Zásilkovna a Balíkovna zdarma již od 500 Kč, veškeré poštovné od 1 000 Kč.
Zpět do obchodu

Registrace

Tonikum na vlasy

Náš HAIR SHOT je pro všechny chlapy, u kterých to vlasy ještě nezabalily, ale osvěží, i když máte na hlavě koleno. Jednou s ním skončíme všichni, proč to ale trochu neoddálit. Vlasové tonikum je vhodné pro všechny délky vlasů od army ježka až po roztočenou vrtuli pekelného metloše. Jak je známo, vlasy se mají mýt zhruba jednou za tři dny, v ideálním případě šamponem na vlasy, a ne Kauflanďáckým sprcháčem. Ten akorát tak pomůže urychlit přechod ke kolenu.

tonikum-na-vlasy1

Tonikum můžete používat i denně. Je to jednoduchý způsob, jak vlasy osvěžit, provizorně očistit, decentně hydratovat, vyživit a příjemně provonět. Kromě toho všeho pomáhá předcházet vzniku lupů tak, že eliminuje jejich původce. Pokud už lupy máte, nic zásadního se pro vás v tomto směru nezmění, jen už s jistotou nedokážeme slíbit, že s nimi samotné tonikum pomůže.

Na vlasy tonikum dostanete buď rukama, což je sice chlapácký, ale ne zrovna dvakrát šetrný způsob, teda co se spotřeby samotného výrobku týká. Případně můžeš použít nějaký sprej. Je jedno, jestli bude určený pro kadeřníky, nebo na kytky. Jen takový protip pro všechny pěstitele v našich řadách. My jsme si tenhle fígl uvědomili až dodatečně a makáme na změně lahve výrobku.

Ať už jste zvolili první, nebo druhý způsob, vlasy nejdříve rozčešte. Hlavně teda pokud je máte dlouhé. Tonikum není kondicionér a rozčesávání vlasů nijak neulehčuje. Delší vlasy je nejlepší po aplikaci opět rozčesat a nechat přirozeně uschnout.

Po použití vlasy získají přirozený fresh vzhled a drobátko se zvlní. Pak je potřeba si jen dát pozor, aby se nějaký surfař nesnažil chytit zrovna tu vaši vlnu. Kratší vlasy můžete klidně usušit fénem, v případě potřeby přidat nějaký stylingový prostředek a načesat do požadovaného tvaru. To už je jen na vás.

tonikum-na-vlasy2

Tonikum můžete také používat jako masážní lotion. Ideálně, když vás namasíruje někdo jiný, ale kolikrát není zbytí a člověk musí přiložit ruku k dílu sám. Díky šílenému množství mentolu, které jsme do tonika narvali, taková masáž kůži nakopne, prokrví a celkově probere. Hlavně v letních měsících je to fakt geniální zchlazení.

Ať už berete tonikum na oživení vlasů nebo základ pro další styling, věříme, že budete spoko. Kdyby vás cokoli zajímalo, neváhejte nám napsat na sociálních sítích nebo e-mailu info@angrybeards.cz Stay fresh!

KOUPIT Tonikum
Zpět do obchodu