I AM FIGHTER s Angry Beards

Asi už víš, že krom vousů máme zálibu ještě v bojových uměních. Už od začátku naší firmy se snažíme podporovat český a slovenský fightery. Když se objevila nová organizace I AM FIGHTER, tak jsme hned začali vymýšlet, jak spojit síly. 

Vo co de?

Pokud nemáš absolutně tucha, co I AM FIGHTER je, tak věz, že se jedná o českou organizaci, která dává šanci komukoliv, kdo má chuť trénovat a zápasit, stát se profesionálním zápasníkem MMA (takže jo, pokud toužíš po týhle kariéře, navštiv jejich web a zaregistrujte se). 

Jednou z hlavních aktivit týhle organizace je reality show I am fighter, která sleduje příběhy a tréninky právě takových kluků, kteří se (s)prostě přihlásili. Ti se pod vedením trenérů, nutričních specialistů a mentálních koučů připravují na pompézní finále - galavečer, kde se utkají muž proti muži. Ten se konal právě minulý pátek 6. 3. 2020. Na výsledky jednotlivých zápasů se můžeš mrknout zde.

Fighteři přistiženi při dopování!

AB_IAFJak jsme už v úvodu zmínili, jsme hrdým partnerem týhle organizace pro celý rok 2020. Vizuálně nás tedy můžeš najít na jednom ze sloupků oktagonu. 

A jedeme dál! Šampioni jako odměnu za svoji odvahu dostávají engrybírdí věcičky, takže si všichni můžeme být jistí, že jejich vousy i vlasy dostávaj jen tu nejvyšší možnou kvalitku. 

Pokud jsi galavečer IAF 2 promeškal, můžeš se na zápasy podívat na Youtubovém kanálu IAF. No a nám nezbývá než se těšit na třetí galavečer, který se bude konat v červnu a taky na další řadu reality show, která bude zase v bedně na Prima COOL. Případně si pusť díly z první řady přímo na jejich stránkách.

 

Let's fight!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení