Vratné láhve

Jak je zvykem sbírat lahváče do basy a vzít si za ni novou, tak bychom chtěli zavést vracení našich skel. Jsou pro nás cenné a přijde nám škoda je vyhazovat. Dělali jsme si menší průzkum, někteří z vás to možná zaznamenali. Ukázalo se, že spousta z Vás je používá na šroubky, špendlíky svých drahých poloviček a podobně. Taky se ukázalo, že dobře slouží i na uchovávání Holandskem proslulých květin, tulipánů. Pokud se Vám ale lahvičky jen válí doma, případně je vyhazujete, je to věčná škoda.

Přesně pro ty z vás, kteří to tak mají, jsme vymysleli vratné láhve. Všechny lahvičky od našich výrobků nám můžete vrátit, my je připravíme na další naplnění a znovu použijeme.

#EkoBeards #ZachraňmeLesy

 

Systém na vracení je dvojí

VratneLahve.jpgPrvní možností jsou sběrná místa. Barbeři a obchody, které se rozhodnou s námi do toho jít, od vás prázdné lahvičky vezmou a schovají je. My je vždy za nějaký čas přijdeme navštívit a prázdné nádobky si vybereme.

Druhou možností je poslání ze Zásilkovny. Napíšete nám, my vám pošleme lístek na Zásilkovnu, abyste nic neplatili a pošlete nám je. Ideální by bylo takto posílat alespoň 6 nádobek, abychom na poštovném nezkrachovali.

 

Za to, že s námi do této EKO akce půjdete, vám jako poděkování, stejně jako pivovary dávají 3 koruny, dáme 10 Kč/ks slevu na další nákup. Víme, že takové znovupoužití lahví je kapka v moři, ale ono se to všechno sčítá a každá kapka pomůže.