Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Vosk na vousy

Nikoho asi nepřekvapí, že jsme vosk na vousy postavili na včelím vosku a lanolinu. Lepší základ vosk podle nás ani mít nemůže. U toho to ale zdaleka nekončí, obsahuje i další vitalizující látky, o kterých si můžete přečíst níže. Kompletní složení vosku najdete potom úplně dole. 

Vousy.jpgVčelí vosk (Cera Alba) je jedním z nejpoužívanějších vosků v kosmetice. Ceněný je pro svoje jedinečné vlastnosti. Pomáhá při regeneraci pokožky, vyživuje a hydratuje. Je protizánětlivý a často se používá třeba na popáleniny. Tohle se děje pod ochrannou vrstvu, která si díky němu vytvoří a dokáže vydržet velmi dlouho. To znamená, že Vaše pokožka, a hlavně vousy dostanou pořádnou péči i při extrémním zatížení, jako je třeba zachraňování koťátek z hořícího housu.

Lanolin je vlastnostmi podobný vosku. Také vytváří ochrannou vrstvu. Poskytuje tak úlevu pokožce. Dobře zvláčňuje a vyhlazuje. Funguje skvěle pro obnovu poničených vousů, které například utrpěly při vášnivém zacházení Vaší drahé polovičky. Je skvělým změkčovadlem, a proto se také používá jako kondicionér.

Mandlový olej (Prunus Amygdalus Dulcis Oil) přinutí Vaši pokožku chrochtat blahem. Je opravdu jemný, doporučuje se i pro děti, takže se nemusíte bát, že Vaší hroší kůži by nějak dráždil. Je to jedna z nejkvalitnějších surovin, která se v kosmetice používá. Pleti dodává esenciální mastné kyseliny, které mají vliv jak na samotnou pokožku, tak i na vousy. Dobře proniká do pokožky, kterou zásobuje vitalizujícími (vitamíny A,B,E) a minerálními látkami. Dobře hydratuje i sušší pleť. Díky vitamínům E a C vytváří ochrannou vrstvu, která pokožku chrání před vnějšími vlivy, a to lépe než Trumpova zeď USA před přistěhovalci z Mexika. 

Arganový olej (Argania Spinosa Kernel Oil) je rovněž v kosmetice velmi vyhledávanou surovinou. Je bohatší na vitamíny a esenciální mastné kyseliny než Rothschildové na dolary. Výborně regeneruje a vyživuje. Je to velmi silný antioxidant a rovněž urychluje hojení povrchových zranění na kůži. Často ho tak můžeme najít v nejrůznějších léčebnách a revitalizujících krémech.

Pokud jste si nebyli jistí složením, věříme, že nyní už máte představu o tom, co si na vousy dáváte.

 

 

 BeardWax_slozeni

KOUPIT VOSK

 

Zpět do obchodu