Sprej do bot Datesaver

269 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.3.2023

Smrad z bot dokáže otrávit den, co si budem. Ať už masivně sportuješ, nohy celý dny dusíš v zavřenejch botách, nebo seš jen upocený hovado, nezoufej. SAVER is here. Představujeme ti nejúčinnějšího pomocníka v boji proti smradu z bot. Stačí nastříkat do bot, nechat ideálně přes noc makat a ráno bez starostí nazout. Seznam se, tohle je DATESAVER!

Detailní informace

vyhoda
Dopravu máš u nás GRATIS!
Nakup u nás minimálně za 500 Kč a dopravu cálujeme my!
vyhoda
Doručení do druhého dne
Objednej a zaplať dnes do 9:00 a už zítra to můžeš rozbalit

Detailní popis produktu

BIOHAZARD V PŘEDSÍNI

Po celým dni, kdy jsi lítal od čerta k ďáblu, je konečně večer. Navíc ti to roztomilý kotě konečně kejvlo na randíčko. Teda pardon, sklenku vína. Všechno jde až moc dobře, padá sklenka za sklenkou. Střih. Líbačka jak hrom u dveří. Hned pak osudná otázka: „Nechceš dovnitř?“ Však jasně, že chceš! Zuješ boty a… je konec. Ona se rozkašle a kašle a kašle, dusí se. Tak se zas rychle obouváš a zdrháš do zaječích. Jestli to neznáš ty, tak my určitě jo. Kór v létě, to je teprve peklo. Takže neboj, nejseš v tom sám. Proto jsme přišli s DATESAVERem – nekompromisním zabijákem smradu z bot.

 

DATESAVER
DATESAVER

Smradlavý boty jsou pro randění smrtelný jak kryptonit pro Clarka Kenta. Bojuj proti nim tím nejtěžším kalibrem a už se nikdy neváhej zout kdykoliv, kdekoliv!

Hygienická čistota
Hygienická čistota

Složení extrémně činný, jen teda ne moc vyvoněný. Voní podobně jako chloroform nebo čerstvě otevřenej bazén. Lehce jsme zjemnili konec cifovým citrusem.

Unlimited stříkání
Unlimited stříkání

Nacákej dovnitř a nech působit několik hodin, ideálně přes noc. To není recept na dítě, ale na to, jak zůstat v klidu, i kdybys musel boty zouvat u královny doma.

Návyková aplikace
Návyková aplikace

Mačkat trigger na 200ml lahvi je jak mačkat spoušť na M16. Každý stisknutí je úplná symfonie, která svět kolem tebe dělá bezpečnějším místem pro život.

 
SHOE SPRAY DATESAVER 200 ML

ZABIJ SMRAD, ZACHRAŇ RANDE

SHOE SPRAY DATESAVER 200 ML

DATESAVER si díky účinným složkám poradí s pachem zalezlým hluboko ve struktuře tvých bot. Protože se smrad ukrývá skrz na skrz v celý botě, obsahuje DATESAVER chemii, která si poradí nejen se snadno dostupným povrchem, ale prostoupí všema vrstvama tkanin i kůže, ze kterých jsou boty vyrobený. Stačí jen večer tasit 200ml lahev s návykovým triggerem a vykropit vnitřek. Ráno už jen nazuj a alou za dobrodružstvím!

Jestli myslíš vážně, že se chceš smradu z bot zbavit, tak takhle. Ne deodorantem nebo voňavkou. A kdybys řešil i přímo chodidla, mrkni na sadičku, ve který najdeš DATESAVER spolu s nožním deodorantem FAKSAVERem.

#tab-To chceš#

  • Konec smrdutejm botám
  • Zuj se bez studu kdykoliv, kdekoliv
  • Vůně hygienický čistoty
  • Trigger rozprašovač pro easy-peasy používání
  • Hrdě vyrobeno v Česku

#tab-To chceš#

 

#tab-Používání#

Vystříkej celý vnitřek boty a nech DATESAVERa makat několik hodin, ideálně přes noc, než boty zase obuješ. Opakuj tak často, jak je potřeba – bez obav o barvy nebo materiál bot.


Obsahuje: Cocamidopropyl betaine, Potassium metabisulfite, Benzalkonium chloride.

Nebezpečí: Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraň uvolnění do životního prostředí. Je-li nutná lékařská pomoc, měj po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávej mimo dosah dětí. Používej ochranné rukavice. Po manipulaci důkladně omyj ruce.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachuj vodou. Vyjmi kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračuj ve vyplachování. P310 Okamžitě volej lékaře.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyj velkým množstvím vody. P501 Odstraň obsah a obal podle místních předpisů.

UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57

#tab-Používání#

 

#tab-Složení#

Našlapaná směs schopná znepříjemnit život všem těm breberkám, co se divoce množí v hlubině každý boty a emitují proudy nedýchatelnýho hnusu. DATESAVER obsahuje hromadu chemie, která prostoupí všechny vrstvy a udrží vnitřek boty hygienicky čistý.

Inspirací pro vůni nám byla hygienická čistota, protože jak se zpívá: „…a čistý záchody, to mám rád!“

Balení 200 ml v plastový lahvi s triggerem

Složení:
Voda, Methylal, Cocamidopropyl Betaine, Disiřičitan Draselný, Benzalkonium Chlorid, Fenoxyethanol, Parfém, Chlorid Sodný, Triethylene Glycol, Složky Parfému (Limonene, Linalool).

#tab-Složení#

 

#tab-Krmení pro úředního šimla#

Složení
Méně než 5 %: Amfoterní Povrchově Aktivní Látky, Kationtové Povrchově Aktivní Látky, Potassium Metabisulfite, Phenoxyethanol, Parfém, Limonene, Linalool.

Datový list složek detergentu pro veřejnost podle nařízení č. 648/2004/ES o detergentech, dle přílohy VII, D. Voda, Methylal, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Metabisulfite, Benzalkonium Chlorid, Phenoxyethanol, Parfum, Sodium Chloride, Triethylene Glycol, Limonene, Linalool.

Názvosloví složek INCI: http://ec.europa.eu/enterprise/cosmetics/cosing/

#tab-Krmení pro úředního šimla#

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánská kosmetika
secondName: 200 ML
5
22x
4
1x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 28.3.2023
Super
5
L Avatar autora | 19.3.2023
Díky za tenhle vynález. Kupujeme hlavně do bot na motorky, protože to je asi jediný co fakt zabírá.
5
M Avatar autora | 16.3.2023
Naprostá topka, používám v praci, doma, proste všude
5
J Avatar autora | 19.2.2023
Maximální spokojenost, funguje.
5
V Avatar autora | 2.12.2022
Tak tohle je solidní materiál. S normálníma botama němam zásadní problém, ale sálovky, to je teda síla. Doteď jsem používal nějakej deodorant, kterej ty zelený obláčky jak z animáku docela krotil, ale nikdy to nebylo perfektní. Asi jako když domestos zabije 99,999 % bakterií, ale furt byste z mísy nežrali. Tohle zabije 105 % všeho živýho kolem a možná i trochu z bot od sousedů. Ale netřeba se aplikace bát, příjemně to voní. ;-)
5
PV Avatar autora | 3.11.2022
Během léta s pachem bot takový problém nemám, ale od podzimu do jara je to velký špatný. Vyzkoušel jsem snad vše na trhu, spreje z obuvy, lékáren, se stříbrem .. žádný neodstranil zápach jako toto. Objednávám další a nedám na něj dopustit.
5
L Avatar autora | 22.10.2022
Funguje skvěle i do rukavic.
1
L Avatar autora | 2.10.2022
Bohužel,koupila jsem synovi a žádný výsledek. Smrad pořád v botech zůstává.
AD Avatar autora Angry Dom (Administrátor) 3.10.2022
Ahoj Lůco, ty bláho tak to musí mít teda tvůj synátor solidní zbraně hromadnýho ničení. Zkus dát opakovaně a intenzivnější dávku Datesaveru, jestli to pomůže a jestli ani to jeho škrpály nezachrání, tak už jedině botasky nechávat za dvěřma. Dej nám vědět, jak to dopadlo a měj se krásně!
5
Avatar autora | 19.9.2022
Celý den v botech, a pak máš s nějakým hezkým funítkem přijít domů a zout se? To mnohdy nebývá zrovna situace, na kterou by se člověk těšil. Smrad je tu tam a člověk se už ani na návštěvě nemusí stydět zout! Navíc to není od věci i jako prevence na provonění ne tak často používaných bot. Škoda jen, že mi poslední "sprej" přišel (i s celým obsahem krabice) celý mokrý a jeho necelá polovina nějakým nedopatřením při přepravě přes víčko vytekla. Na druhou stranu, je třeba to brát pozitivně a alespoň krabice vážně skvěle voněla :D takže to neberu jako problém :)
5
P Avatar autora | 11.9.2022
Naozaj funguje je to super je to skvelé a funguje to doporučujem kto ma má nohách celý deň pracovnú obuv parádna vec
4
B Avatar autora | 12.8.2022
Celkem v pohodě produkt, kterej splní co slibuje, na druhou stranu udělá stejnej efekt, jako kterejkoliv podobnej sprej za půlku :) Ale je to fajn stylovka pro nadšence značky, tak proč ne :)
AM Avatar autora Angry Majk (Administrátor) 21.11.2022
Zdarec Bobe, seš dítě štěstěny, že ti helpne i sprej za půlku. Na rovinu my nenašli nic v žádný cenový kategorii, co by pomohlo nám a tak vznikl Datesaver.
5
R Avatar autora | 14.5.2022
Nemá chybu! velké plus je rychlý nástup účinku. Prakticky hned po prvním vystříkání boty nesmrdí.
AB Avatar autora Angry Beards (Administrátor) 16.5.2022
Servus Robe, naše Savery šlapou, jak hodinky, abys pak ty mohl šlapat a nebál se, že se pod tebou rozpustí lino. Díkes, že v záchraně bot a randíček jedeš s náma. Měj se krásně, Dom
5
D Avatar autora | 13.5.2022
- nemá chybu, ostatně jako vždy . . .
AB Avatar autora Angry Beards (Administrátor) 16.5.2022
Zdarec Vlčáku, díkes za feedback! Trvalo to nějakej pátek, ale tenhle životabudič zkamenělejch ponožek je na světě! Teď máš jistotu, že až sundáš botky, tak žádná buchta nepadne na bradu, jak po dávce Chloroformu. :D
5
D Avatar autora | 12.5.2022
Konec smradu z bot :-D Bezkonkurenční!!!
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Díky! 28.2.2023 12:50
Díky, díky, díky!!! Syn hraje hokej a z jeho výstroje se stala zbraň hromadného ničení. Po použití antismradího spreje se konečně můžeme kolem výstroje pohybovat beze strachu.
Odpovědět
AM Avatar autora Díky! 1.3.2023 08:26
Ahoj Míšo. Jsme rádi, že Datesaver pomohl tvýmu synátorovi od biohazardu z výstroje a může teď po zápase v klidu otevřít tašku :-D Kdybys cokoliv potřebovala, tak neváhej a piš na gang@angrybeards.cz. Měj se krásně.