekávanějším kouskem je pečetní prsten. Znovu jsme rozžhavili do běla výhně Hory osudu a uštvali Manwëho Orly, aby nám odtud všechny prsteny dostali. Výsledkem jsou ocelová masivní hovada, ve kterých dřímá nesmírná nasranost. Buď ji zkrotíte nebo obtisknete někomu bradu, volbu raději necháme na vás.

Na zaměstnání rukou máme hned dvě nabídky. Buď můžete obtáhnout nějakou krásku v omalovánkách nebo zavzpomínat na vinylovou klasiku s nálepkami. Další jsou cigaretové papírky na sbalení všeho možného i nemožného.  

Z First Kolekšn jste nadšení doteď, tak můžete počítat s dalšíma swag kouskama. Na léto jsou must have ponožky do sandálů, bez nich české léto neexistuje. Na chytání těch nejmacatějších štik v okolí jsme připravili rybářský klobouk. A pokud někdo náhodou nechce proflákat celé léto lovením ostroretek a je připravený na kopu dřiny, potu a krve, máme pro něj funkční sportovní triko.

triko_1

Snažili jsme se, aby z dropu – a hlavně limitek – na vás funěla letní atmosféra, pohoda, holky, klídek a nohy nahoře (čí, to už je detail). Tak snad se nám to povedlo a ofoukne vás to taky. Už 11. června!