Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Vosk na vousy

Vosk je extratřída na styling. Jestli potřebujete zkrotit mocný beard, vosk to zvládne. Vousy stáhne bez toho, aniž by je zbytečně moc zatížil nebo slepil. Navíc jsme do něj přidali i vitalizující látky, aby beard vypadal nejen nastajlovaně, ale taky zdravě. 

Věrný styling

tonikum

Vosk na vousy je na styling jak vyšitý. Postavili jsme ho na včelím vosku a lanolinu, lepší základ podle nás mít ani nemůže. Včelí vosk je jedním z nejpoužívanějších vosků v kosmetice. Pomáhá při regeneraci pokožky, je protizánětlivý, vyživuje a hydratuje. Není divu, že jsme sáhli zrovna po něm. Lanolin má podobné vlastnosti. Je známý díky svým ochranářským a změkčovacím vlastnostem. Má schopnost zadržovat vlhkost v jednotlivých vousech a chránit je před vysušováním. 

Zajišťuje nejen styling, ale funguje i jako tmelivo a ochrana před nepříznivými vnějšími vlivy. Odpuzuje nečistoty, prach a vlhkost, zaceluje roztřepené konečky vousu a uhlazuje jeho strukturu. To znamená, že vaše pokožka, a hlavně vousy dostanou pořádnou péči i při extrémním zatížení, jako je třeba zachraňování koťátek z hořícího housu.

Ale nenechali jsme to jen na stylingu. Přidali jsme i mandlový a arganový olej, které přinutí vaši pokožku chrochtat blahem. Mají vliv na vousy i na samotnou pokožku. Zásobuje vitamíny A, B, C a E a minerálními látkami. Jsou bohatší na výživné látky než Rothschildové na dolary. Hydratují, regenerují, vyživují, prostě podporují beard skrz naskrz. Díky svým vlastnostem nezanechávají kůži a vousy mastné.

Jak na to

Vyškrábněte vosk a rozetřete si ho v dlaních. Nelekněte se, že půjde ztuha přece jen je to vosk, tak ho vemte natvrdo nehtem. Množství závisí na délce beardu a na tom, jak moc ho chcete zkrotit. Rozehřejte si ho v dlaních, zapracujte do vousů a upravte si je podle svého uvážení. Dávkování necháme na vás, ale pokud to přeženete a budete dokola přidávat další a další vrstvy, beard vám ztěžkne a zalepí voskem.   

Na jemný styling se hodí i balzám Steve CEO, který je víc pečující a míň stylingový než samotný vosk. Na drobnou úpravu tvaru bude stačit, ale nepoddajný beard nezkrotí.

No prostě když už ten beard máte, tak ho nenechte trčet na všechny strany a nahoďte ho do prvotřídní formy. 

Ať rostou!

 

KOUPIT VOSK

 

Zpět do obchodu