Šampon na vlasy jako žádný jiný

Určitě znáte šampony 2v1 nebo dokonce 3v1. My jsme to dotáhli ještě dál. Šampon 69-IN-1 je úplně něco jiného, než jste dosud zkusili. Posunujeme technologii kupředu Krakonošovými kroky a žádné “vždyť je to jen šampon” u nás neplatí. Seznamte se s výrobkem, který předběhl svou dobu. 

69v1

tonikum

S obyčejností jsme to nikdy nepřeháněli. Dali jsme dohromady takové dobroty, jako je extrakt z rostliny Inula Crithmoide, prášek z bambusového uhlí nebo perleť pro extra pocit luxusu.

Jak se všechny kytky jmenují asi jen tak někoho zajímat nebude, důležitější je, co vám přinesou. Dali jsme šampon dokupy tak, aby byl pro všechny typy vlasů – jemné, blond, kudrnaté, dokonce i pro gingery... Zkrátka pro všechny.

Nebývá to zvykem, ale tentokrát jsme mysleli i na citlivky. Šampon smyje zbytky nečistot a mastnoty jemně, aby nevysušoval ani nedráždil pokožku. Díky obsaženému panthenolu hojí drobné ranky a předchází vzniku zánětů. Třeba když si nedáte pokoj a pořád dokola si drbete kůži na hlavě nehtama, i když už jsme vám v článku jednou říkali, ať to neděláte

Má jemnou pěnu a kondicionační látky, které změkčují vlasy a usnadňují jejich rozčesávání. Zároveň má i antistatický účinek, takže už v zrcadle nebudete zdravit Alberta Einsteina.

Kolem a kolem, šampon hydratuje, vyživuje, snižuje svědění hlavy, zatočí s lupy, zlepšuje kvalitu, lesk a pružnost vlasů, podporuje jejich zdravý růst, má elektrostatické, protizánětlivé, antibakteriální, regenerační a zklidňující účinky, má PH super a chrání proti slunečnímu záření. Přáli byste si od šamponu ještě něco víc?

Jak na to

Používání šamponu asi není věda, ale některé fígle je potřeba zopakovat. Stříkněte si potřebné množství šamponu do dlaně. Je koncentrovaný, takže ho stačí opravdu jen malé množství. Takový prcanec o velikosti desetikajdy bude stačit, ale určitě si postupně najdete optimální množství. Lehce napěňte a naneste na vlasy až ke kořínkům a kůži samotné. Vaším cílem není si si jen umýt vlasy, ale hlavně pokožku hlavy. Právě na ní se tvoří nejvíc nečistot a mastnoty. Jestli máte extra špinavé vlasy, můžete šampon nanést dvakrát šampon, napěnit vlasy, opláchnout a zase znova. 

Ideálka je šamponovat vlasy jednou za 23 dny. Jenže my víme, že máme zkušenosti s upocenýma hovadama, takže jsme vyvinuli šampon tak, že ani každodenní umývání vlasům neuškodí. Ale určitě to nepřehánějte a oživte si je spíše tonikem na vlasy, které máme shodou okolností v nabídce taky.

Dělali jsme, co bylo v našich silách a podle vašeho hodnocení to vypadá, že se povedlo. Každopádně víc hlav víc ví a pokud někomu nebude z jakýhokoliv pohledu vyhovovat, určitě dejte vědět. Feedback nás posouvá kupředu a jsme za něj moc rádi.

Ať rostou!

 

KOUPIT ŠAMPON