I AM FIGHTER s Angry Beards

Mnozí víte, že kromě vousů máme ještě zálibu v bojovém umění. Už od začátku naší firmy se snažíme podporovat české a slovenské fightery. Když se objevila nová organizace I AM FIGHTER, tak jsme hned začali vymýšlet, jak spojit síly. 

Vo co de?

Pokud nemáte absolutně tucha, co I AM FIGHTER je, tak vězte, že se jedná českou organizaci, která dává šanci komukoliv, kdo má chuť trénovat a zápasit, stát se profesionálním zápasníkem MMA (takže jo, pokud toužíte po téhle kariéře, navštivte jejich web a zagistrujte se). 

Jednou z hlavních aktivit této organizace je reality show I am fighter, která sleduje příběhy a tréninky právě kluků, kteří se přihlásili. Ti se pod vedením trenéru, nutričních specialistů a mentálních koučů připravují na pompézní finále - galavečer, kde se utkají muž proti muži. Ten se konal právě minulý pátek 6. 3. 2020. Na výsledky jednotlivých zápasů se můžete podívat zde.

Fighteři přistiženi při dopování!

AB_IAFJak jsme už v úvodu zmínili, jsme hrdým partnerem této organizace po celý rok 2020. Vizuálně nás tedy můžete vidět na jednom ze sloupků octagonu. 

Dále, šampioni jako odměnu za svoji odvahu dostávají naše věcičky, takže si všichni můžeme být jistí, že jejich vousy i vlasy dostávají jen tu nejlepší možnou péči. 

Pokud jste galavečer IAF 2 promeškali, můžete se na zápasy podívat na Youtubovém kanálu IAF. No a nám nezbývá než se těšit na třetí galavečer, který se bude konat v červnu a také na další řadu reality show, která bude zase v bedně na Prima COOL, případně si pustit díly z první řady přímo na jejich stránkách