Cavalier s Angry Beards

Při tom všem shonu jsme si ani neuvědomili, že jsme neudělali článek na Cavalier Barber Workshop & Competition ČR/SK 2018, který se uskutečnil 9.6. v Ostravě pod záštitou 8Haters. Tak to aspoň takto zpětně dožeňme.

Opět to byla poměrně významná akce v barber komunitě, kterou jsme si nemohli nechat ujít. Je to již třetí barber souboj, který jsme viděli a druhý, kterýho jsme se aktivně účastnili. Tento byl trochu jiný, méně veřejnosti, ale o to víc barberů. Atmosféra byla luxusní, podíl na tom určitě nesl i prostor ve kterým se akce pořádala, Klub Fabric v Ostravě. Úroveň střihů byla velmi vysoká a když zohledníme i věk některých barberů, tak jsme vůbec nechápali. Otevřeli jsme téma spolupráce jak s českými, tak slovenskými barbery i Karlem samotným.

 

8Haters Barber Battle

Celkově workshop i souboj hodnotíme pozitivně. Samozřejmě je prostor pro zlepšení, dotáhnutí širší veřejnosti a další věci, ale byl to první ročník a takovýhle specifický akce si člověk musí osahat a poučit se. Doufáme, že 8Haters touto akcí neskoční a budeme se moci zúčastnit i příští rok. Tady pro tebe máme krátký sestřih z akce!

Pokud lituješ, že ti to uteklo, nezoufej. Zanedlouho je souboj v Bratislavě, který podle nás ještě nebyl překonán, i první ročník byl velmi povedený, tak jsme zvědaví, co naši bratři předvedou tento rok. Ať rostou!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení