Tonikum na vlasy

No jo, slyšeli jsme to všichni. Není třeba si umývat vlasy každý den, ideálka je jednou za 2–3 dny. Jenže ať hodí kamenem sousedovi do okna ten, kdo nikdy nepotřeboval dodat vlasům kuráž hned druhý den po poslední sprše. 

Čistota a styling

tonikumPřesně na to je tonikum na vlasy. Tím jsme hodili záchranný kruh dvěma skupinám lidí. Těm, co jako my žijou fofrlajf. Prostě mezi všema randíčkama, pracovníma schůzkama a večerním pivem nemáme kolikrát na mytí čas. A taky těm, co se nemůžou zbavit mastné palice a fakt si ji musí umývat každý den. Přesně pro tyhle chvíle je hair shot tonikum zrozené.

Vlasové tonikum je vhodné pro všechny délky vlasů od army ježka až po roztočenou vrtuli pekelného metloše. Takže vlastně můžeme zařadit ještě třetí skupinku – tonikum přijde vhod i těm, co si na hlavě pěstují pečlivé koleno. Protože osvěžit hlavu po rušném dni prostě potřebuje každý. 

Kromě osvěžení taky vlasy provoní, vyživí, provizorně očistí a decentně hydratuje. A co je nejlepší, můžete ho používat každý den. Ideálka, než se zase dostanete k umytí šamponem. Pomáhá i předcházet vzniku lupů, ale pokud už je máte, tak nedokážeme slíbit, že s nimi samotné tonikum pomůže. Zázraky na počkání nedokážeme ani my.

Jak na to

Na vlasy tonikum dostanete buď rukama – což je sice chlapácký, ale jde poznat na větší spotřebě výrobku. Ideálka je použít nějaký sprej. Je jedno, jestli bude určený pro kadeřníky, nebo na kytky. Berte to jako takový protip pro všechny pěstitele v našich řadách. My jsme si tenhle fígl uvědomili až dodatečně a makáme na změně lahve výrobku.

V každém případě vlasy nejdřív rozčesejte, tonikum není kondicionér. Na delší vlasy vemte raději hřeben ještě jednou po stříknutí a nechte je přirozeně uschnout. Kratší vlasy můžete klidně usušit fénem a přihodit nějaký styling. To už je jen na vás. Po použití vlasy získají přirozený fresh vzhled a drobátko se zvlní. Tak si jen dejte pozor, aby se nějaký surfař nesnažil chytit zrovna tu vaši vlnu. 

Tonikum se dá používat i jako masážní lotion. Ideálně, když vás namasíruje někdo jiný, ale kolikrát není zbytí a člověk musí přiložit ruku k dílu sám. Díky šílenému množství mentolu, které jsme do tonika narvali, taková masáž kůži nakopne, prokrví a celkově probere. Hlavně v letních měsících je to fakt geniální zchlazení.

Ať rostou!

KOUPIT Tonikum